Sprinter

Ideaalne sõidujoon igas kurvis.

Kas oled kompromissitu ja võitled igal meetriga ideaalse sõidujoone nimel? See S 1000 XR-i versioon tähistab kontsentreeritud sooritusvõimet. Hõõrdumisele optimeeritud M Endurance’i kett annab tagarattale veelgi rohkem jõudu ja titaanist sportsummuti tagab vastava taustamuusika. Visuaalselt paneb värviviimistlus koos lühikese tuuleklaasiga paika uue rekordi – ja oledki valmis järgmiseks pöördeks.

 

+ Loe edasi
Sport tuuleklaas

Sport tuuleklaasil on kriimustuskindel kate ja see vabastab ülakeha tuntavalt tuule survest.

 

Spordi summuti

Titaanist sportlik summuti koos süsinikkiust korgiga tekitab muljetavaldava, rikkaliku heli, mis annab selge visuaalse ja kuuldava avalduse võidusõidu kasuks.

 

M-pakett

Kihutades etteotsa: M-pakett paneb fookuse sinu mootorratta sooritusvõimele – teiste jaoks kahtlematul ning sulle selgelt märgataval viisil. M-paketi värv ning anodeeritud mustad, võistlusrajal katsetatud M-sepisveljed tõotavad sooritusvõimet juba esimesest silmapilgust: paketis sisalduvad parandatud haarduvusega M-sportiste, kriimustuskindel sporttuuleklaas, 2000 g kergem M Lightweighti liitiumioonaku, süsinikkiust otsaga titaanist sportsummuti ning DLC-kattega rullikutega M Endurance’i kett.

Kurvimeister

Parim aeg, sinu aeg, parem aeg

Kas sinu arvates on sirge tee lihtsalt paus enne järgmist kurvi? Siis oled selle dünaamikapaketi ja M-sepisvelgedega varustatud XR-i puhul õiges kohas. Koos Carbon-paketi ja M Lightweighti akuga on sul võimalik saavutada ratta massiks sportlikud 223 kg – sealjuures täiesti liiklusesse lubatuna.

Ning meie eksklusiivsete M Performance’i osade abil saad sa luua omaenda eksimatu, eksklusiivse ja sportliku disaini.

 

+ Loe edasi
M sepistatud veljed

Mustad anodeeritud M sepistatud veljed vähendavad güroskoopilisi jõude, suurendades seeläbi nobedust. 5 mm piduriklotsidega pakuvad need parimat pidurdusvõimet. 

Carbon-pakett

Kvaliteetne Carbon-pakett rõhutab seiklushimulise spordiratta atleetlikke omadusi ning toonitab selle dünaamilist ilmet. See pakett sisaldab esi- ja tagaratta katteid, integreeritud ketikaitset ja küljekatteid. Siinsed lisakomponendid loovad kõrgtehnoloogiapüüdlustega uhkeid, kuid sportlikke aktsente.   

Adaptiivne kurvituli

Adaptiivne kurvituli garanteerib kurvides oluliselt parema teevalgustuse. Headlight Pro süsteemi kurvituled rakenduvad 10° nurga all. Nii näitab valgusvihk kurvi ning pakub sõitjale olulisi turvalisuseeliseid.  

Dynamic-pakett

Sina annad endast kõik – dünaamikapaketi varustus toetab sind selles. Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine Pro pakub teist vedrustusrežiimi ja ka automaatset sõiduasendi kompenseerimist. Pro käiguassistent võimaldab juhil peaaegu igasuguse koormuse ja mootori kiiruse juures sidurit rakendamata kiiresti käiku üles ja alla vahetada. Elektrooniline tempomaat hoiab püsivat sõidukiirust, lubades sul keskenduda kõige olulisemale, ning soojendusega käepidemed pakuvad täiendavat mugavust.

 

Kilomeetrikuningas

Ükski sihtkoht pole liiga kaugel

Kas sina võtad S 1000 XR-i pikamaasõiduvõimekusest viimast? Sellisel juhul on see Touring- ja Dynamic-paketiga XR täpselt sulle mõeldud ratas. Alates tempomaadist ja soojendusega käepidemetest kuni tugihargi ja intelligentse hädaabikõnesüsteemini ECALL – sul on olemas kõik, et muuta oma pikad sõidud mugavaks ja turvaliseks. Ning tänu Touring-kohvrile on sul piisavalt ruumi oma pagasi jaoks. 

+ Loe edasi
Touring-kohvrid

Kvaliteetne tugeva kestaga ligikaudu 30 liitrit mahutav matkakohver pakub rohkelt ruumi pagasile või mootorrattakiivrile. Musta kestaga veekindlad kohvrid on lukustatavad ning ideaalsed reisikaaslased nii pikkadel kui ka lühematel reisidel.

