Täiesti omas elemendis.

Sterling Taylor armastab omaenda piire nihutada.

Kui ta kompamisi otsib teed üles, leiab ta võimaluse varvastega toetada ning haarab eenduvast kivist kätega: Sterling Taylor on ronija ja kõrgusekartus teda ei heiduta. Ta armastab väljakutseid ja oma mootorratast.

Mootorrattaga sõitmine ja ronimine on sarnased. Mõlemad võimaldavad olla omas elemendis. “

Sterling Taylor

Takistuste ületamine.

Takistuste ületamine.

Sterling naudib kaht asja rohkem kui midagi muud – kaljuronimist ja oma F 850 GS-iga sõitmist. "Ronides lahkun oma mugavustsoonist; ma õpin sedasi rohkem," ütleb ta. "Ma arvan, et inimeste jaoks on oluline olla looduses, avastada seda ja lasta asjadel vahel lihtsalt juhtuda." Mootorrattaga sõitmine on sarnane. See õpetab talle palju elu kohta – iga päev. 

+ Loe edasi

Kogemused ongi eesmärk.

Kogemused ongi eesmärk.

Võib kõlada kummaliselt, kuid Sterling peab ronimisel võitlema oma kõrgusekartusega. Hirm ei ole kadunud, isegi pärast aastaid ronimiskogemust. "Tegelikult ma arvan, et see on hea asi, kuna see paneb mind end elusana tundma. " 600-meetrised kaljud ei ole talle takistus. "Sa kasvad isikuna, kui esitad endale väljakutse." Tema eesmärk on tippu jõudmisest suurem – rõhk on kogemustel, mida ta saab teel sinna. Sterlingu jaoks on tipp täiendav autasu.  

+ Loe edasi
Mootorratastega sõitmine õpetab sulle ka palju elu kohta. Ma tunnen, et selle taga on tugev filosoofia. Isiklik filosoofia, mida õpitakse rattal päevast päeva. Asukohast asukohta. Seiklusest seiklusesse. “

Sterling Taylor

185
Pikkus (cm)
30
Vanus
21
Kogemus mootorratastega (aastad)
30.000
Aastas sõidetud miilide rekord
Tore asi ronimise juures on, et sa lähed välja ja leiad rahulolu kaljupinnas ning saad selle käigus rohkem iseenda kohta teada. “

Sterling Taylor

Sterling esitab endale väljakutse.

Sterling esitab endale väljakutse.

Ronimine nõuab Sterlingult maksimumi. Pidev treening on esmajoones oluline vaimne väljakutse. Mida raskem see on, seda suurem on koormus tema kehale. Pikkade ronimisreiside jaoks peab Sterling ette valmistuma. Ta ronib kaljudel peaaegu iga päev, et viimistleda oma oskusi. Ta esitab endale väljakuse, harjutab üha intensiivsemalt, nihutab oma piire. „Järgmisena toimuv on tõesti üllatav. Aasta hiljem ronid kaljul, mille kallale asumist ei oleks sa isegi ette kujutanud". 

+ Loe edasi

Looduse rüpes.

Looduse rüpes.

Kui Sterling ärkab hommikul, tuletab ta endale meelde, mis teda motiveerib. "Õppida on veel palju ja on ka palju uut, mida proovida". See on tema moto. Tema eesmärk on põgeneda tavapärase ja tavalise eest. Ta tagab kogeda asju teisiti ja tunda seda erilist põnevust nii sageli, kui on võimalik. Ronimine ja mootorratastega sõitmine on tema jaoks täiuslik väljund. Üks kord reisis ta oma mootorratta seljas terve aasta."Ma sõitsin läbi 47 osariigi ja ei veetnud ühtki ööd motellis. Ma magasin alati oma ratta kõrval. Vahel isegi vihmas".  

+ Loe edasi

Universaalne mootorratas.

Texases üles kasvades hakkas Sterling mootorrattaga sõitma üheksa-aastaselt. Ka tema sõpradel olid mootorrattad. Nädalalõppudel kohtus ta oma sõpradega, et minna maale rallitama. 15-aastaselt lõhkus ta oma mootorratta. Sterlingu ema võttis ratta ära, kuid kohtumised sõpradega jätkusid. "Minu ema ei teadnud, kuid ma jätkasin võidusõiduga". Sel ajal sõitis ta krossikatega. Nüüd meeldivad talle mootorrattad, millega saab ta sõita nii maanteel kui ka maastikul." Näiteks F 850 GS. See on mulle oluline, eriti kui ma pean sõitma teise linna, et teha oma tööd.  Samuti on see hea minu vaatevälja avardamiseks, näiteks kui ma tahan minna sõpradega seiklema ja teha midagi hullumeelset".

+ Loe edasi

UUS SEIKLUS

Isaac Johnston

Ma jahin põnevust.

Uudishimu ja entusiasm kannustavad Isaac Johnstonit.

Lisateave

Sobilikud mootorrattad.

spinner