Linn ei maga kunagi. Pole seda kunagi teinud. Seepärast oleme juba üle kümne aasta intensiivselt töötanud tulevikku vaatavate kontseptide kallal, mis viivad sind loomulikult punktist A punkti B, kuid lisaks sellele ühendavad võimalikult paljud sinu elu ja liikuvuse aspektid ühtseks tervikuks. Nagu ka BMW CE 04 puhul sobitub see elektriline motoroller sujuvalt sinu igapäevaellu. Täielikult #PluggedToLife.

+ Loe edasi

Meie eesmärk oli olla ettenägelik ja leida lahendusi, mis inspireerivad meie kliente kogu maailmas.

 “

Dr Markus Schramm

BMW Motorradi juhataja

Erakordne ja eristuv juba esimesest pilgust

Erakordne ja eristuv juba esimesest pilgust

Kere alaosas asuv sale energiasalvestussüsteem ja kompaktne ajam andsid meie disaineritele disainimisel rohkem vabadust. Tulemus – täiesti eristuv välimus. Küljele avatav pakiruum ja hõljuv iste on vaid kaks silmapaistvat omadust. Tänu BMW Motorrad Connectivityle ja rakendusele BMW Motorrad Connected on liikuvus ja side kokku viidud ainulaadsel viisil. 10,25-tollisest TFT-ekraanist saab liides analoogse ja digitaalse maailma vahel. Saad silma peal hoida kõigel olulisel, olgu tegu navigeerimisega, laadimisaegadega, sõiduulatusega või esitusloendiga.

+ Loe edasi

Sõiduulatus 130 km – küllalt igapäevaste sõitude jaoks

Lihtsalt väljendudes – BMW CE 04-ga on liikumine uus kogemus. Koge sõidudünaamikat ja ehedat sõidunaudingut kogu päev: tõhus, täiesti elektriline ega tekita heitmeid. Kuna sõiduulatus on 130 kilomeetrit (WMTC järgi), ei ole su päevakava kunagi liiga tihe. Ja tänu spetsiaalselt BMW CE 04 jaoks loodud jopele näed ka suurepärane välja. 

+ Loe edasi

Tokyo Connect GTX-i jope

Tokyo Connect GTX-i jope

Meie linnajope on ülimalt funktsionaalne ja sobib täielikult igapäevaseks kasutamiseks. Painduvad kaitsed pakuvad kaitset ilmastiku eest. Jopesse integreeritud valgusjuhid suurendavad nähtavust ja ohutust, et sa ei jääks teel olles märkamatuks.

+ Loe edasi

Veelgi enam eluga ühenduses – #PluggedToLife

  

+ Loe edasi
spinner