Tipphetked 2019.

Ikka alati edasi, kõrgemale ja kaugemale.

BMW Motorrad pakub sulle õiget kogemust – ja õiget mootorratast – iga võimaluse, reisi ja maastiku jaoks. Uued tooted, innovatsiooni ja loendamatud sündmused – igal aastal midagi uut ja huvitavat.

ÜLIVÕRDES SUPERRATAS

BMW S 1000 RR.

BMW S 1000 RR.

See superratas loob etalone.

Iga komponendiga väljendab RR julget nõuet esikohale. Maksimaalne jõudlus on selle loomulik omadus. Võimsusega 152 kW (207 hj) on superratas muutunud veelgi võimsamaks – maksimaalne pöördemoment on 113 Nm kiirusel 11 000 p/min. Tänu uuele BMW ShiftCam-tehnoloogiale, kasutatakse isegi madalas ja keskmises mootori kiirusvahemikus oluliselt suuremat pöördemomenti ja jõudu.


Uuel RR-il on ainsa tänavalegaalse superrattana alumiiniumist alusraam, mida on seni kasutatud ainult võidusõidurataste juures. Tühikaaluga kõigest 197 kg, uue disainiga, uue ergonoomikaga, uue mootoriga ja paljude uute funktsioonidega loob RR täiesti uusi standardeid.

+ Loe edasi

ProRace’i võidusõidukostüüm.

ProRace’i võidusõidukostüüm.

Täiuslik sobivus täiusliku jõudluse heaks.

ProRace’i võidusõidukostüümiga on sul kõik vajalik olemas spordi kõrgete nõudmiste jaoks. Sportlik nahast kombinesoon on muljetavaldav, kuna pakub maksimaalset liikumisvabadust ja turvalisusfunktsioone, mis on võidusõidu jaoks asendamatud. ProRace on saadaval standardmõõtudes või mõõdu järgi valmistatult. Selle saab valmistada mõõdu järgi, et see sobiks sinu konkreetsete vajaduste ja eelistustega. Sa saad otsustada, millist värvi peaks su ProRace olema, lisama rohkem kaitset, oma nime ja isikliku logo, valida nappa loomanaha või kängurunaha vahel. Selleks, et võidusõidukostüümi dekoratsioonid ja värvid sobiksid, on saadaval Race’i kiiver ja Pro Race’i saapad koos DoubleR Skini aluskostüümiga.  

+ Loe edasi

UUED BOKSERITE MUDELID

GS-ist RS-ini.

Täiesti uus ja veelgi parem: 1250 mudelid. Tundeid on raske sõnadesse panna. Asi pole teisiti, kui küsimus on boksermootoritega sõitmises, eriti aga uusimate mudelite puhul: R 1250 GS, R 1250 GS Adventure, R 1250 RT, R 1250 R ja R 1250 RS. Neil on palju ühist – kõikidel on olemas uus ja võimas ajam, mis kiirendab sind usaldusväärselt ja jõuliselt kurvidest välja. Ja iga mudel on optimeeritud selle individuaalse kasutuse jaoks: Adventure, Tour, Roadster ja Sport. Nüüd on sinu kord.

  R 1250 GS

  Tänu maksimaalsele kontrollile, eriti madalama mootorikiiruse vahemikus, saad igast seiklusele ettejäävast takistusest mänglevalt jagu.

  R 1250 GS Adventure

  Veelgi sujuvam töötamine ja suur pöördemoment igas mootorikiiruse vahemikus tagavad tasakaalus toimimise igal pikamaasõidul.

  R 1250 RT

  Uue boksermootori sõltumatu jõuvaru pakub sulle järgmisel sõidul meelerahu.

  R 1250 R

  Uus boksermootor pakub igas olukorras suuremat võimsust.

  R 1250 RS

  Võimsa kiirendusega saad nautida oma järgmist reisi veelgi suurema kiiruse ja sõidumõnuga.

  Uus R 1250 GS.

  Uus R 1250 GS.

  Sind ootab uus seiklus.

  Saab hakkama iga väljakutsega – uus R 1250 GS on täielik universaaltalent ja avardab taas oma piire uues boksermootoris oleva BMW ShiftCami tehnoloogiaga. Täiuslik kontroll igas olukorras, olgu siis linnas, maapiirkonnas või maastikul. Muljetavaldav tõhusus ja ülev võimsusväljund muudavad R 1250 GS-i tõeliseks universaaliks. BMW Motorradi eriliste ja arvukate kohandamisvõimalustega saad muuta oma BMW R 1250 GS-i järgmise seikluse täiuslikuks kaaslaseks.

