Lorem Ipsum

Rahvusvahelise GS Trophy kaasasutaja ning iga eelneva rahvusvahelise GS Trophy tunnistajana võin julgelt öelda: see mootorratas sobib ideaalselt Albaania ja paljude teiste seikluste jaoks.

 “

Christian Pingitzer

Tootepakkumise strateegia juht

Mootorratas ületab veetakistust, rehvi naastuprofiili lähivõte mudas
Detailkaadrid mootorrattast, näiteks mootorikaitsest, esitule kaitsesirmist ja mootorrattast profiilis

2022. a rahvusvaheline GS Trophy võistlus on sinu käeulatuses, kui sõidad 2022. aasta rahvusvahelise GS Trophy BMW R 1250 GS-iga. Roostevabast terasest kohvriraamiga „GS Trophy“ Rallye iste on loodud karmiks maastikusõiduks. Ning mustad ja kõrgläikega roostevabast terasest ristkodaratega veljed ei näe kõigest muljetavaldavad välja, vaid sobivad tänu rehvide suurtele naastudele täielikult ka maastikusõiduks.

 

+ Loe edasi

2022. aasta rahvusvahelise GS Trophy toetuvad ka sellele varustusele: GS Karakum GTX on kaheosaline kostüüm, mis sobib tänu oma mitmele kihile kasutamiseks nii soojemas kui ka külmemas kliimas. Selle hästihingav materjal vastab kõrgeimatele nõudmistele ja võimaldab maksimaalset sportlikku sõidustiili. Sest ainult need, kes sõidavad rohke kaitsega ja tunnevad end mugavalt, saavad anda endast parima ja nautida iga väljakutset.

 

+ Loe edasi

Avasta rohkem

spinner