Avastaja

Igale maastikule sobiva varustusega

Naudid uute maastike avastamist ja tahad võtta oma mootorrattast viimast? Siis on R 1250 GS-i versioon GS Trophy loodud just sulle. Isegi värvitoon Gravity Blue metallik tõmbab rahvusvahelise GS Trophy võistluse fänne justkui võlujõul ligi. Masinal on karmil enduurosõidul kasutamiseks loodud Rallye iste, et sa ei alahindaks oma mootorratta vastupidavust. Kõrgläikega roostevabast terasest ristkodaratega veljed annavad sellele eksimatu maastikusõiduvälimuse. Enduuro jalatoed pakuvad maastikul püsti sõites suuremat tuge ja libisemiskindlat stabiilsust. Ilmselge esimesest silmapilgust: sellelt mootorrattalt võib küsida kõike.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Rallye iste

Rallye iste rõhutab mootorratta silmatorkavat maastikusõiduvälimust ning tänu tugevamale polstrile ja lühemale jalgade sisekülje kaarele pakub see rohkem liikumisvabadust – ambitsioonikaks maastikusõiduks täiuslik.

 

Ristkodaratega veljed

Kõrgläikega roostevabast terasest ristkodaratega veljed panevad maastikusõiduvälimusele täiusliku punkti.

Alumiiniumist enduuro mootorikaitse

See vastupidav alumiiniumist enduuro mootorikaitse on loodud spetsiaalselt maastikusõiduks ja pakub optimaalset kaitset mootori alaosale.

Enduuro jalatoed

Pikemad ja laiemad enduuro jalatoed pakuvad sulle maastikusõitudel suuremat tuge. Need on eriti heade libisemisvastaste omadustega, pakkudes sulle püsti sõites suuremat turvalisust. Kokkuvõttes paraneb sinu kontroll sõiduki üle, ilma käiguvahetust ja jalgpiduri kasutamist häirimata.

 

Kilomeetrite alistaja

Mugavus igal kilomeetril

Sinu jaoks on teekond ise sihtkohaks; iga gaasikäepideme keeramine on puhas järgmiste kilomeetrite ootus. R 1250 GS koos Touring- ja Comfort-paketiga on just sinu masin. Selle ulatuslik LED-valgustustehnoloogia toob valguse igasse pimedusse ja selle soojendusega istmed pakuvad pikkadel reisidel meeldivat soojust. Vario pealiskohver ja Vario kohvrid mõlemale küljele pakuvad küllaldaselt hoiuruumi – sinu pagasil siin kitsas ei hakka. Ja tänu usaldusväärsele naviseadmele on sinu ekskursioonid tundmatutel radadel veelgi lihtsamad, turvalisemad ja rahulikumad.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Comfort-pakett

Comfort-paketti kuuluvad võtmevaba käivitus, mugavad soojendusega käepidemed ja kroomitud väljalaskesüsteem.

Touring-pakett

Touring-pakett sisaldab adaptiivset tempomaati, navigatsiooniseadme valmidust, käekaitseid ja kohvrihoidikuid.

LED-valgustuse tehnoloogia

Adaptiivsed esituled

Adaptiivne kurvituli garanteerib kurvides oluliselt parema teevalgustuse.

Multifunktsionaalsed suunatuled

Multifunktsionaalsed LED-suunatuled võivad samaaegselt kiirata kollast vilkuvat valgust ja punast piduri- või tagatuld.

Täiendavad LED-esituled

Võimsad täiendavad LED-esituled tagavad veelgi parema nähtavuse halbades valgustingimustes.

Istmesoojendus

Istmesoojendus, mida saab juhi ja kaassõitja puhul eraldi reguleerida, pakub lisamugavust ja piiramatut sõidurõõmu ka jahedamatel aastaaegadel.

Eridisain 719 Billet-pakett Storm II

Eksklusiivne Eridisain 719 Billet-pakett Storm II loob disainiaktsendid karmiilmeliste kvaliteetsete hõbehallide komponentidega.

Panipaigad

Vario pealiskohver koos pealiskohvrihoidiku ja seljatoepadjaga

Patenteeritud kahetasandilise reguleerimismehhanismiga veekindel Vario pealiskohver pakub muudetavat 25–35-liitrist mahtu. Pealiskohvrihoidikut kasutatakse Vario pealiskohvri turvaliseks kinnitamiseks ja koos Vario pealiskohvri seljatoepadjaga naudib kaassõitja suuremat mugavust nii lühikestel kui ka pikkadel reisidel.

