*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW F Seeria

Hinnakiri BMW F Seeria
PDF   |   1.46 MB

BMW F 850 GS Adventure.

Maailmast saab seiklus.

Just tundmatus ajendab sind üles tõusma, välja minema ja ära sõitma. Kaugele ära! Ning mitte ainult piki sillutatud teid. BMW mudeliga F 850 GS Adventure vallutad sa uut maastikku, oled valmis uuteks seiklusteks ning sõitmiseks – sõltumata sellest, kuhu lähed. See reisienduro  on valmistatud tõelistele maailmaavastajatele. Inimestele, kelle jaoks pole ükski sihtkoht liiga kaugel ega ükski marsruut liiga kõrvaline. Koge maailma kaaslasega, mis on nii usaldusväärne, tugev ja võimas, et suudab isegi sinu uudishimuga sammu pidada. Tutvustame  uut mudelit F 850 GS Adventure. 

F 850 GS Adventure’i disain

Vali oma stiil.

See kannab uhkusega GS-i geeni, mida näed kohe tooteperele omasest voolujoonelisusest. Paagi keskne paigutus juhiistme ja juhtraua vahel tagab ühtlasi nii ratastele ideaalselt jaotatud koormuse kui ka kena ja saleda tagaosa. Iseloomukas, küps ja silmatorkav – ning sama unikaalne kui sina ise. Näita oma stiili omaenda isikliku mudeliga F 850 GS Adventure!

Ice Grey

Lase oma seiklusel alata: sinu F 850 GS Adventure põhivärvis Ice Grey.

Rallye Style

Sportlikkus garanteeritud – ja seda juba esimesest silmapilgust: tänu metallikvärvile Lupin Blue koos väljendusrikaste kontrasttoonides kleebistega. Rallye Style’i rabavate detailide hulka kuulub madalam sporttuuleklaas, Rallye iste ja kuldne anodeeritud kahvel ning kuldsed anodeeritud rattapöiad.

Exclusive Style

Väljendusrikas ja eksklusiivne: sinu F 850 GS Adventure toonis Granite Grey metallik koos muljetavaldavate kleebistega. Kuldsed anodeeritud rattapöiad ja kahvel annavad äärmiselt elegantse ilme.

Maailmanimi maailmarändurite seas.

Sellega igatsed sa lõputute teede ja katsumuste järgi: F 850 GS Adventure tunneb end maailmas koduselt ning just seda võid sa  rattalt oodata.  Sellega oled sa valmis trotsima tuult ja ilma, kogema mis tahes maastikku ning maailmas olevaid seiklusi – nii mugavalt kui võimalik. Muuhulgas tagab seda suur, seadistatava kõrgusega Touring-tuuleklaas, standardmugavusega juhiiste ja suur 23-liitrine paak. Metsikul maastikul mõnusalt sõitmiseks on sinu F 850 GS Adventure varustatud vastupidavate lisatarvikutega: lisaks mootori  kaitserauale  või praktilisele roostevabast terasest pagasiraamile, millele käib peale alumiiniumist pealiskohver, on ka külgmine kerepaneel väga tugev. Kõik on valmistatud teie maailmareisi tarbeks selle globaalse partneriga. 

+ Loe edasi

Kahesilindriline reasmootor

92
Nm maksimaalne pöördemoment (6250 p/min juures)
23
liitrit paagi kasutatav maht
550
km maksimaalne teoreetiline sõiduulatus
211
kg kandevõime
Vesijahutusega kahesilindriline neljataktiline reasmootor

Edasiviiv jõud: soov avastada.

Edasiviiv jõud: soov avastada.

Ta tahab maailma näha: võimas värskelt välja töötatud paralleelne kaksikmootor 70 kW (95 hj) jõudlusega annab sulle ja sinu avastusihale õige tõuke. Uus mootori kontseptsioon avaldab muljet võimsa heli, tugevama jõudlusega (70 kW (95 hj) 8250 p/min juures) ning sujuvama tööga, tarbides sealjuures tagasihoidlikud 4,1 l kütust 100 km kohta (WMTC kohaselt). Pöördemomendiga 92 Nm 6250 p/min juures on sellel enduurol piisavalt jõudu mis tahes maastikukatsumuseks, sõltumata sellest, kuhu ta viid. 

