Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri BMW S 1000

Hinnakiri BMW S 1000
PDF   |   4.06 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW S 1000 XR

Kurvide ja kilomeetrite proovilepanek

Ei mingit järeleandmist, nõua kõike. Iseendalt, kuid ka oma rattalt. Alati valmis võitluseks: iga kurv mõne kraadi võrra teravamalt, mõne millimeetri võrra seestpoolt. Kilomeeter kilomeetri järel. Uus S 1000 XR. Mootorratas, mis on kompromissitu. Ta kombineerib endas perfektselt sportlikkuse ja pikkade vahemaade läbimise võime. Selle sportlik agressiivsus on üle võetud mudelilt RR. Selle silmapaistev ergonoomika koos püstise ja pingevaba istumisasendiga võimaldab sul samas võistelda igas kurvis ja igal sirgel teelõigul, iga päev. Võidusõit, mis lõppeb alles siis, kui sina seda soovid. Just nii, nagu see olema peab. Meie näeme XR-i täpselt sellisena. Milline on sinu visioon? #NeverStopChallenging.

Parimal stardikohal – ka disaini mõttes

Esivoolund ja valgustussüsteem on piiritletud teravate äärtega. Rabavate ribidega kombineeritult annavad need talle üldise kuju – otsast lõpuni agressiivse ja järjekindla ilme: pole ime, et visuaalselt lühike tagaosa meenutab spordimootorrattast.

Mõistaandev nina, kõrge voolujoonelisus ja mugav juhtraud vihjab kustutamatule janule kilomeetrite järele. Kilomeetrite, mille läbimine pikkade vahemaade jaoks sobilikus asendis on puhas rõõm isegi päevade möödudes – seda tänu täiustatud aerodünaamikale ja voolundile. Need pakuvad veelgi paremat kaitset külma, sõidumüra ja ilmastiku eest. Reguleeritav tuuleklaas tähendab, et saad muretult teed ja läbisõidumõõdikut jälgida, ilma et kiiver rappuks.

+ Loe edasi

Väljendusrikkad värvid

S 1000 XR-i värvilahendustega püsid sa alati pildil. Täpsete ja määratletutena rõhutavad värvid kuni väikseima detailini ratta sportlikkust ja nurgelist loomust.

Light white/M Motorsport

See värvikombinatsioon on korraga nii lubadus kui ka kohustus. Siin väljendub S 1000 XR-i pärand kõige tõhusamalt – otse rallirajalt maanteele. Eksklusiivne M-paketis.

Triple Black

Ei mingeid kompromisse, järeleandmisi ega vaidlemist: S 1000 XR Triple Black värvitoonis Black Storm metallik 2 kehastab energilist agressiivsust.

Racing red 2

See värviviimistluse kombinatsioon ei tunne paigalseisu. Kurvides on kõik millimeetrid arvel ja iga päevas läbitud kilomeeter suudab anda palju: täielik sõidurõõm.

Neljasilindriline reasmootor

228
DIN tühimass kg-des, sh kerge M-aku, Touring- & Dynamic-pakett
114
Nm maksimaalne pöördemoment 9250 p/min juures
121
kW / 165 hj võimsus 11 000 p/min juures
999
cm3 töömaht

Sõltuvust tekitav kõver: meie ratta pöördemoment

Sõltuvust tekitav kõver: meie ratta pöördemoment

S 1000 XR-i mootor põhineb kõrge sooritusvõimega uue mudeli RR mootoril ja seda optimeeriti vastavalt XR-i kompromissitule pikkade vahemaade läbimise ambitsioonile: muuhulgas lisati spetsiaalsed nukkvõlli seadistused ja jaotustorustiku hargnemiskoht, et saavutada muljetavaldav pöördemoment oma klassi keskmises ja kiireimas kiirusevahemikus. Pikemad käiguulatused kõrgemate käikude puhul tagavad sujuva liikumise –  mida on kohe tunda ja ka kuulda.

+ Loe edasi

Suurem dünaamilisus tänu väiksemale massile

Suurem dünaamilisus tänu väiksemale massile

Dünaamilisuse saladus peitub ka massi taha. Isegi täisvarustusega kaalub S 1000 XR 10 kg vähem kui talle eelnenud mudelid. Kõige kergemas konfiguratsioonis kaalub sõiduvalmis ratas kõigest 223 kg. Sa ei jää grammivõrragi millestki ilma. Vastupidi – tunnetad iga grammi igal meetril. Seda kõike parema kiirenduse, ärksama reageerimise, lühema pidurdustee ja lihtsama manööverdamisvõime kujul.

+ Loe edasi

Koge S 1000 XR-i häält

S 1000 XR-i olulisemad omadused

Mootor ja sooritusvõime
Näeme mootorit suures plaanis.
Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine Pro
Näeme pilti vedrustuse dünaamilisest elektroonilisest reguleerimisest.
Rabav disain koos Pro esitulega
Näeme dünaamilist esiosa disaini, sh Pro esituld.
Lisatarvikute valik, nt süsinikkiust mootorikaitse
Näeme eset valikvarustuse hulgast, fookus süsinikkiust mootorikaitsel.
Optimeeritud kaal
Näeme S 1000 XR-i kolm neljandikku eestvaates.
BMW Motorradi Connectivityga värviline TFT-ekraan
Näeme 6,5-tollist TFT-ekraani.
Kohvrisüsteem ja pealiskohver
Näeme pagasisüsteemi ja pealiskohvrit.
Nutikad lahendused, teemaksukaardi tasku
Näeme teemaksukaardi taskut.

Kiire abi kõikjal

Kiire abi kõikjal

Õnnetuse korral võtab BMW Motorradi poolt loodud intelligentse hädaabikõne süsteem ECALL automaatselt ühendust BMW kõnekeskusega. Süsteem on kinnitatud juhtraua külge ja võtab hädaabiga esimesel võimalusel ühendust. ECALL-süsteemi kasutamine on katseliselt näidanud, et hädaabi jõuab õnnetuspaika märksa kiiremini ja paremini informeerituna.

+ Loe edasi

Sinu stiil, meie soovitused

S 1000 XR – see on kompromissideta sportlikkus ja pikkade vahemaade läbimine. Tänu lisavarustuse suurele valikule saad mootorratast täpselt oma vajaduste järgi disainida. Pakume sulle siinkohal kolme soovitust, mis kõnetavad väga erinevat tüüpi sõitjaid.

+ Loe edasi

#neverstopchallenging

#NeverStopChallenging – siin kohtad sa sõitjaid, kes mõtlevad täpselt nii nagu sina. Inimesed, kelle jaoks päeva kiireim aeg kehtibki vaid ühe päeva – sest neile on iga uus kilomeeter ja iga kurv uueks proovikiviks.

+ Loe edasi

Teised mudelid

spinner