Kiireima aja kuningas

Parim aeg, sinu aeg, parem aeg

Kas otsid sportlikke proovikive ning sinu jaoks pole ükski parim aeg piisavalt kiire? Siis oled selle Dynamic-paketi ja M sepistatud velgedega varustatud XR-i puhul õiges kohas. Koos Carbon-paketi ja kerge M-akuga on sul võimalik saavutada ratta kaaluks sportlikud 223 kg – sealjuures täiesti liiklusesse lubatuna.

Ning M Performance’i abil saad luua omaenda eksimatu, eksklusiivse ja sportliku disaini.  

+ Loe edasi
Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine Pro

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine Pro pakub teist vedrustusrežiimi ja ka automaatset sõiduasendi kompenseerimist. Režiim „ROAD“ pakub veelgi suuremat käändteljepoldi kohandamist kui standardversioon; fookus on mugavusel. Täiendav režiim „DYNAMIC“ tõstab XR-i sportliku võimekuse uuele tasemele.

Pro käiguassistent

Pro käiguassistent võimaldab juhil peaaegu igasuguse koormuse ja mootori kiiruse juures sidurit kasutamata kiiresti käiku üles ja alla vahetada. Seega tagab käiguassistent märgatavalt kiirema käiguvahetuse, vabastab juhi käe sidurihoova kasutamisest ning suurendab mugavust, dünaamikat ja sõidunaudingut.   

M sepistatud veljed

Mustad anodeeritud M sepistatud veljed vähendavad güroskoopilisi jõude, suurendades seeläbi nobedust. 5 mm piduriklotsidega pakuvad need parimat pidurdusvõimet. 

Carbon-pakett

Kvaliteetne Carbon-pakett rõhutab seiklushimulise spordiratta atleetlikke omadusi ning toonitab selle dünaamilist ilmet. See pakett sisaldab esi- ja tagaratta katteid, integreeritud ketikaitset ja küljekatteid. Siinsed lisakomponendid loovad kõrgtehnoloogiapüüdlustega uhkeid, kuid sportlikke aktsente.   

Adaptiivne kurvituli

Adaptiivne kurvituli garanteerib kurvides oluliselt parema teevalgustuse. Headlight Pro süsteemi kurvituled rakenduvad 10° nurga all. Nii näitab valgusvihk kurvi ning pakub sõitjale olulisi turvalisuseeliseid.  

Kilomeetrikuningas

Ükski sihtkoht pole liiga kaugel

Kas sina võtad S 1000 XR-i pikamaasõiduvõimekusest viimast? Sellisel juhul on see Touring- ja Dynamic-paketiga XR täpselt sulle mõeldud ratas. Alates tempomaadist ja soojendusega käepidemetest kuni tugihargi ja intelligentse hädaabikõnesüsteemini ECALL – sul on olemas kõik, et muuta oma pikad sõidud mugavaks ja turvaliseks. Ning tänu Touring-kohvrile on sul piisavalt ruumi oma pagasi jaoks. 

+ Loe edasi
Touring-kohvrid

Kvaliteetne tugeva kestaga ligikaudu 30 liitrit mahutav matkakohver pakub rohkelt ruumi pagasile või mootorrattakiivrile. Musta kestaga veekindlad kohvrid on lukustatavad ning ideaalsed reisikaaslased nii pikkadel kui ka lühematel reisidel.

Kohvriraam ja pealiskohver

Mitmekülgne, lihtne ja sobiv nii reisideks kui ka igapäevakasutuseks: Pealiskohvrit on lihtne paigaldada ja kohvriraamile kinnitada tänu integreeritud pealiskohvrihoidikule.   

M Carbon mootorikaitse

Kvaliteetne M Carbon mootorikaitse on tugev kui teras, ent kaalub vaid 620 grammi kummalgi küljel. See materjal võimaldab luua õhukese kujunduse, mis on integreeritud sõidukisse ning millel on aerodünaamiline ristlõige. See ainulaadne kõrgtehnoloogiline komponent ühendab endas sportliku ilme ja suurepärase kaitse, mõjutamata ratta välimust ega kallutamisvõimet.   

