*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW F Seeria

Hinnakiri BMW F Seeria
PDF   |   1.46 MB

Uus BMW F 900 XR.

Kiiremini, kõrgemale, kaugemale.

XR tähendab kompromissitut sportlikkuse ja pikkade vahemaade läbimise võime kombinatsiooni: adrenaliin püsib üleval päevi, kurv kurvi järel. Uue F 900 XR-iga saad neid kurve läbida ilma peatumata – kilomeeter kilomeetri kaupa. Juba ratta vapustav disain lubab ehedat sooritusvõimet. Püstine pingevaba istumisasend ja tuuleklaas kõnelevad  ühte: ainult üks inimene otsustab, millal sõit lõppeb – sina.

Tänu varustuse laiale valikule oled ühtemoodi hästi valmis nii linnasõitudeks kui ka sportlikeks ning matkasõitudeks. F 900 XR on ratas, mis sobib kokku sinu ja su sportliku suhtumisega. #NeverStopChallenging

 

 

 

Selge kehakeel – eksimatult XR.

F 900 XR-i motivatsioonist saab aru kohe esmapilgul. Rabav innovaatiline LED-esituli toob välja F 900 XRi nõudliku loomuse –  see on tunne, mida tead omast käest väga hästi. Voolundid tekitavad dünaamilist särtsu veelgi juurde. Piiritletud ääred annavad aimu tema agressiivsest disainist. Kitsas ja visuaalselt lühike tagaosa on selle pikkade vahemaade läbija sportlikule energiale nagu täpiks i peal.

+ Loe edasi

Väljendusrikkad värvid.

Kolm värvivarianti tõstavad esile F 900 XR-i täpselt määratletud kaunistused ja eristuvad pinnad. Kõigil variantidel on üks ühine omadus: puhas edasitõukejõud.

Sportlik stiil: Racing Red

Dünaamiliselt agressiivne punane vastandub tehnilist värvingut andva Granite Grey metallikmattvärviga ja edastab sõnumi: sinus tuksub sportlase süda. See on see, mida F 900 XR tõestab. Lühike Sport-tuuleklaas ja kuldsed anodeeritud amorditorud rõhutavad selle ratta dünaamilisust.

Põhivärv: Light White

Granite Grey metallikmatti värvi paagi kate ja radiaatorivõre ning hõbedased rattapöiad: lahe, otsusekindel, puristlik; paneb teised sulle järele vaatama.

Exclusive Style: Galvanic Gold metallik

Exclusive Style on absoluutne pilgupüüdja. Mustad rattapöiad lasevad enda kõrval särada hiilgaval Galvanic Gold metallikvärvil. Sellele pakuvad kontrasti Granite Grey metallikmatti värvi paagi kate ja radiaatorivõre. Sõida oma F 900 XR-iga kindlalt kogu päeva jooksul – selle käekaitsed võimaldavad sul võtta kõiki kurve nii, nagu ise soovid.

Püstine ja pingevaba.

Püstine ja pingevaba.

Õhtuks oled saanud läbisõidumõõdikule täpselt sobiva kilomeetrite arvu ja sama palju kilomeetreid on sul kontides: F 900 XR-i ergonoomika. Ta on spetsiaalselt loodud sportlikuks pikkade vahemaade läbimiseks. Neela kurve, istudes ratta kaitsva esivoolundi taga. Reegliks on maksimaalne muudetavus. Istmekõrgust saab reguleerida 775 kuni 870 mm kõrguseks, samuti on reguleeritav juhtraua hoob ja paindlik kahetasandiline tuuleklaas. Jalatoe ja istme optimaalne asend võimaldab sinu kaassõitjal saada sõidukirest osa igal kilomeetril.

+ Loe edasi

Kahesilindriline reasmootor

77
kW (105 hj) maksimaalne võimsus 8500 p/min juures
92
Nm maksimaalne pöördemoment 6500 p/min juures
895
cm3 töömaht
775
Istmekõrgus 775–870 mm

Sinu puhkeoleku pulsisagedus: 92 Nm.

