Olgu tegu kiire pendelliikumisega või lihtsalt väljasõitudega. BMW C 400 GT ja BMW C 400 X muudavad linna sinu sõidurajaks. Sul on valik – kas eelistada dünaamilist ja sportlikku või elegantset? Mõlemad mudelid võimaldavad stabiilset, värinavaba sõitu – tänu uuele Ride by Wire’ile. Kumb sobib sinu iseloomuga?

+ Loe edasi

Avasta uusi kohti

Avasta uusi kohti

Spontaansed sõidud linna teise otsa või regulaarne pendelränne – C 400 X viib sind läbi tiheda liikluse kiirelt ja nõtkelt, sööstes läbi kitsaste põiktänavate. Motoroller näitab sulle su linnakeskkonda uuest vaatevinklist. Vaistlik, järjekindel, kärme.

 

+ Loe edasi

Suurem liikumisraadius

Suurem liikumisraadius

Lõdvestunud reisid läbi linna või linnast välja – see motoroller viib sind enesekindlalt su järgmisesse sihtkohta, mugavalt ja vibratsioonideta. Valikud on lõpmatud – sina valid tee, C 400 GT viib sind kohale.

+ Loe edasi

Liikvel ja alati ühendatud

Liikvel ja alati ühendatud

Sinu nutitelefon, sinu kiiver ja sinu motoroller: BMW Connectivity ühendab need ühtseks tervikuks. Suur 6,5-tolline TFT-ekraan segab minimaalselt, kuid pakub maksimaalselt teavet. Kasuta mitmikjuhteseadet vaistliku juhtimise jaoks: vaheta muusikapalasid, helista teel olles sõpradele või lase end sammhaaval nooltega järgmisesse sihtkohta juhatada – alati #PluggedToLife.

 

+ Loe edasi

Praktiline, paindlik kaasaegne

Praktiline, paindlik kaasaegne

Meie uued Black Collectioni kotid muudavad su motorolleri mahukamaks.  Need on veekindlad ning neid saab hoiuruumi jaoks suurendada ja vähendada. Veelgi olulisem – uued kotid sobivad tänu adapteritele erinevatele BMW Motorradi mudelitele. Eriti kasulik, kui kasutad erinevaid BMW mootorrattaid.

+ Loe edasi

Linnaliikuvuse tulevik

BMW Motorradi Definition CE 04

Avasta, kuidas BMW Motorradi Definition CE 04 jätkab meie linnaliikuvuse visiooni.

Ava Definition CE 04
spinner