*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW F Seeria

Hinnakiri BMW F Seeria
PDF   |   1.46 MB

BMW F 850 GS.

SEIKLUS ON VERES.

Sa elad seikluste nimel. Kui teised pöörduvad tagasi, sõidad sina edasi. Sa ületad piire. Takistused muutuvad võimalusteks. Seiklushimu voolab sinu soontes. F 850 GS-iga sõites valitsed sa tänu 21-tollisele esirehvile pingutuseta maastikuradasid. Tähtis on, et sinu suhtumine ja uudishimu sind edasi viiks – sõltumata sellest, kui kaugele soovid F 850 GS-iga sõita. Ning sõltumata sellest, kas sõidad läbi muda: tehases paigaldatud Connectivity-funktsiooni abil on sul pidev ligipääs navigatsioonile, telefonile, meediale ja sõiduki andmetele. Kirgas ja selge 6,5-tolline TFT-ekraan ei hajuta tähelepanu. See annab sulle rohkem aega olulisele keskendumiseks. Ning võimaldab sul avastada silmapiiri taga peituvat. 

F 850 GS-i DISAIN

Vali oma stiil.

Valik on sinu: Exclusive Style’iga on Pollux metallik mattvärviviimistlusega F 850 GS elegantne pilgupüüdja. Samas võimaldab Rallye Style värvidega Light White, Racing Red ja Lupin Blue metallik anda sul mootorrattale veelgi sportlikum aktsent. F 850 GS-i võid loomulikult valida ka põhivärvis Racing Red.

Rallye Style

F 850 GS-i sportlikud aktsendid näevad välja sellised: Rallye Style toob mootorrattale värvid Light White, Racing Red ja Lupin Blue metallik. Kuldsed anodeeritud rattapöiad rõhutavad samuti dünaamilisust.

Racing Red, mittemetallik

Vastupandamatult kaunis ning mitte iialgi igav: Racing Red põhivärvusega tõmbad sa enda peale kõik pilgud.

Exclusive Style

Ilmselge kirg: Exclusive Style annab mootorrattale äärmiselt elegantse välimuse tänu mattvärvile Pollux metallik.

Veelgi enam GS-i.

Jõuline ilme: sina ja sinu iseloomuliku voolujoonelisusega F 850 GS. Mootorratta disainis – igal pinnal, igas nurgas ning joones on tunda seiklushimu. Tagaosast alates kuni kütusepaagi kuni GS-ile omaste esituledeni (mille päevatuled meenutavad viltust heliharki ning on saadaval lisavarustusena) – kogu disain on täiustatud maastikusõiduks, et saaksid mootorratta ainulaadset olemust täielikult nautida. Galvaniseeritud radiaatorikate Rallye ja Exclusive Style mudelitele annab sulle stiilse välimuse nii maanteel kui ka maastikusõidul.

+ Loe edasi

KAHESILINDRILINE REASMOOTOR

70
kW (95 hj) 8250 p/min juures
92
Nm maksimaalne pöördemoment 6500 p/min juures
853
cm3 töömaht
860
mm istme kõrgus
Vesijahutusega kahesilindriline neljataktiline reasmootor

Sisemine tung.

Sisemine tung.

Uudishimu ja avastusjanu hoiavad sind liikumises. 70 kW (95 hj) võimsusega kahesilindriline reasmootor toetab sind igal seiklusel – selle tugevusteks on kõrge pöördemoment ja vilgas iseloom. Muljetavaldavalt tugeva heliga mootor töötab ökonoomselt ning tagab silmapaistva soorituse igal hetkel. Avasta tundmatut koos F 850 GS-iga! 

+ Loe edasi

KOGE F 850 GS-i HÄÄLT

Omas elemendis.

Omas elemendis.

Sinu peas valitseb vabadus, pilk on suunatud teele. F 850 GS-iga juhid, vahetad käike ning pidurdad peaaegu instinktiivselt: oled omas elemendis ning täielikult seiklusele keskendunud. Tänu GS-ile omasele ergonoomikale sõidad sa julgelt ja enesekindlalt, alati edasi liikuda soovides. 

