M – maailma tugevaim täht

M – maailma tugevaim täht

Hästi treenitud, entusiastlik, tõhus. Need omadused on kujundanud BMW Motorsporti asutamismanifesti alates 1972. aastast. BMW M GmbH loodi sama filosoofia alusel. Motospordist inspireeritud BMW M-autod vastavad kõrgeimatele täpsuse, liikuvuse, dünaamika ja võimsuse standarditele ning enamgi veel. Võimsad mootorid, silmapaistev üldine sõidukikontseptsioon koos väljendusrikka disaini ja eksklusiivse varustusega näitavad, kui palju kirge on igaühes neist High-Performance’i ja Performance’i sõidukitest. Ja ometi sobivad need suurepäraselt igapäevakasutuseks.

+ Loe edasi

Arendus

Üheskoos tugevamad

Üheskoos tugevamad

Iga M-sõiduki ühiseks lähtepunktiks on sportlik väljakutse, võidutahe ja puhas nõudlus jõudluse järele. See on alus meie sõidukite arendamise eeldustele ja eeltingimustele tehnoloogia, materjalide ja disaini puhul – alates M-autodest kuni mootorratasteni nagu M RR. Sest meie eesmärk on alati sama: parim sooritusvõime – ja loomulikult parimad ajad.

+ Loe edasi
Vasakul ajalooline pilt sõiduautost BMW 3.0 CSL, paremal Helmut Dähne juhitud BMW R 90 S.
Vasakul ajalooline foto BMW M1-st, paremal legendaarne Pariisi-Dakari ralli mootorratas.

Austusavaldus motospordile

Juubelimudel M RR 50 Years M: kehastab ligi 100 aastat võistlusvaimu mootorrattatootmises ning poolt sajandit M-DNA-d. Mudeli põhivarustusse kuuluvad M Competition-pakett koos M-i süsinikkiust ja freesitud osadega, M Endurance’i kett, anodeeritud alumiiniumkiik, kaassõitjapakett ja M-i GPS-ringiajalugeja aktiveerimiskood. Oma värviviimistlusega toonis Sao Paulo Yellow ning embleemiga BMW M 50 Years paistab see silma: eksklusiivne ja erakordne – M-mudeli puhul tüüpiline.

+ Loe edasi

Meie M RR-id

Meie M RR-id

Olgu tegu põhiversiooni, M Competition-paketiga mudeli või BMW M-i 50-aastast ajalugu tähistava mootorrattaga – meie M RR-i mudelid on sündinud võistlusrajal, orienteeritud kompromissitule sooritusvõimele ning ehitatud materjalidele, meistritööle ja jõudlusele kõrgeimaid nõudmisi esitades.

 

+ Loe edasi

Suurem sooritusvõime

   
+ Loe edasi

M-paketid mudelile S 1000 R

M-paketid mudelile S 1000 R

Sooritusvõime piirini: M-paketiga suurendad sa oma RR-i sooritusvõimet maailma võistlusradadel ja -teedel. Sõidurežiim Pro pakub sulle kolme täiendavat seadistatavat sõidurežiimi. M Carboni veljed koos 5 mm paksuste piduriketastega tagavad maksimaalse sõidusoorituse. Ning M-sportiste pakub sulle igas olukorras täiuslikku tuge.

+ Loe edasi

M Performance osad

M Performance osad

M Performance’i osadega saad kujundada oma mootorratta täpselt oma vajaduste ja nõuete järgi. M Carboni pakett, M-andmelogija, sepistatud M-veljed või katete komplekt näitavad, et oled alati selle otsustava millisekundi otsinguil. M Performance’i Race-osadega saad minna veelgi kaugemale: sooritusvõimet parandavad muudatused, nagu näiteks mootorite komplektid või elektroonilised jõudluspaketid, on saadaval ainult BMW Motorrad Race Supportilt. 

+ Loe edasi

Siin saab sinust selle seeria sõltlane

spinner