+ Loe edasi

KOGE F 850 GS ADVENTURE’I HÄÄLT

See on uus

F 850 GS Adventure’i olulisemad omadused

21-tolline esiratas ja ristkodaratega rattapöiad
BMW F 850 GS Adventure’i esiratta detailid
Touring-tuuleklaas koos reguleerijaga
Uue BMW F 850 GS Adventure’i Touring-tuuleklaas
Mugavusiste põhivarustuses
Uue BMW F 850 GS Adventure’i mugav juhiiste
Suurem sõiduulatus tänu 23-liitrisele kütusepaagile
Uue BMW F 850 GS Adventure’i suur 23-liitrine kütusepaak
Mootorikaitse ja mootori kaitserauad põhivarustuses
Uue BMW F 850 GS Adventure’i mootorikaitse
LED-esituli ja dünaamiline pidurituli
Uue BMW F 850 GS Adventure’i LED-esituli
Ulatuslik pagasiruumi kontseptsioon
Uue BMW F 850 GS Adventure’i pagasisüsteem
Jõuline mootor
Uus BMW F 850 GS Adventure maastikusõidu ajal

Ergonoomiline. Kohandatud juhi järgi.

Ergonoomiline. Kohandatud juhi järgi.

F 850 GS Adventure’i ergonoomilised omadused kutsuvad sind tõeliselt pikkadele sõitudele ümber maailma. 875 mm istme standardkõrgus on pikemateks sõitudeks ideaalne. Ent mitte sinu jaoks? Valik on sinu: laia valikut erineva kõrgusega erinevaid juhiistmeid saab täiuslikult juhi suuruse järgi kohandada. Lõppude lõpuks peaks masin kohanduma sinu järgi – mitte vastupidi. Põhivarustusse kuuluvad ka reguleeritavad käiguvahetus-, siduri- ja pidurihoovad ning Enduro jalatoed ja kõrge, koonilisest alumiiniumist juhtraud. Maastikusõidul on see selge eelis, eriti suuremat kasvu juhtide puhul.
+ Loe edasi

Sõida edasi. Igas mõttes.

Sõida edasi. Igas mõttes.

Kuhu iganes soovid minna – F 850 GS Adventure viib sind kohale. Sest ratta suur, 23-liitrine kütusepaak tagab üle 500-kilomeetrise suure sõiduulatuse. See võimaldab vahemaid, millest teised võivad vaid unistada. Ent mootorratta silmapaistev mugavus pakub ka lihtsalt täielikku sõidurõõmu. Siia kuulub parem tuule- ja vihmakaitse tänu suuremale ja reguleeritava kõrgusega Touring-esiklaasile ning ergonoomilise disainiga mugavusistme, mis tähendab, et pikemad reisid ei muutu kunagi piinarikkaks. Ning veendumaks, et ümber maailma reisides midagi maha ei jää, pakub F 850 GS Adventure erivarustusena ka peeneid hoiuruumi kontseptsioone, näiteks toekat alumiiniumist pagasisüsteemi. 

+ Loe edasi

Ülim. Igal maastikul.

Ülim. Igal maastikul.

