* XXXXX varustus vastavalt seeria standardile, mittesiduv tehasehinna soovitus ilma transpordikuludeta, sh XX% käibemaks.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

BMW R 1200 GS Adventure.

Täiuslik haare seikluse ümber.

Kas sulle meeldivad ekstreemsed, pikad retked, isegi künklikel teedel? Kas sa naudid kiviseid radu või metsikut loodust? Olgu tegemist asfaldi, maastiku, kivide või liivaga – uuel BMW R 1200 GS-il on tänu kergele ja vilkale juhitavusele igale katsumusele õiged vastused. Masin kõigile neile, kes tahavad jõuda oma piirideni – ja neid laiendada. Ehk lihtsamini öeldult: masin tõelistele seiklusearmastajatele teie seas. Neile, kes tahavad oma ülimuslikkuse iga kord uuel viisil proovile panna, ning seda loomulikult sõitmist täiel rinnal nautides.

R 1200 GS Adventure’i disain

Vali oma stiil.

Vahest on tolm ja muda R 1200 GS Adventure’i puhul sinu idee stiilist. Ent meie saame muuta sinu GS Adventure’i veelgi individuaalsemaks – lisaks meie dünaamilisele põhivärvile oleme sinu jaoks välja töötanud veel kaks rattastiili.

Racing Red

Põhivärv Racing Red annab sinu mootorrattale äärmiselt eristava välimuse igaks läbitavaks kilomeetriks.

Rallye Style

Rallye Style’iga toonis Light White ning põhiraamiga toonis Cordoba Blue saavad ambitsioonikad maastikusõitjad ratta kogu raha eest.

Exclusive Style

Exclusive Style asetab tähelepanu keskpunkti enesekindlale välimusele tooniga Black Storm metallik, kütusepaagi kattega toonis Dark Slate metallik matt ning põhiraamiga toonis Achat Grey.

Disain: muljetavaldav kohalolek.

R 1200 GS Adventure on valmis igat tüüpi rännakuteks. Ning ka mis tahes katsumusteks. Pole kahtlustki – ühest pilgust mootorratta võimsale, tugevale ja dünaamilisele disainile piisab, et saada teada kõik masina iseloomu kohta. Selle tuule-, ilma- ja mootorikaitsed täiustavad silmatorkavat välimust; ratta visuaalne keskpunkt on viidud esiosa suunas. R 1200 GS Adventure’i jõuline pritsmekaitse annab sellele vapra ilme. See on valmis iga takistust kiiresti ja enesekindlalt ületama. Eksimatu 30-liitrine kütusepaak annab sellele trotsiva välimuse.

R 1200 GS Adventure lubab alati edasi sõita, sõltumata eesseisvast katsumusest. 

+ Loe edasi

Kahesilindriline boksermootor

92
kW (125 hj) 7750 p/min juures
890
mm istme kõrgus
30
liitrit kütusepaagi maht
217
kg suurim koormus
Õhk-/vesijahutusega neljataktiline kahesilindriline boksermootor

Töökindel ja võimas.

Töökindel ja võimas.

Kuhu iganes sa ei suunduks: R 1200 GS Adventure on alati dünaamiline kaaslane. Ning on täidetud inspiratsioonist tänu legendaarsele bokseri 125 Nm pöördemomendile ja 92 kW (125 hj) võimsusele, mis tulenevad vesijahutusega kahesilindrilisest neljataktilisest mootorist. Selle jahutuskontseptsioon tugineb õhk- ja vesijahutuse kombinatsioonile. Selle tulemuseks on tõhusus, suur pöördemoment ning mis kõige tähtsam: töökindlus.

Tagaratta blokeerumist vähendava funktsiooniga märgsidur ja elektriline drossel muudavad R 1200 GS Adventure’i ideaalseks kaaslaseks nendele, kelle jaoks ükski tee pole liiga kaugel – ega liiga kivine.