+ Loe edasi

F 850 GS-i olulisemad omadused

Uus mootorikontseptsioon.
F 850 GS
Šassii ja vedrustus.
F 850 GS
Ühendusjõud.
F 850 GS
Pardaarvuti.
F 850 GS
Põhivarustuses automaatne stabiilsuskontroll, sõidurežiimid.
F 850 GS
Connectivity koos TFT-ekraani ja mitmikjuhteseadmega (erivarustus).
F 850 GS
Alumiiniumist ristkodaratega veljed ja sisekummita rehvid.
F 850 GS
Lai varustusevalik.
F 850 GS

Mugav sõidunauding.

Mugav sõidunauding.

Midagi igat liiki ratturile: oma F 850 GS-i saad kohandada täiuslikult oma vajaduste järgi – saadaval on suur valik erinevate kõrgustega istmeid. Samuti on saadaval madal kahekohaline iste ja mugavusiste. Soovi korral saad lasta mootorratta vedrustust ka madaldada.

+ Loe edasi

Kangem kraam.

Kangem kraam.

Nõudlikuks  maastikusõiduks on F 850 GS-il ristkodaratega ning sisekummita rehvidega rattad. Need võimaldavad sul jõuda järgmiste sihtkohtadeni, järgmisele tasemele, järgmise adrenaliinisööstuni. Samal ajal muudab sinu teekonna tundmatusse nüüd ohutumaks intelligentse hädaabikõne funktsioon – teise nimega eCall: tõsistel juhtudel aktiveerib sõitja abi saamiseks juhtrauale paigaldatud süsteemi vaid ühe nupuvajutusega. Sõltuvalt olukorrast võib eCall rakenduda ka automaatselt ning pakkuda kiiremat päästeteenistuse reaktsiooni – sõltumata sellest, kus sa asud. 

 

+ Loe edasi

Veel F 850 GS-i olulisemaid omadusi.

Enduuro rehvivarustus

Vapra maastikusõidu tarvis võid lisada ristkodaratega ratastele asjakohase enduuro rehvivarustuse. 

Mootorikaitse

Mootorikaitse, mis sisaldub põhivarustuses, on valmistatud plastist ning see kaitseb BMW F 850 GS-i mootorit maastikusõitudel kivide ja kahjustuste eest. Sportlikuma stiili jaoks pakub põhjalik varustusprogramm alumiiniumist valmistatud mootorikaitset. 

Alumiiniumist juhtraud

Lai alumiiniumist juhtraud sobib hästi kätte ning toetab BMW F 850 GS-i lihtsamat käsitsemist. Anodeeritud pind tõstab esile mootorratta atraktiivsust. 

Täiesti omas elemendis.

Sterling Taylor armastab omaenda piire nihutada.

Kui ta kompamisi otsib teed üles, leiab ta võimaluse varvastega toetada ning haarab eenduvast kivist kätega: Sterling Taylor on ronija ja kõrgusekartus teda ei heiduta. Ta armastab väljakutseid ja oma mootorratast.

Loe edasi

Enduuro valitseja.

Enduuro valitseja.

Dirk Thelen ületab Enduro d’Agadiri takistused BMW F 850 GS-i seljas.

Dirk Theleni puhul liiguvad asjad vaid ühes suunas: edasi, kaugemale ja ülespoole. Kus teised nelja päeva pikkuse Enduro d’Agadiri osalejad oma kõvadel enduuroratastel kivise kruusa, liivaste teede ja märja savimudaga võitlevad, seab neljakordne Saksa enduurotšempion tempo pingutusteta – uue F 850 GS-i seljas. See on pikamaasõidu-enduuroratas, mis läbib karmid katsed ja teed, otse läbi Maroko.

+ Loe edasi

Rohkem individuaalsust

Tellimustööna valmistatud F 850 GS.

Kas soovid isikupärastatud F 850 GS-i? Sellisel juhul on lai valik erivarustust ja -tarvikuid siin sulle abiks. Need võimaldavad sul koostada oma mootorratta just selliselt, nagu soovid.

ROHKEM TEAVET

F 850 GS-i tarvikud

Rohkem Adventure-mudeleid

spinner