  + Loe edasi

  Uus boksermootor.

  Uus boksermootor.

  Uus ajam BMW ShiftCami tehnoloogiaga.

  Rohkem võimsust kogu mootori kiirusvahemikus, vähem emissioone ja väiksem kütusekulu, samuti optimeeritud sujuv töötamine ja rafineeritus – täiuslikult väljatöötatud boksermootoriga saavutab traditsiooniline disainipõhimõte uue jõudluse, kontrolli ja tõhususe taseme. Uue ajami tippväljund on 100 kW (136 hj), maksimaalne pöördemoment 143 Nm ja töömaht 1254 cm3. Esimest korda kasutatakse BMW ShiftCami tehnoloogiat BMW Motorradi boksermootoris – tehnika, mis kohandab klapi ajastust ja klapi tõstmist sisendpoolel.  

  + Loe edasi

  MAAILMAAVASTAJA

  F 850 GS Adventure.

  F 850 GS Adventure.

  Mootorratas mis saadab sind läbi kogu maailma.

  Kui tundmatus tõmbab sind ligi, peaksid taas teele asuma – BMW F 850 GS Adventure võimaldab sul vallutada uut maastikku ja seab sind valmis uuteks seiklusteks. See reisienduuro on valmistatud tõelistele maailmaavastajatele. Inimestele, kelle jaoks pole ükski sihtkoht liiga kaugel. F 850 GS Adventure’iga trotsid tuult ja tormi, oled valmis iga maastiku jaoks ja koged maailma seikluseid mugavalt – reguleeritava kõrgusega touring’u tuuleklaas, vastupidav küljepaneel, mugav sõitjaiste, mootori kaitseraud ja suur 23-liitrine paak. See kõik on loodud sinu ja su maailmareisi jaoks.  

  + Loe edasi

  VEEL TIPPHETKI

  BMW C 400 GT.

  BMW C 400 GT.

  See keskmise suurusega roller suurendab su liikumisraadiust.

  Kas vajad linnaelus ja ümbritsevatesse piirkondadesse viivate pikemate reiside jaoks mugavat kaaslast? BMW C 400 GT on meie vastus. Keskmise suurusega rolleriga tõuseb sinu raadius samal moel nagu su digitaalne võrgustumine maailmaga. Kuna selle rolleriga saad mugavalt liigelda nii linnas kui ka selle lähiümbruses. Uus väljatöötatud mootorikontseptsioon tagab madala kütusekulu ja suurepärase sõidunaudingu. Ja selle kõigega käivad kaasas heitgaasiväärtused, mis vastavad Euro 4 nõuetele.  

  + Loe edasi

  Eridisain 917

  Eridisain 917

  Individuaalne optika, kvaliteetsed osad.

  Muuda oma mootorratas millekski eriliseks. BMW Motorrad Spezial võimaldab sul kohandada oma mootorratast kõrgeimal kvaliteeditasemel – isegi pärast tehasest väljumist. Uute GS-i, RT, R-i ja RS-i boksermootoriga mudelitele on saadaval täiuslikud valikud: BMW Motorrad Spezial pakub parimaid komponente kahest erinevat värvi freesitud komponentide paketist – kaks eridisaini 719 velge, värviviimistlused, istmed ja HP sportsummutid, et saaksid ratta tõesti enda omaks muuta. Kas otsid midagi oma R nine T jaoks – olgu see Pure, Racer, Scrambler või Urban G/S? Ka siin leiad eridisaini 719 alt põnevaid värviviimistlusi ja mitmeid kvaliteetseid detaile oma ratta kohandamise jaoks.  

  + Loe edasi

  Navigatsioon ja kommunikatsioon.

  Navigatsioon ja kommunikatsioon.

  Jõua kohale lihtsalt nautides.

  Kas tahad jõuda sihtkohta sõitu nautides? Kas tahad valida alati parima marsruudi? See pole probleem tänu Bluetoothil põhinevale sidele. Ja tänu meie navigatsioonisüsteemidele saad luua parimad tingimused eduka sõidu jaoks. Vali oma marsruudivalikud ja püsi alati kindlalt kursil.  

