BMW S 1000 R Custom.

Esitletud BMW Motorradi ja Orlando Bloomi poolt.

München / Los Angeles: paljud inimesed tunnevad Orlando Bloomi eduka näitlejana. Ja ootavad kogu glamuuri, mis käib kaasas Hollywoodi staariks olemisega. Kuid vähesed teavad tema teisest suurest kirest – mootorrattad. Kauaaegse BMW mootorrataste fännina omab Orlando Bloom mitut BMW mudelit ja sõidab nendega, sh ka mitme vana klassikuga.

Ma olen mootorrattaga sõitmisel ülimalt keskendunud. See on nagu mediteerimine. “

Orlando Bloom

Orlando Bloomi visioon.

Orlando Bloomi visioon.

Ta valis BMW S 1000 R-i spetsiaalselt oma kohandatud ratta projekti jaoks. Bloom soovis, et tema kohandatud ratas ühendaks minimalismi ja tehnilise arengu tugevate emotsioonidega. Selle töö jaoks oli vaid üks sobiv mees: Michael Woolie Woolaway, kuulsa Deus Ex Machina kohandamistöökoja juhataja Venice’is, Californias, kes on ka Orlando Bloomi lähedane sõber. Tema ülesanne oli muuta Orlando Bloomi visioon BMW S 1000 R-ist reaalsuseks.

+ Loe edasi

Ainulaadne ja sobilik suurele ekraanile.

Ainulaadne ja sobilik suurele ekraanile.

Koostöö tulemus – BMW S 1000 R Custom. Hämmastav kohandatud ratas. S 1000 R Custom ja Orlando Bloom tegid oma esimese testsõidu Malibu Hillsis, kui filmisid klippi „4CYL“, mis valmis Arthur de Kersausoni ja Clement Beauvais’ ning BMW Motorradi koostööna.

+ Loe edasi

Kompromissitu dünaamika

S 1000 R

Roadster

Lisateave

Veel lugusid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

Sobilikud mootorrattad.

spinner