M Carbon mootorikaitse

Kvaliteetne M Carbon mootorikaitse on tugev kui teras, ent kaalub vaid 620 grammi kummalgi küljel. See materjal võimaldab luua õhukese kujunduse, mis on integreeritud sõidukisse ning millel on aerodünaamiline ristlõige. See ainulaadne kõrgtehnoloogiline komponent ühendab endas sportliku ilme ja suurepärase kaitse, mõjutamata ratta välimust ega kallutamisvõimet.   

Mugavusiste

Mugavusiste paku juhile oluliselt paremat istumismugavust tänu 10 mm lisapolstrile. Kaassõitja istmel on samas laiem vahukontuur. Väga eriline on ka soojust peegeldav kattematerjal, mis vähendab pinna temperatuuri otseses päikesevalguses kuni 15 °C.

Tugihark

Tugihark tagab selle, et mootorratas seisab ohutult ja kindlalt, ning pakub eeliseid näiteks tankimisel, kohvrite laadimisel või maha laadimisel ning hooldustööde ajal. Lisaks antakse ka rehvidele ja vedruelementidele pikematel seisuperioodidel puhkust.   

Touring-pakett

Sinu XR paneb sind liikuma – selles toetab sind Touring-pakett. Reisides eriti praktiline: kohvriraam koos integreeritud pealiskohvrikanduri eemaldamise mehhanismiga. Navigatsiooniseadme saad integreerimisvalmiduse tõttu hõlpsasti paigaldada – ja oledki sõiduks valmis. Võtmevaba käivitus võimaldab sul lihtsalt mootorrattale ronida ja sõitu alustada. Käekaitsmed muudavad reisimise veelgi mugavamaks. Tänu rehvirõhu juhtimissüsteemile (RDC) hoiab sinu juhikoha ekraan sind rehvirõhuga pidevalt kursis ja rõhu kadumise korral hoiatab sind aegsasti. Kui oled sihtkohta jõudnud, tagab tugihark mootorratta kindla seismise.

 

Maastikukuningas

Linna peegelduses

Kas armastad majaderidu, kitsaid põiktänavaid, rahvarohkeid väljakuid? Sel juhul on see S 1000 XR just täpselt sulle loodud. Täna Headlight Pro-le, päevasõidutuledele ja lisaesituledele näed sa hästi ning sarnaselt nähakse ka sind. Võtmevaba käivitus ja ECALL tagavad ka hõlpsuse ja mugavuse igaks sõiduks. 

 

+ Loe edasi
Headlight Pro ja päevasõidutuled

Headlight Pro paketiga on esitulel ikoonilised valgustuselemendid, mis toimivad gabariiditulede ja päevasõidutuledena. Koos adaptiivsete kurvituledega parandab see sõitja nägemist ja nähtavust, muutes sõitmise ohutumaks. 

Lisaesituled

Alumiiniumkorpuses suure intensiivsusega LED-lisaesituled eristavad sinu ratast autodest silmapilkselt tänu oma iseloomulikule välimusele, muutes seeläbi sinu sõidud turvalisemaks. Samal ajal tagavad need parema teevalgustuse tänu päevavalgusele sarnast tooni valgusele. LED-tehnoloogia tagab peaaegu kulumisvaba töö.  

Toonitud tuuleklaas

Toonitud tuuleklaas rõhutab mootorratta sportlikku välimust. Kriimustuskindel töötlus hoiab klaasi läbipaistvana. Toonitud tuuleklaas on alternatiivselt saadaval ka 70 mm kõrgema variandina.   

Võtmevaba käivitus

Võtmevaba käivituse abil jääb võti edaspidi sinu taskusse. Seda seetõttu, et võtmevaba süsteem on äärmiselt mugav ning laseb ratturil oma masina vaid nupuvajutusega käivitada. Ka juhtraualukku ja kütusepaagi korki saab sel viisil lukust avada. Seega on moto järgmine: lihtsalt hüppa peale ja asu teele!   

ECALL

Intelligentne hädaabikõne võtab õnnetuse korral automaatselt ühendust BMW kõnekeskusega, et käivitada päästemeetmed nii kiiresti kui võimalik. Sõiduki asukoht edastatakse ning võimalusel algatatakse esmane vestlus asjassepuutuva isikuga. Süsteemi on võimalik aktiveerida ka käsitsi, näiteks teiste teekasutajate abistamiseks.   

Loo omaenda S 1000 XR

S 1000 XR

spinner