Rehvirõhu kontrollsüsteem (TPC)

Rehvirõhu kontrollsüsteem (TPC) annab teavet hetke rehvirõhu kohta ning teavitab rõhu kadumisel juhti varakult võimalikest ohtudest. Väärtusi saab kuvada juhiekraanil. Kollane tagatuli ja punane hoiatustuli teavitavad sõitmise ajal automaatselt seadeväärtustest kõrvale kaldumisest. 

Mugavusiste

Mugavusiste paku juhile oluliselt paremat istumismugavust tänu 10 mm lisapolstrile. Kaassõitja istmel on samas laiem vahukontuur. Väga eriline on ka soojust peegeldav kattematerjal, mis vähendab pinna temperatuuri otseses päikesevalguses kuni 15 °C.

Tugihark

Tugihark tagab selle, et mootorratas seisab ohutult ja kindlalt, ning pakub eeliseid näiteks tankimisel, kohvrite laadimisel või maha laadimisel ning hooldustööde ajal. Lisaks antakse ka rehvidele ja vedruelementidele pikematel seisuperioodidel puhkust.   

Maastikukuningas

Linna peegelduses

Kas armastad majaderidu, kitsaid põiktänavaid, rahvarohkeid väljakuid? Sel juhul on see S 1000 XR just täpselt sulle loodud. Täna Headlight Pro-le, päevasõidutuledele ja lisaesituledele näed sa hästi ning sarnaselt nähakse ka sind. Võtmevaba käivitus ja ECALL tagavad ka hõlpsuse ja mugavuse igaks sõiduks. 

 

+ Loe edasi
Headlight Pro ja päevasõidutuled

Headlight Pro paketiga on esitulel ikoonilised valgustuselemendid, mis toimivad gabariiditulede ja päevasõidutuledena. Koos adaptiivsete kurvituledega parandab see sõitja nägemist ja nähtavust, muutes sõitmise ohutumaks. 

Lisaesituled

Alumiiniumkorpuses suure intensiivsusega LED-lisaesituled eristavad sinu ratast autodest silmapilkselt tänu oma iseloomulikule välimusele, muutes seeläbi sinu sõidud turvalisemaks. Samal ajal tagavad need parema teevalgustuse tänu päevavalgusele sarnast tooni valgusele. LED-tehnoloogia tagab peaaegu kulumisvaba töö.  

Toonitud tuuleklaas

Toonitud tuuleklaas rõhutab mootorratta sportlikku välimust. Kriimustuskindel töötlus hoiab klaasi läbipaistvana. Toonitud tuuleklaas on alternatiivselt saadaval ka 70 mm kõrgema variandina.   

Võtmevaba käivitus

Võtmevaba käivituse abil jääb võti edaspidi sinu taskusse. Seda seetõttu, et võtmevaba süsteem on äärmiselt mugav ning laseb ratturil oma masina vaid nupuvajutusega käivitada. Ka juhtraualukku ja kütusepaagi korki saab sel viisil lukust avada. Seega on moto järgmine: lihtsalt hüppa peale ja asu teele!   

ECALL

Intelligentne hädaabikõne võtab õnnetuse korral automaatselt ühendust BMW kõnekeskusega, et käivitada päästemeetmed nii kiiresti kui võimalik. Sõiduki asukoht edastatakse ning võimalusel algatatakse esmane vestlus asjassepuutuva isikuga. Süsteemi on võimalik aktiveerida ka käsitsi, näiteks teiste teekasutajate abistamiseks.   

Loo omaenda S 1000 XR

S 1000 XR

Adventure

Lisateave

Täiendav sisu, mis võib sulle huvi pakkuda

spinner