+ Loe edasi

Koge R 1200 GS Adventure’i häält

R 1200 GS Adventure’i olulisemad omadused

Kütusepaak ja mootori kaitseraud.
R 1200 GS Adventure’i kütusepaak ja mootori kaitseraud
Nokapikendus.
R 1200 GS Adventure’i nokapikendus
30-liitrine alumiiniumist kütusepaak.
R 1200 GS Adventure’i 30-liitrine alumiiniumist kütusepaak
Suur tuuleklaas.
R 1200 GS Adventure’i suur tuuleklaas
Mugav iste.
R 1200 GS Adventure’i mugav iste
Praktiline panipaik.
R 1200 GS Adventure’i praktiline panipaik
Roostevabast terasest kohvriraam.
R 1200 GS Adventure’i roostevabast terasest kohvriraam
Ristkodaratega rattad.
R 1200 GS Adventure’i ristkodaratega veljed

Hulgaliselt varustust. Rohkem sõidulõbu.

Moodsale seiklejale hädavajalik uuenduslik R 1200 GS-i funktsioon –  BMW Motorradi Connectivity. See uus lisavarustus kuvab sulle nutikalt kõik mootorrattaga seotud andmed 6,5-tollisel TFT-ekraanil. Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi kaudu mootorrattaga ning kasuta selle funktsioone juhtraual olevate nuppude abil. Muu hulgas saad kõnesid vastu võtta ja isegi välja helistada, oma telefoni muusikaloendist muusikat valida ning kuulata või sõiduki andmeid lähemalt uurida, ilma et sinu tähelepanu sõidult hajuks. Mõne funktsiooni jaoks on vajalik ka BMW Motorradi rakendus Connected.

Lisavarustuses on saadaval ka „nutika hädaabikõne“ funktsioon. Juhtrauda sisse ehitatud süsteem käivitatakse hädaolukorras manuaalselt nupule vajutades või olukorrast sõltuvalt ka automaatselt, aktiveerides seeläbi päästeahela. See toetab päästeteenistuse kiirema abi saabumist – sõltumata sinu hetkeasukohast. 

Selle pikamaasõidu-enduuroga kaasas olev praktiline varustus vastab kõikidele sinu vajadustele: kaks standardset sõidurežiimi („Rain“ ja „Road“) on vaid nupuvajutusega vahetatavad ning pakuvad sulle kahte täiesti erinevat ning optimaalselt koordineeritud sõidustiili. 

Teised režiimid on samuti saadaval valikvarustuses koos Pro sõidurežiimidega. Asjakohased sõidurežiimid „Dynamic“ ja „Enduro“ tagavad sinu seiklustel rohkem valikuid. Sisseehitatud kodeerimispistikuga muutub sõidurežiim „Dynamic“ režiimiks „Dynamic Pro“ ning „Enduro“ sõidurežiimist saab „Enduro Pro“. Seeläbi on sõiduk paremini kohandatav.

30-liitrine kütusepaagi mahutavus pakub sulle sinu teekonnal iseseisvust – nendeks eriti pikkadeks lõikudeks. Lisaks on sinu käsutuses pardaarvuti: täiuslikuks teekonna organiseerimiseks ja oluliste andmete kuvamiseks, näiteks kaks teekonna pikkuse loendurit, keskmine kütusekulu ning sõiduulatus olemasoleva kütusega. Samaväärselt praktiline on kütusepaagi kohal asuv panipaik. Selle abil on sinu väikesed esemed alati käeulatuses.

+ Loe edasi
Lisavarustuses BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity pakub mootorratturitele uuenduslikku lahendust igapäevanavigeerimiseks, kasutades multimeedia- ja sõitmisega seotud teavet selgeima paigutuse ja käepärase käsitsemisega: mootorratta, nutitelefoni ja kiivri ühendamine Bluetoothi abil annab tulemuseks täiesti uued võimalused. Mitmikjuhteseade tagab funktsioonide lihtsa käsitsemise igal ajal. Traditsiooniline elektrooniline armatuurlaud annab teed suurele selgele TFT-ekraanile, mis pakub ratturile pidevat juurdepääsu navigeerimisele, telefonikõnedele, meediale ja täiendavale sõidukiteabele ning ka varem kuvatud teabele, näiteks kiirusele ja pööretele. Lisaks eelnimetatule on täiendavad funktsioonid saadaval tasuta rakenduses BMW Motorrad Connected. Connectivity annab mootorratturile võimaluse keskenduda taas sellele, mis tegelikult loeb: avastamist ootavatele tänavatele.