  + Loe edasi

  Kolm aastat sõitu.

  Kolm aastat sõitu.

  Sinu mootorratta pikendatud garantii.

  Me ei räägi ainult garantiist; me anname selle sulle – sinu volitatud BMW mootorrataste edasimüüja annab sulle üheaastase garantii lisaks 24-kuulisele kohustuslikule garantiile. Kui asjad ei lähe nii sujuvalt, kui võis eeldada, on BMW Motorradi teeninduspartnerid ja mehaanikud abiks, et saaksid kiirelt taas teele asuda – täiesti tasuta, kus iganes sa maailmas ka ei asuks. Iga uue BMW mootorratta jaoks, mille mudeliaasta on 2019 või uuem.  

  + Loe edasi

  Tarvikud sinu sõidu jaoks.

  Täiuslikult kohandatud pealaest jalatallani.

  Sinu sõidunaudingul ei ole piire. Sinu suhtumine on seatud seikluste jaoks. BMW Motorradi RIDE-kollektsioon võimaldab sul olla täiuslikult varustatud ja pealaest jalatallani ette valmistatud, et saaksid iga hetkel teele asuda. Iga ilmaga. Oma järgmisesse seiklusesse. Kui kirg sind ka ei viiks – meie parimate toodetega oled teel kaitstult ja mugavalt.  

  + Loe edasi
  SINU KOGUSSE external-link-arrow-slim

  Ehe mood!

  Ehe mood!

  LNLA on sinu moebränd.

  BMW Motorrad inspireerib ka moemaailma: "Limits No Longer Apply" on sulle individuaalset ja lihtsat stiili pakkuva moebrändi nimi. LNLA ühendab BMW Motorradi kvaliteedile suunatud tähelepanu moeteadliku mehe minimalistliku stiiliga. Olgu need ühevärvilised teksad, kaunistusteta kapuutsiga pusad või lihtsad t-särgid. Võimaldades sul tunda end mugavalt nii tööelus kui ka õhtul baaris.  

  + Loe edasi

  ÜRITUSED

  GS Trophy kvalifikatsioon.

  Teel unustamatu mootorrattakogemuse poole. Kas soovid suurt motoseiklust? Siis kvalifitseeru rahvusvahelise GS Trophy 2020 jaoks! Osalevates riikides toimuvad riiklikud kvalifikatsioonsõidud 2019. aasta jaanuarist septembrini. Riigi parimat kolme osalejat ja rahvusvahelist naistiimi ootab elu parim seiklus pärast mitut katsumust ja katset – rahvusvaheline GS Trophy 2020.

  ROHKEM TEAVET

  EICMA 2019.

  EICMA 2019.

  5.–10. novembrini 2019.

  Kui mootorrattatootjad tutvustavad hilissügisel oma uusimaid tooteid, on taas käes aeg maailma suurima ja kõige olulisema mootorrataste maailmanäituse jaoks. EICMA-l (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori) tutvustavad tunnustatud tootjad sensatsioonilisel toodete näitusel tulevaks hooajaks oma mudeleid Põhja-Itaalia linnas Milanos. Lase end hämmastada 2020. aasta hooaja uusimatel toodetel!  

  + Loe edasi

  BMW Motorrad Days.

  BMW Motorrad Days.

  5.–7. juuli 2019.

  Alpiseiklus: BMW Motorradi päevad Garmisch-Partenkirchenis on tõeline kogemus igale mootorratturile. Igal aastal kohtuvad umbes 40 000 mootorrattafänni, et suhelda kogukonnaga ja kuulda uusimaid uudiseid BMW Motorradi maailmast – 3 katsesõitu, sh uusimad mudelid. Zugspitze mäe jalamil toimuvad 5. kuni 7. juulini 2019 suurejoonelised kaskadöörietendused ja mitmekülgne lisaprogramm.  

  + Loe edasi

  BMW Motorradi võidusõidutrofee.

  BMW Motorradi võidusõidutrofee.

  Sinu võimalus.

  Selline näeb välja kliendisport – BMW Motorradi võidusõidutrofee järgmine raund toimub aastal 2019. RR-iga startivad sõitjad saavad teha endale nime BMW Motorradi võidusõidutrofee riiklikel ja rahvusvahelistel meistrivõistlusel ning võidelda ihaldatud trofeede ja boonuste nimel.

  + Loe edasi

  Ürituse tipphetked.

  spinner