Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

BMW R 18 100 Years

Meie erimudel 100. aastapäevaks

Sada aastat tagasi sai alguse R 32 ainulaadne edulugu. Täna tähistame oma sündmusterohket ajalugu uue ikooniga: BMW R 18 100 Years. Tootmisarvuga 1923 ratast, on see tõelistele fännidele mõeldud mudel, mis annab edasi nostalgiat.

Erimudel paistab silma rohke kroomiga ajalooliste rattaosadega. Näiteks valgete joontega tilgakujuline kütusepaak – element, mis muutis mudeli R 5 äratuntavaks juba 1936. aastal. Ja muidugi ainulaadne boksermootor. #SoulFuel kõige eksklusiivsemal kujul.

„ 

100 aastat hinge ühes mootorrattas

 “
Kollaaž BMW Motorradi R 18 100 Yearsi piltidega

Üks 1923-st

Kümne aastakümne glamuur võib olla ajatu ja kaasaegne. See mootorratas oli, on ja jääb disaini ikooniks. Seisukoht. See erimudel on ikoon tänu oma viidetele ajaloolistele detailidele. Ja ta on valmis olema glamuurne. Üsna vähe tagasihoidlik. Kroomi rohke kasutamine paneb erimudeli särama. Tõeline meistriteos. 100 Yearsi embleem muudab selle ametlikuks: „1 1923-st“ ütleb kõik. See tähendab, et see pole mootorratas kõigile, see on üks tõelistele fännidele.

+ Loe edasi

100 Yearsi mootorrattas üksikasjalikult

Kõikjal on kroom

Pimestav välimus: 100 Yearsi mudeli disain hõlmab paljusid elegantseid kroomitud osi, nagu käepidemed ja jalatoed, piduri- ja sidurihoovad juhtraual, mootorikorpuse kate ja peeglite korpused.

Klassikaline kroom

Klassikaline kroomitud värviviimistlus tekitab põnevaid rõhutusi. Kroom-värvi meetod tagab väga kvaliteetse välimuse. Valged jooned rõhutavad mootorratta ajaloolist päritolu.

Kollaaž BMW Motorradi R 18 100 Yearsi piltide ja videotega.

Legend elab edasi

Erimudel kehastab nostalgiat, kuid jääb siiski kaasaegseks. R 18 alustas oma teekonda meie ajalooliste mootorrataste kaasaegse tõlgendusena. BMW R 18 100 Years muudab ikooniliste osade kasutamise veelgi silmatorkavamaks. Lugematud kroomitud osad peegeldavad päikest, kui sa kaugusesse sõidad. Sirge, kroomitud Akrapovici summuti, millesse on integreeritud BMW Motorradi logo ja tepitud välimusega Oxbloodi punane üksikiste, muudavad selle mootorratta ainulaadseks.

+ Loe edasi

Erimudeli 100 Years stiilis lisatarvikud

100 Yearsi disainikeeles lisatarvikud täiendavad sinu stiili. Reisi stiilselt erimudeli 100 Years kollektsiooni kuuluva kotiga. 100 Yearsi logoga mootorrattamatt aga muudab sinu garaaži sinu R 18 100 Yearsi jaoks näitusesaaliks.

+ Loe edasi

Juubelist rohkem

spinner