Laadi alla täielik tarvikute kataloog

BMW Motorradi originaaltarvikute kataloog 2021
PDF   |   53.99 MB   |   Inglise
This is disclaimer text for gpx download files.

M Performance’i lisavarustus

M Performance’i lisavarustus

Sa tead, et suudad enamat. Ja seda teame ka meie!

Disain, ergonoomika, materjal, meistritöö kvaliteet: küsimus on grammides ja millimeetrites – suurema võimsuse nimel nii maanteel kui ka võistlusradadel. Siin tulevad võrrandisse meie M-paketid ja M Performance’i lisavarustus. Need võimaldavad sul kohandada oma mootorratast täpselt sinu vajaduste järgi – maksimaalse sooritusvõime, optimaalse juhitavuse ja ohutuse tagamiseks.

+ Loe edasi

Navigatsioon ja kommunikatsioon

Navigatsioon ja kommunikatsioon

Ära jäta ühtki kurvi vahele

Navigatsioon ja kommunikatsioon on mootorratturitele olulised. BMW Motorradi kommunikatsioonisüsteemidega aitab Bluetoothil põhinev juhtmevaba ühendus sul sidet pidada ja oma tagaistmel sõitjaga rääkida. Nii saad jõuda oma sihtkohta usaldusväärselt, üksinda või koos partneriga – lõbusalt ja mööda kõige ilusamat marsruuti. 

+ Loe edasi

Pehmed pagasilahendused

Pehmed pagasilahendused

Paki kaasa kõik vajalik

Praktilised, paindlikud, modernsed: meie pehmed pagasikotid kohanduvad sinu vajadustega – nii mootorratta seljas kui ka sellelt maas olles. Tänu kvaliteetmaterjalidele peavad meie kotid ja seljakotid vastu ka kõige raskematele katsumustele. Kottide puristlik disain teeb need mitmekülgseks ja sobivaks isegi siis, kui sa parasjagu mootorrattaga ei sõida. Iga detail on hästi läbi mõeldud ning iga kord, kui sa neid tooteid kasutad, siis mõistad, et need kollektsioonid loodi mootorratturite poolt mootorratturitele.

 

+ Loe edasi

Disainiprogramm

Disainiprogramm

Tee oma ratas tõesti omaenda rattaks

Me pakume kõrgetasemelist individualiseerimist. Nii muutub sinu ratas tõeliselt ainulaadseks. Sinu tähelepanu detailide vastu kohtub meie kirega kvaliteetsete materjalide ning suurepärase teostuse vastu. See kehtib niihästi väikeste detailide puhul kui ka iseloomu määravate osade nagu mootorispoilerite puhul.

Ja loomulikult aitavad paljud detailid lisaks visuaalsete kõrghetkede loomisele pakkuda ka rohkem funktsionaalsust või jõudlust – alati sõidunaudingut suurendades.

+ Loe edasi

Ergonoomika ja mugavus

Ergonoomika ja mugavus

See on nii sinu moodi

Kohanda oma ratast optimaalselt oma eesmärkide ja oma sõiduharjumuste järgi. Kas hindad teel olles rohkem sportlikkust või mugavust? Kas eelistad pikki vahemaid või lühikesi spontaanseid reise? Kas eelistad reisida üksinda või meeldivad sulle rännakud kahekesi?

Me pakume sulle õigeid lahendusi – alates soovitud istumisasendist kuni kaitseni tuule ja ilma eest.    

+ Loe edasi

Turvalisus

Turvalisus

Inimese ja masina kaitse

Sinu tegevuspaik on määrav: meie lisavarustus aitab tagada turvalisust niihästi aktiivselt kui ka passiivselt. Valikus on kaitseelemendid ja erinevad padjandid, mis kaitsevad käekaitseid kulumise või inetute juhuslike kahjustuste eest, samuti tuulesuunajad, mis võimaldavad sõitmisel paremini lõdvestuda.    

+ Loe edasi

Hooldus ja tehnoloogia

Hooldus ja tehnoloogia

Sinu BMW on täis kvaliteeti ning optimaalselt ja eesmärgipäraselt varustatud. Sellegipoolest saavad need, kes oma masinat regulaarselt hooldavad, sellest kauem rõõmu tunda. Seepärast pakume sulle mitmesuguseid sobivaid tooteid. Alates lihtsatest puhastusvahenditest kuni koostestendideni. Nii ületab esimeste päikesekiirte ootusärevus isegi iga-aastase talveks hoiulepaneku kurbuse.    

+ Loe edasi

Edasimüüjaga kontakteerumine

Sinu volitatud BMW Motorradi partner

Muuda oma masin ainulaadseks BMW Motorradi originaallisavarustusega. Külasta meid ja küsi nõu.

Võta meiega ühendust!
spinner