*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW F Seeria

Hinnakiri BMW F Seeria
PDF   |   1.47 MB

BMW F 750 GS.

MILLEGI UUE ALGUS.

See hoiab sinu mootori iga päev töös. Sinu süda lööb BMW F 750 GS-iga ühes rütmis. Sellest saab sinu pääse seiklustesse. Tänu tasakaalustatud ja mitmekülgsele enduurole valitsed sa kõiki teid, olenemata teekattest, ning avardad oma silmapiiri – sest sa vajad enamat. F 750 GS pakub sulle rohkem võimu, mugavust ning GS-i vaimu. Tunneta jõulise iseloomuga mootorit ning naudi F 750 GS-i kerget käsitsemist. Avasta maailma koos automaatse stabiilsuskontrolli (ASC) ja ABS-pidurisüsteemiga mootorrattaga, mis hoiab asjad ohutult kontrolli all. Tehases  lisatud Connectivity-funktsiooniga näitab 6,5-tolline TFT-ekraan sulle muuhulgas, milliselt ristmikult pead pöörama või kes sulle parajasti helistab. Selge ja täpne – segamata sinu teele keskendumist. Uude kogemusesse sisenemine on tänu madalale istmele veelgi hõlpsam. 

F 750 GS-i DISAIN

Vali oma stiil.

Siin saad kohandada F 750 GS-i oma isiklike eelistustega sobivaks: sul on võimalus valida tavavärvi Light White, sportliku ilme nimel metallikvärvi Austin Yellow (lisatasu eest), ning Exclusive Style’i puhul elegantset värviviimistlust toonis Stereo metallik matt.

Light White

Isegi tavavärv asetab su mootorratta tähelepanu keskpunkti.

Austin Yellow metallik

Muljetavaldava metallikvärviviimistlusega näeb F 750 GS veelgi dünaamilisem välja.

Exclusive Style

Exclusive Style’i ja Stereo metallik mattvärviga on sinu välimus elegantne ja enesekindel.

Tõelised GS-i juured.

See on ilmselge: sale tagaosa, silmatorkav esiosas asuv paak ja GS-ile tüüpiline eesmine porilaud – F 750 GS-i disain räägib selget keelt: mootorrattal on GS-geenid. Sellele on tüüpiline eksimatult äratuntav ja originaalne välimus. Uued LED-esituled on eriti silmatorkavad ning mõjuvad tõelise valgusikoonina. Exclusive Style’i tsingitud radiaatorikate rõhutab mitmekülgse mootorratta kõrget kvaliteeti ning väljendab GS-i hinge. Avasta rohkemat!  
+ Loe edasi

KAHESILINDRILINE REASMOOTOR

57
kW (77 hj) 7500 p/min juures
83
Nm maksimaalne pöördemoment 6000 p/min juures
853
cm3 töömaht
815
mm istme kõrgus
Vesijahutusega kahesilindriline neljataktiline reasmootor

Varsti tuuakse turule uus kahesilindriline mootorratas.

F 750 GS käivitamisel algab reis tundmatusse. Elav kahesilindriline reasmootor toob sinu näole naeratuse – 57 kW (77 hj) uue disainiga mootor viib võimsuse ka tagarattale ning hoiab seejuures kütusekulu madalal (WMTC arvestuste kohaselt 4,1 l / 100 km).
A2-juhiloaga noortele juhtidele sobiv vähendatud võimsusega versioon (35 kW, 48 hj) tagab puhta GS-tunnetuse.

+ Loe edasi

KOGE F 750 GS-i HÄÄLT

Iga algus on kerge.

Iga algus on kerge.

Tundlik käsitsemine, mugavus ja madalamaks reguleeritav vedrustus muudavad GS-i maailma sisenemise lihtsamaks kui kunagi varem. Täiusliku istuvuse tagamiseks saab F 750 GS-i istmeid kohandada erinevatele kõrgustele: alates 770 mm kuni 830 mm. Veelgi enam: Mugav, kuid siiski aktiivne isteasend ja reguleeritav ergonoomika tagavad sinu turvalisuse ning seovad sind mootorrattaga üheks, et saaksid mugavalt kulgeda.  