Kõik, kes satuvad ikka ja jälle kaardistamata aladele, vajavad mootorratast, mida nad saavad igas olukorras usaldada. Olgu tegu kõrbete või mägede, jõeorgude või lavamaadega – see reisienduuro näitab oma ülimuslikkust igal pool. Isegi tehasevarustusega on sel olemas kõik, mis määrab ratta kasutuseesmärgiks pikad sõidud ning maastikusõidud: selle suurendatud jäikusega raam korpuses struktuur tagab parema sõidustabiilsuse ja paranenud täpsuse. Esivedrustust reguleerib tagurpidi vedrustuskahvel, ning tagavedrustust WAD vedruamortisaator (progressiivne amortisatsioon). F 850 GS Adventure pakub 230 mm vedrustuse liikumist ees ning 215 mm liikumist tagavedrustuse puhul – intensiivseks sõidunaudinguks igal pinnasel. Lisaks on ABS-i väljalülitamine ning kaks põhivarustuses sõidurežiimi „Rain“ ja „Road“ saadaval vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. Sõidurežiimiga Pro on kaasas ka standardsed sõidurežiimid „Enduro“ ja „Enduro Pro“. Need pakuvad õigeid seadeid konkreetse sõiduolukorra ja pinnase puhul. See teeb ABS-ist ABS Pro ning ASC-st (automaatne stabiilsuskontroll) DTC (dünaamiline veojõukontroll). F 850 GS Adventure näitab oma ülimuslikkust ka maastikul tänu 21-tollisele esirattale, ristkodaratega rattapöia ja sisekummita rehvile, Enduro  jalatugedele, mootori kaitserauale, põhjakaitsele ning praktilistele käekaitseraudadele. 

+ Loe edasi

Veel F 850 GS Adventure’i olulisemaid omadusi.

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine lisavarustuse osana

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine (Dynamic ESA) reguleerib amortisaatori summutust automaatselt vastavalt sõiduoludele. 

Pro sõidurežiimid koos režiimidega „Enduro“ ja „Enduro Pro“ (valikuline lisavarustus)

Pro  sõidurežiimidega saab masina gaasi- ja juhtimissüsteeme lihtsasti erinevate teeolude järgi kohandada. Lisaks standardsetele sõidurežiimidele „Rain“ ja „Road“ on saadaval ka sõidurežiimid „Enduro“ ja „Enduro Pro“, standardne ABS ja ASC muutuvad Pro sõidurežiimidega funktsioonideks ABS Pro ja DTC. „Enduro“ režiimi iseloomustab pehme gaasireaktsioon. "Enduro" režiimi iseloomustab pehme gaasireaktsioon. Lisaks on ABS Pro ja dünaamilise veojõukontrolli DTC juhtimisomadused loodud kergeks maastikusõiduks maanteerehvidega. Pühendunud maastikusõitjana on sinu käsutuses ka režiim „Enduro Pro“, mis pakub optimaalset gaasireaktsiooni koos ABS Pro ja DTC reguleerimisega, ning on mõeldud Off-Road rehvidega koos kasutamiseks. Lisaks lülitatakse selles režiimis välja tagaratta ABS, mis võimaldab sul rohkem külglibisemisega pidurdusi teha. 

Connectivity koos 6,5-tollise TFT-värviekraaniga (valikuline lisavarustus)

Connectivity pakub uuenduslikke funktsioone navigeerimiseks, helistamiseks ja muusika kuulamiseks sinu mootorratta 6,5-tollisel TFT-ekraanil. 

Pardaarvuti Pro

Pardaarvuti  Pro  pakub ülevaatlikult täiuslikku teabehaldust. See on programmeeritud kõige olulisemaid sõidukiandmeid kiirelt ja lihtsalt kuvama. 

Suur pagasiruum (valikuline lisavarustus)

Need, kes lähevad ümber maailma reisima, teevad seda harva vähese pagasiga. Just seetõttu on F 850 GS Adventure’il (valikulise lisavarustuse osana) roostevabast terasest pagasiraam alumiiniumist pealiskohvrile (valikuline lisavarustus) ning roostevabast terasest kohvrihoidik alumiiniumist kohvritele. Praktilised tarvikud nagu vastupidava GS Adventure’i disainiga alumiiniumkohver ja pealiskohver, kaasreisija istmetasku ja kaarditaskuga paagipealne kott ning suur istmealune ruum panevad hoiuvõimalustele punkti. 

Rohkem individuaalsust

Sinu mõõtmete järgi valmistatud F 850 GS Adventure.

Rohkem individuaalsust

Lisateave

F 850 GS Adventure’i lisatarvikud

spinner