Vario kohver

Patenteeritud reguleerimismehhanismiga Vario kohver pakub vasakul 30–39 liitrit ja paremal 20–29 liitrit muudetavat mahtu.

Navigator VI

Navigator VI ei ole ainult reisifännidele. Lisaks täiuslikule navigeerimisele pakub süsteem hulgaliselt lisafunktsioone.

Maastikuvallutaja

Edasi kruusateed mööda

Mine sissetallatud rajalt kõrvale: R 1250 GS koos Enduro- ja dünaamikapaketiga on sinu partner nõudlikuks maastikusõiduks. Sportlikus rallistiilis on sellel kõik, mida oma seiklusteks vajad. Ralli-tuuleklaas rõhutab selle silmatorkavat disaini ja sportsummuti annab sellele võimsa heli. Tänu alumiiniumist Enduro mootorikaitsele ja silindripea katteplaadile ei pea sinu seiklushimulisele vaimule piiranguid seadma.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Enduro-pakett

Enduro-pakett koos Off-Road-rehvide, sportvedrustuse, juhtrauakõrgenduste ja mootorikaitsega suurendab mootorratta maastikusobivust.

Dünaamikapakett

Dünaamikapaketti kuuluvad Dynamic ESA (vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine), Pro-sõidurežiimid ja Pro käiguvahetusassistent.

Style Rallye

Style Rallye rõhutab matkaenduuro sportlikku potentsiaali.

Sportsummuti

Titaanist valmistatud ja süsinikkiust otsakuga sportsummuti pakub jõulist heli ja muudab iga sõidu visuaalseks ja akustiliseks elamuseks.

Mootorikaitse

Alumiiniumist enduuro mootorikaitse

See vastupidav Enduro alumiiniumist mootorikaitse on loodud spetsiaalselt maastikusõiduks ja pakub optimaalset kaitset mootori alaosale.

Silindripea kaitsekate

Anodeeritud alumiiniumist valmistatud silindripea kaitsekate hoiab silindripead kahjustuste eest ja annab mootorrattale atraktiivsema välimuse.

Panipaigad

Alumiiniumist pealiskohver

Vastupidav 32-liitrine alumiiniumist pealiskohver pakub ruumi kiivrile ja avaldab muljet isegi kõige ekstreemsetes tingimustes.

Rallye toonitud tuuleklaas

Toonitud Rallye tuuleklaas täiustab mootorratast visuaalselt.

Elegantne

Must kõigis tahkudes

Eksklusiivse välimuse nimel: R 1250 GS Style Triple Blackil on läikivad ja matid detailid ning see laseb kõigis oma tahkudes mustal värvil särada. Selle LED-valgustuse tehnoloogia mitte ainult ei valgusta masina siluetti, vaid annab sulle ka täieliku ülevaate igas valguses. Mustade ristkodaratega rattapöiad, toonitud tuuleklaas ning kvaliteetsed mustad ja hõbedased Eridisain 719 alumiiniumist osad annavad rabava välimuse ja elegantse viimistluse.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Style Triple Black

Triple Blacki Style’is matkaenduuro on vaoshoitud ja elegantse välimusega.

Tulede pakett

Valgustuspaketis on Pro esituled koos päevasõidutule ja adaptiivse esitulega, lisaks Cruising-tuled ees ja multifunktsionaalsed suunatuled taga.

Must ristkodaratega ratas

Stabiilsed ristkodaratega rattad on täielikult maastikusõiduks valmis ning täiusliku maastikusõiduvälimusega.

Eridisain 719 Billet-paketid Shadow ja Shadow II

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow rõhutab mootorratta sportlikku iseloomu oma kvaliteetsete mustade/hõbedaste alumiiniumkomponentidega.

Enduro alumiiniumist põhjakaitse, must

Mustaks värvitud alumiiniumist valmistatud vastupidav ja kerge Enduro mootorikaitse kaitseb kivikildude ja kahjustuste eest, eriti maastikusõidul.

Toonitud tuuleklaas

Toonitud tuuleklaas rõhutab mootorratta sportlikku välimust. Spetsiaalne kate takistab püsivalt ka kriimustuste tekkimist.

Radiaatorikatted „Style“, must

Roostevabast terasest valmistatud radiaatorikatted „Style“ on värvitud mustaks ning rõhutavad masina dünaamilist iseloomu.

Kujunda oma R 1250 GS

Alates värviviimistlusest kuni BMW Motorradi originaalvarustuseni – konfiguraatoris saad koostada oma isikliku unistuste mootorratta.

Konfiguraatori juurde
spinner