+ Loe edasi

F 750 GS-i OLULISEMAD OMADUSED

Uus mootorikontseptsioon.
F 750 GS
Šassii ja vedrustus.
F 750 GS
Ühendusjõud.
F 750 GS
Pardaarvuti.
F 750 GS
Põhivarustuses automaatne stabiilsuskontroll, sõidurežiimid.
F 750 GS
Connectivity koos TFT-ekraani ja mitmikjuhteseadmega (erivarustus).
F 750 GS
Intelligentne hädaabikõne (erivarustus).
F 750 GS
Lai varustusevalik.
F 750 GS

Exclusive Style.

Exclusive Style.

Soovid oma F 750 GS-iga elegantselt kulgeda? Sellisel juhul on Exclusive Style koos oma Stereo metallik mattvärviga sinu jaoks täiuslik. Selle stiilivalikuga panevad suure GS-kleebisega galvaniseeritud radiaatorikaitse ja graniithallid rattapöiad F 750 GS-i välimusele aluse. Must/hall iste, kaks käekaitset ja hõbedane anodeeritud juhtraud lihvivad maitsekat välimust.  

+ Loe edasi

Elegantne algus.

Elegantne algus.

BMW F 750 GS viib sind intelligentselt edasi – Connectivity abil: sul on võimalik ühendada oma nutitelefon Bluetoothi abil F 750 GS-iga ning käsitseda laia valikut uuenduslikke funktsioone, kasutades käepärast juhtraual asuvat mitmikjuhteseadet. Need kuvatakse seejärel 6,5-tollisel TFT-ekraanil. Connectivity sõidusuunistega navigatsioon näitab sulle õiget teed erakordselt selgelt, otse ekraanil. Veelgi enam: koos BMW Motorradi kommunikatsioonisüsteemiga on helistamine lapsemäng – olenemata sellest, kas võtad kõnesid vastu või teed neid ise. Seda seetõttu, et oma nutitelefoni mitmikjuhteseadmega ühendades on sul juurdepääs isegi oma kontaktiloendile, ning saad valida kontakti, kellele helistada. Tänu kommunikatsioonisüsteemile saad oma nutitelefonist isegi muusikat edastada ja seda sõitmise ajal esitada. Alati käepärane ja ilma segavate teguriteta – tagab, et sa ei kaota kunagi keskendumisvõimet.  

+ Loe edasi

Mugav sõidunauding.

Mugav sõidunauding.

Midagi igat liiki ratturile: GS-i saab kohandada sinu vajaduste järgi – saadaval on palju erinevaid ja erineva kõrgusega istmeid. Samuti on saadaval madal topeltiste ja mugavusiste. Ning soovi korral on võimalik mootorratast sinu jaoks ka madaldada.

+ Loe edasi

Veel F 750 GS-i olulisemaid omadusi.

LED-tagatuli

Modernne LED-tagatuli rõhutab BMW F 750 GS-i dünaamilist disaini. Varustuspaketis ABS Pro muutub see dünaamiliseks pidurituleks, pakkudes veelgi rohkem ohutust.

 

Väike tuuleklaas

BMW F 750 GS on varustatud väikese tuuleklaasiga, pakkudes piisavat kaitset tuule ja ilma eest kõigil sinu reisidel. Soovi korral võid lisavarustuse osana valida suurema tuuleklaasi. 

 

Standardne kohvriraam

Standardse kohvriraamiga oled sa valmis igaks olukorraks: see pakub sulle piisavalt ruumi koti või seljakoti jaoks. 

Ma jahin põnevust.

Uudishimu ja entusiasm kannustavad Isaac Johnstonit.

Ta on omaenda ülemus. Aastaid tagasi vahetas Isaac Johnston oma kontoritöö elu vastu jutuvestjana ja elustiili fotograafina. Nüüd elab Montanast pärit ameeriklane ootamatute kogemuste nimel ning armastab põnevaid ja inspireerivaid kohti. Esmajoones võlub teda loodus.   

Loe edasi

Rohkem individuaalsust

Sinu vajaduste tarvis.

Täielikult GS: F 750 GS-i puhul on saadaval lai valik erivarustust ja BMW Motorradi originaaltarvikuid. See võimaldab sul kohandada oma mootorratas täiuslikult enda vajadustele ja nõuetele vastavaks.

ROHKEM TEAVET

F 750 GS-i tarvikud

Rohkem Adventure-mudeleid

spinner