Sinu puhkeoleku pulsisagedus: 92 Nm.

Maantee sinu silme ees ja pilk pikalt ette suunatult, võtad sa iga kurvi rahulikult ja kindlalt. Üks teise järel. Ikka ja jälle. Tüüpiline #NeverStopChallenging. Kui sul on rahuldamatu kirg iga sirge järgi, soov alati kaugemale jõuda, siis siin on õige partner: F 900 XR-i suure pöördemomendiga kahesilindriline reasmootor lubab 87 Nm 4500 kuni 8500 p/min juures. Valikuline vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine tagab optimaalse ja mugava vedrustuse ning väga stabiilse juhitavuse. Need, kes sel moel edasi liiguvad, jätavad teised kaugele selja taha.

+ Loe edasi

XR, algusest peale: F 900 XR-i A2 variant.

XR, algusest peale: F 900 XR-i A2 variant.

Oled peaaegu kohal? See pole põhjus käepärasest juhitavusest ja pikkadest distantsidest loobumiseks: F 900 XR-i 95 hj variandi puhul on võimalik väljundvõimsust vähendada, seega saad rattaga sõita A2-kategooria juhiloaga.

+ Loe edasi

Visionäär – sõna otseses mõttes.

Visionäär – sõna otseses mõttes.

F 900 XR seab valgustuses uusi standardeid. Tal on adaptiivsed kurvituled – esimest korda keskklassis saadaval. Asudes uutes innovaatilistes LED-esituledes, suudavad nad perfektselt valgustada kurve 7° nurga all: selge pluss öisel ajal või halbades valgustingimustes sõitmiseks.

+ Loe edasi

Süsteemne turvalisus.

Süsteemne turvalisus.

Mitmed muud uuendused tagavad meeldiva ja pingevaba sõidu. Dünaamiline pidurdusjõu kontroll (DBC) ja mootori pidurduskontroll (EBC) tagavad hädaolukorras pidurdamise ja gaasi äkilise vabastamise ning samuti järskude käiguvahetuste korral suurema turvalisuse.

+ Loe edasi

Koge F 900 XR-i häält

F 900 XR-i olulisemad omadused

Kahesilindriline reasmootor.
Näeme kahesilindrilise reasmootori lähivaadet.
Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine.
Näeme suures plaanis vedrustuse dünaamilist elektroonilist reguleerimist.
Adaptiivne kurvituli.
Näeme BMW F 900 XR-i tulesid.
Istmekõrgused: sobiva kõrguse leidmiseks suur valik.
Näeme BMW F 900 XR-i istet.
Reguleeritava kõrgusega tuuleklaas.
Näeme BMW F 900 XR-i tuuleklaasi.
Alati hästi informeeritud tänu BMW Motorrad Connectivityle ja TFT-ekraanile.
Näeme BMW F 900 XR-i värvilist TFT-ekraani.
Mugav pagasiruum.
Näeme BMW F 900 XR-i hoiuvõimalusi.
ECALL, julgustav kaaslane.
Näeme ECALLi lülitit ratta juhtraual.

Meie soovitused sinu maitse järgi

F 900 XR ei tee kompromisse sportlikkuse ja pikkade vahemaade läbimise võime vahel. Kuid iga sõitja keskendub erinevatele asjadele –  seepärast töötasime välja kolm näitlikku soovitust:

+ Loe edasi

#NeverStopChallenging

Siin võid kohata sõitjaid, kes mõtlevad sinuga sarnaselt. Inimesed, kes ei tee vahet oma südamelöökidel ja mootori pöördemomendil. Inimesed, kes ootavad kurvis sõites veelgi ägedama kurvi saabumist, ning järgivad oma sisetunnet.

+ Loe edasi

Rõivad

Teised mudelid

spinner