Laadi alla täielik tarvikute kataloog

2020. a BMW Motorradi originaaltarvikute kataloog
PDF   |   47.89 MB   |   Eesti keel
[This is disclaimer text for gpx download files.]

HP osad.

HP osad.

Sajandikud kümnendike asemel.

HP tähendab suurepärast sooritusvõimet. Ja kõiki neid, kes pole kunagi oma saavutustega rahul. Kõigile neile, kes otsivad alati absoluutset maksimumi. Süsinikust, titaanist ja alumiiniumist kvaliteetsed osad muudavad iga mootorratta ainulaadseks. Esmaklassilised komponendid annavad su rattale isikupära ja ekstravagantsust. Ja kannavad hoolt vajalike sajandike eest.

+ Loe edasi

Navigatsioon ja kommunikatsioon.

Navigatsioon ja kommunikatsioon.

Ära jäta ühtki kurvi vahele.

Navigatsioon ja kommunikatsioon on mootorratturitele olulised. BMW Motorradi kommunikatsioonisüsteemidega aitab Bluetoothil põhinev juhtmevaba ühendus sul sidet pidada ja oma tagaistmel sõitjaga rääkida. Nii saad jõuda oma sihtkohta usaldusväärselt, üksinda või koos partneriga – lõbusalt ja mööda kõige ilusamat marsruuti. 

+ Loe edasi

HP sportsummuti.

HP sportsummuti.

Nii saab sind kuulda ja näha.

Meie HP sportsummutitega on boonused enamas kui välimuses ja helis – need aitavad lisaks kokku hoida ka massi pealt ja tõstavad terviksüsteemi paigaldamise korral jõudlust veelgi rohkem. Ja juba libistatava versiooniga vähendad massi, ilma et kaotaksid jõudluses. Kasutatud materjalid on peamiselt sellised, millega oled võidusõitudest tuttav: Süsinik ja titaan.    

+ Loe edasi

Pagasisüsteemid.

Pagasisüsteemid.

Paki kõik kaasa.

Kiire sutsakas sinu lemmikusse jäätisekohvikusse või tiir ümber maailma: meil on iga reisi jaoks õige pagasilahendus olemas. Olgu vajalik pehme kott, kõva kohver või alumiiniumist pagasisüsteem, profikasutus või disainile rõhuv välimus – me pakume mitmesuguseid lahendusi, sh nutikat sisemuse jaotamist.  Nii jäävad kõik asjad sinna, kuhu need asetatakse, seda ka karmimates oludes. Muidugi kehtib see ka pagasile, mille jaoks leiad meilt sobivad kinnitamiskomplektid. 

+ Loe edasi

Disainiprogramm.

Disainiprogramm.

Tee oma ratas tõesti omaenda rattaks.

Me pakume kõrgetasemelist individualiseerimist. Nii muutub sinu ratas tõeliselt ainulaadseks. Sinu tähelepanu detailide vastu kohtub meie kirega kvaliteetsete materjalide ning suurepärase teostuse vastu. See kehtib niihästi väikeste detailide puhul kui ka iseloomu määravate osade nagu mootorispoilerite puhul.

Ja loomulikult aitavad paljud detailid lisaks visuaalsete kõrghetkede loomisele pakkuda ka rohkem funktsionaalsust või jõudlust – alati sõidunaudingut suurendades.

+ Loe edasi

Ergonoomika ja mugavus

Ergonoomika ja mugavus

See on nii sinu moodi.

Kohanda oma ratast optimaalselt oma eesmärkide ja oma sõiduharjumuste järgi. Kas hindad teel olles rohkem sportlikkust või mugavust? Kas eelistad pikki vahemaid või lühikesi spontaanseid reise? Kas eelistad reisida üksinda või meeldivad sulle rännakud kahekesi?

Me pakume sulle õigeid lahendusi – alates soovitud istumisasendist kuni kaitseni tuule ja ilma eest.    

+ Loe edasi

Turvalisus.

Turvalisus.

Inimese ja masina kaitse.

Sinu tegevuspaik on määrav: meie lisavarustus aitab tagada turvalisust niihästi aktiivselt kui ka passiivselt. Valikus on kaitseelemendid ja erinevad padjandid, mis kaitsevad käekaitseid kulumise või inetute juhuslike kahjustuste eest, samuti tuulesuunajad, mis võimaldavad sõitmisel paremini lõdvestuda.    

+ Loe edasi

Hooldus ja tehnoloogia.

Hooldus ja tehnoloogia.

Sinu BMW on täis kvaliteeti ning optimaalselt ja eesmärgipäraselt varustatud. Sellegipoolest saavad need, kes oma masinat regulaarselt hooldavad, sellest kauem rõõmu tunda. Seepärast pakume sulle mitmesuguseid sobivaid tooteid. Alates lihtsatest puhastusvahenditest kuni koostestendideni. Nii ületab esimeste päikesekiirte ootusärevus isegi iga-aastase talveks hoiulepaneku kurbuse.    

+ Loe edasi

Edasimüüjaga kontakteerumine

Sinu volitatud BMW Motorradi partner

Muuda oma masin ainulaadseks BMW Motorradi originaallisavarustusega. Külasta meid ja küsi nõu.

Võta meiega ühendust!
spinner