Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri BMW R 1250

Hinnakiri R 1250
PDF   |   3.81 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW R 1250 GS

Piiritu seiklusjanu

Ohjeldamatu uudishimu, julgus avastada ikka ja jälle midagi uut: just selle eest R 1250 GS seisabki. See on olnud ikooniks juba neli aastakümmet – ja jätkab endiselt inspireerimist uute funktsioonidega. Uus LED-tule disain annab sellele särava väljanägemise ja pakub maksimaalset nähtavust: selle tagavad pööravad LED-esituled koos adaptiivsete esitulede ja Cruising-tuledega. Lisavarustus, näiteks istmesoojendus, pakub sulle lisamugavust ja tänu seitsmele sõidurežiimile saad sa igas sõiduolukorras enesekindlalt hakkama. Selle GS-iga ei tunne sinu avastamisjanu piire. Sa elad läbi #SpiritOfGS-i.

Varustatud igaks otstarbeks

Kiired kurvimuutused, kruusa üleskeerutamine, lõputud reisid: R 1250 GS-i puhul otsustad sina, milline su seiklus välja näeb. Selle pidevalt optimeeritud tehnoloogia ja ulatuslik varustus viib sind ohutult, dünaamiliselt ja mugavalt mööda mis tahes marsruuti.

+ Loe edasi
LED-suunatuled koos lisavarustuses Cruising-tuledega
We see a detailed view of the LED flashing turn indicators of the R 1250 GS.
30 mm juhtrauakõrgendused
We see the R 1250 GS with handlebar risers.
Enduro-pakett maastikureisideks
We see the R 1250 GS with Enduro package.
Mugav soojendusega iste
We see the heated seat of the G 1250 GS.
Kohanduv esituli koos pöörduva LED-esitulega
We see the front headlight with LED technology of the R 1250 GS.
Pro-sõidurežiimid ja ECO-režiim
We see the riding modes Pro and ECO Modus.
Mudeliseeria DTC ja ABS Pro
We see the DTC and ABS Pro systems of the R 1250 GS.
Connectivity koos TFT-ekraani ja USB-laadimispesaga
We see the cockpit of the R 1250 GS with a dominating TFT display.

Õige režiim iga seikluse jaoks

Õige režiim iga seikluse jaoks

Asfalteeritud teed, märjad teed või sillutamata kruusateed: R 1250 GS-i seitse sõidurežiimi tagavad alati optimaalse haarduvuse ja suurepärase juhitavuse. Ratta paigalseisu ajal saad menüüs eelvalida kuni neli eraldi sõidurežiimi, mida saad seejärel sõidu ajal kiiresti ja mugavalt sõidurežiiminupu abil valida. Uus dünaamiline mootoripidurduskontroll tagab suurema stabiilsuse ja lihtsa kontrolli mootorratta üle Pro-sõidurežiime kasutades; see takistab tagaratta libisemist ja jõnksutamist. Ja uues standardses ECO-režiimis saad sa igast paagitäiest maksimaalse sõiduulatuse.

+ Loe edasi

Näe ja ole nähtav

Näe ja ole nähtav

Täiuslik valgustus igas kurvis: adaptiivsed esituled lülituvad automaatselt sisse, kui sõidukit kallutatakse, tagades kurvide optimaalse valgustuse sõltuvalt kallakust ja koormusest – see on ohutuse ja mugavuse seisukohalt märkimisväärne eelis. Multifunktsionaalsed tagumised vilkuvad LED-suunatuled tagavad pilkupüüdva välimuse ja veelgi parema nähtavuse.

+ Loe edasi

Võimas ajam, sujuv töötamine

100
kW (136 hj) 7750 p/min juures
143
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
1,254
cm³ töömaht
4.75
liitrit kütust 100 km-le WMTC andmete põhjal

Jõudlus, tõhusus, kontroll

Boksermootor mudelil R 1250 GS paelub juba esimesest silmapilgust. Sa tunned selle iseloomu igas mootori kiirusevahemikus, sest see pakub sulle muljetavaldavat jõudlust ning suuremat sujuvust madalatel pööretel. Muutuv ülanukkvõlliga juhtsüsteem BMW ShiftCam tagab võimsama pöördemomendiarenduse kogu mootori kiirusvahemiku vältel, pakkudes igas sõiduolukorras paremat kontrolli. Selle tulemus: suurem töömaht ja parem sooritusvõime koos suurema tõhususega, ehk võimsus siis, kui seda vajad. Tugev tõmbejõud koos vähemate käiguvahetustega annab sulle suurema vabaduse. Nii tunned boksermootori energiat veelgi vahetumalt.

+ Loe edasi

Iseloomu täis hääl

Disainitud sinu seikluseks

Kogemus – puhtas GS-i stiilis – puhtalt sinulik

Disaini muudab eksimatult äratuntavaks selle rabav esiosa ja GS-ile iseloomulik kerekuju. Kuid igal R 1250 GS-il on täiesti omaenda iseloom – milline neist sobib sulle?

GS Trophy

R 1250 GS Trophy toonis Gravity Blue metallik ihaleb seikluste järele. Silmapaistvad kleebised ja rõhujooned annavad märku, et selle mootorrattaga saad sa rahvusvahelise GS Trophy võistluse vaimu ellu äratada.

Triple Black

Must kõigis tahkudes: värviviimistlus Black Storm metallik / must / ahhaathall rõhutab sinu GS-i võimsat kuju läikivate ja mattide aladega.

Light White

Särav välimus: GS on valmis, kui sina oled valmis. Värviviimistlus toonis Light White loob täiusliku kontrasti hõbedase raami ja kuldse teleskoopkahvliga.

Rallye

Kompromissitu ja dünaamiline GS on saadaval värviviimistlusega Light White / Racing Blue metallik / Racing Red. Silmatorkavad kleebised teevad selgeks, kuhu sinu mootorratas suundub.

Kujunda oma R 1250 GS

Kujunda oma R 1250 GS

Pane oma R 1250 GS seiklusteks valmis erinevate stiilide ja funktsioonidega: lisavarustus, nagu Comfort- ja Touring-pakett, käekaitsmete ja kohvrihoidikutega. Pole vahet, kas sõidad maastikul või asfaldil: siit leiad sa endale ja oma GS-ile kõik hädavajaliku.

+ Loe edasi

Teised mudelid

spinner