*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW F Seeria

Hinnakiri BMW F Seeria
PDF   |   1.46 MB

BMW F 850 GS Adventure

Maailmast saab seiklus

See mootorratas on loodud pikkade reiside ja nõudlike maastike jaoks: F 850 GS Adventure tunneb end maailmas koduselt – ja see on selgelt näha. Tänu täiustatud põhivarustusele, nagu TFT-ekraan ja BMW Motorrad Connected, USB-laadimispesa ning ABS Pro ja DTC, on see matkaenduuro mootorratas veelgi paremini ette valmistatud pikkadeks ringreisideks ümber maailma. Koge #spiritofGS-i koos kaaslasega, mis annab su uudishimule vabad käed – olenemata sellest, kuhu reisid.

Olulisemad omadused tõelistele maailmaränduritele

Valmis teekonnaks tundmatusse: F 850 GS Adventure saab nii asfaldil kui ka maastikul jagu kõigest. Selle uued standardfunktsioonid ja ulatuslik lisavarustus annavad sulle võimaluse seda GS-i isikupärastada nii, nagu seda vajalikuks pead.

+ Loe edasi
Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine
We see the Dynamic ESA in detail.
ABS Pro ja DTC on nüüd standardvarustuses
We see the brake system of the F 850 GS Adventure.
Suur paak suurte plaanide jaoks
We see the tank of the F 850 GS Adventure.
Laiendatud Pro-sõidurežiimid
We see the Pro riding modes display in the TFT display.
Reguleeritav Touring-tuuleklaas ja USB-laadimispesa
We see the touring windshield and USB port of the F 850 GS Adventure.
Kõigest ülevaade BMW Motorrad Connectivity ja 6,5-tollise TFT-värviekraaniga
We see the 6.5” TFT display of the F 850 GS Adventure.
ECALL, rahustav kaaslane
We see the ECALL switch of the F 850 GS Adventure.
Mugavalt liikvel Comfort-istmega
We see the Comfort seat of the F 850 GS Adventure.

Hea tunne – igal kilomeetril

See GS on valmis igaks maastikuks, mida soovid sellega läbida. Standardne mootorikaitseraud ja mootoririba muudavad selle töökindlaks, ilma et see piiraks sinu vabadust sõidu ajal. Kui plaanid pikemat reisi, suurenda lihtsalt oma hoiuruumi, kasutades alumiiniumist kohvrit ja pealiskohvrit.

+ Loe edasi

Tung avastada, mis viib sind edasi

70
kW (95 hj) maksimaalne mootorivõimsus 8250 p/min juures
92
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
853
cm³ töömaht
23
liitrine kütusepaak
Kahesilindriline neljataktiline reasmootor

Võimsus igaks maastikuväljakutseks

See mootorratas tahab minna maailma avastama: võimas värskelt välja töötatud paralleelne kaksikmootor 70 kW (95 hj) jõudlusega annab sulle ja sinu avastusihale õige tõuke. Uus mootorikontseptsioon avaldab muljet jõulise häälega, tugeva jõudlusega 70 KW (95 hj) 8250 p/min juures ja sujuva tööga – tarbides seejuures mõõdukalt 4,1 liitrit 100 km peale (WMTC andmetel). Pöördemomendiga 92 Nm 6250 p/min juures on sellel matkaenduuro mootorrattal piisavalt jõudu iga katsumuse jaoks maastikul – kuhu iganes sa ka minna ei soovi.

+ Loe edasi

Jõuline hääl

Rabav disain, isikupärane stiil

Sinu seiklus – sinu stiil

F 850 GS Adventure’ile on iseloomulikud silmapaistvad küljekatted ja voolujoonelisus. Igal stiilil on oma unikaalne iseloom ja see näitab natuke sinu isikupära.

Ice grey

GS-i tunnetus kõige puhtamal kujul: F 850 GS Adventure näitab oma jõulisust selge põhivärviga Ice grey, mida täiustavad mustad rattapöiad ja musta-halliga iste.

Style Rallye

Värviviimistlus Kalamata metallik matt koos kullatud anodeeritud rattapöidadega ja kuldsete kahvli püsttorudega. Suured, värvilised teibid rõhutavad selle tugevat kuju, tagades sportliku stiili.

Erimudel „40 Years GS“

Austusavaldus GS-i ajaloole: silmapaistev must ja kollane värv koos paljude eriliste detailidega meenutab legendaarset R 100 GS-i.

Valmis igaks katsumuseks

Valmis igaks katsumuseks

Nüüd on sinu kord: kujunda F 850 GS Adventure oma eelistuste järgi. Meil on soovitus tõelistele maailmaränduritele – ja panime sulle kokku kaks lisavarianti. Saa inspiratsiooni ja tee F 850 GS Adventure’ist oma mootorratas.

+ Loe edasi

Õige riietus sinu seikluseks

spinner