Lisavarustus „intelligentne hädaabikõne“: ECALL-süsteem, kiire abi õnnetuste ja hädaolukordade puhul

Hea tuju on sõidu ajal garanteeritud. BMW Motorrad on esimene tootja, kes pakub juba tehases paigaldatavat funktsiooni „intelligent emergency call“: süsteem on paigaldatud kindlalt juhtrauale ning suudab saata hädaolukorras iseseisvalt ja automaatselt hädasignaali, mille tõttu jõuab päästeteenistus sinuni kiiremini. Funktsioon „intelligentne hädaabikõne“ aktiveerub pärast kerget või rasket avariid automaatselt. Kuid hädaabikõne saab nupule vajutamisega käivitada käsitsi ka juht, kui ta näeb näiteks õnnetust pealt. Pärast süsteemi käivitamist, kas automaatselt või käsitsi, saadetakse mobiiltelefoni ühenduse kaudu BMW kõnekeskusele asukoha koordinaadid ja mootorratta sõidusuund. Siit alates käivitub päästeahel. Kiire ja täpse abi jaoks. Võimaldades sul pea ees turvatundega igasse seiklusesse hüpata.

Lisavarustuses Pro sõidurežiimid koos režiimidega „Dynamic Pro“ ja „Enduro Pro“ ning mäestardi assistendiga

Õiget režiimi saab valida vaid ühe nupulevajutusega, või kohandada juhi järgi Pro sõidurežiimides – seiklustes pole pausi vaja teha! Vaid sõidurežiimi vahetades saad sa muutuvale pinnasele vaid sekunditega reageerida; sind abistavad sekkuvad pidurid, vedrustuse elementide häälestamine ning ka elektroonilised kontrollsüsteemid ABS Pro ja DTC ning mootori omadused gaasireaktsiooni kaudu. Kodeerimispistiku abil aktiveeritav sõidurežiim „Dynamic Pro“ tagab üldiselt rohkem sportlikumaks maanteesõiduks kohandatud mootorratta. Režiimile „Enduro Pro“ ümberlülitamine tagab täiusliku haarduvuse lahtisel pinnasel. Pehme gaasireaktsioon ja tagasihoidlik Enduro automaatse stabiilsuskontrolli sekkumine muudavad lahtisel pinnasel sõitmise täiesti uueks kogemuseks. Lisaks pakuvad Pro sõidurežiimid mäestardi assistent HSC-d, mille abil saab tagaratta pidurit peal hoida käsipidurihoova abil.

Lisavarustuses järgmise põlvkonna vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine koos automaatse sõiduasendi kompenseerimisega

R 1200 GS Adventure’ile saab valikvarustusena paigaldada ka uusima põlvkonna vedrustuse dünaamilise elektroonilise reguleerimise. Automaatse vedrustuse reguleerimise süsteemi ja sõiduasendi kompenseerimisega suurenevad sõidumugavus ja -stabiilsus veelgi. Täielikult ilma enda asendit muutmata saavutatakse kõigil pindadel täiuslik haarduvus, tagades samal ajal optimaalse sõidustabiilsuse. Selle jaoks kohandab laiendatud andurisüsteem mootorratast vägagi erinevateks sõiduoludeks. Šassii automaatne reguleerimine vastavalt koormusele tagab muljetavaldavalt kerge juhitavuse ning säilitab R 1200 GS Adventure’i täpsuse.

Rohkem individuaalsust

Erivarustus ja tarvikud.

Iga kord uus katsumus. Ei iialgi sama marsruuti uuesti. Tuttavaid teid pole. Tänu laiale erivarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute valikule saad koostada täiesti enda R 1200 GS Adventure’i just sellisena, nagu sina seda soovid.

Lisateave

R 1200 GS Adventure’i tarvikud

Teised Adventure-mudelid

spinner