*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW R NineT

Hinnakiri BMW R NineT
PDF   |   1.37 MB

BMW R nine T.

Eksimatult äratuntav. Algupärane. Õhkjahutusega.

Mootorrattasõit on märk puhtast vabadusest: maastik, kurvid, pikad sirged. Iga meeter loeb. See on täpselt sinu tee. R nine T on ideaalne kaaslane ega tunne piire, kui asi puudutab sinu isiklikku rahuldustunnet – suures osas ka tänu lugematutele isikupärastamisvõimalustele. Nõnda paiskab selle õhkjahutusega boksermootor sind vastupandamatult edasi, nii et tunned seda selgelt kogu pöördevahemikus – koos kogu ülejäänud tipptehnoloogiaga. R nine T on juba algusest peale võlunud motohuvilisi kõikjal maailmas. See stimuleerib, inspireerib ja nakatab.

R nine T disain

Vali oma stiil.

Lisaks värviviimistlusele Black Storm metallik pakub BMW Motorrad nüüd isikupärastamise eesmärgil kolme täiendavat värviviimistlust.

Black Storm metallik

Elegantne ja klassikaline: R nine T kiitleb puristlikult ja vastupandamatult ka oma värviskeemiga.

Eridisain 719 Black Storm metallik / Vintage

Ühtne kollane viimistlus stardinumbriga 21 on sama käsitsi maalitud kui polsterdatud küljed: läbi ja lõhki vintage.

Eridisain 719 Pollux metallik / Aluminium

Eridisain 719 Pollux metallik / Aluminium loob sinu kütusepaagil ilmeka heleda ja tumeda koosmõju.

Eridisain 719 Mars Red metallik matt / Cosmic Blue metallik matt

Spezial-värviviimistlus Eridisain 719 Mars Red metallik matt / Cosmic Blue metallik matt demonstreerib täiuslikku mattvärvide mängu, mille teeb võimalikuks Eridisain 719 logo.

Eksimatult äratuntav R nine T.

R nine T on minimalistlikuma stiliseeringuga, kuid oma olemuselt siiski eksimatult äratuntav. See kehastab enam kui 90 aastat mootorrataste valmistamise kogemust ja kirge –  loomulikult koos klassikaliste BMW Motorradi proportsioonidega: klassikaline boksermootor, kompaktne kütusepaak, sale tagaosa. Materjalid on läbivalt kõrge kvaliteediga ja pinnad hoolikalt viimistletud. Sellele on lisatud erakordne tähelepanu detailidele ja tõeline valmistusmeisterlikkus. Näiteks on eesmine poritiib kahvliharudele fikseeritud kahe sepiskinnitusega. Ja esitule hoidik ise on valmistatud alumiiniumist.
+ Loe edasi

Loodud isikupärastamiseks.

Loodud isikupärastamiseks.

Juba päris algusest peale oli R nine T väljatöötamisel fookus selle modulaarsel kontseptsioonil, et pakkuda võimalikult palju isikupärastamisvõimalusi. R nine T potentsiaali näitavad selle lugematud professionaalsed ja eraviisilised ümberehitusprojektid. Elektroonika avatud liidesed lihtsustavad elektriliste komponentide paigaldamist. Samuti on mootorrattal hästi läbimõeldud konstruktsiooniga eraldatav raam. Raami tagaosa on kergesti lahti monteeritav: stiilipuhtaks sooloilmeks või alternatiivsete istmelahenduste paigaldamiseks. 

+ Loe edasi

Kahesilindriline boksermootor

116
Nm 6000 p/min juures
1.170
cm3 töömaht
222
kg tühimass, täispaagiga / sõiduks valmis
805
mm istme kõrgus
Õhk-/vesijahutusega neljataktiline kahesilindriline boksermootor

Boksermootoriga klassik.

Boksermootoriga klassik.

Ratta võimsa õhkjahutusega kahesilindrilise boksermootori maht on 1170 cm³ ja võimsus 81 kW (110 hj), mis tagavad tõeliselt dünaamilise jõudluse ka väiksematel kiirustel. Tulemus: iga teekond on eriline kogemus. Seda nii linna- kui ka maanteesõidul. Samas vastab R nine T ka kohaldatavale EU-4 standardile. Põhivarustuses olev BMW Motorradi ABS ja valikuline automaatne stabiilsuskontroll (ASC) võimaldavad sul alati selgelt äratuntava dünaamika turvaliselt teele tuua. Pööratud asendis esikahvlit saab käsitsi reguleerida: eelpingutatud vedru, survefaas ja kompressioonifaas sinu eelistuste ja sõidustiili järgi. Uue kujundusega armatuurlaud spidomeetri ja pöördeloenduriga annavad sulle teada kõik, mida lisaks sõidunaudingule vajad.

+ Loe edasi

Koge R nine T häält

R nine T olulisemad omadused

Kahesilindriline boksermootor.
R nine T boksermootor
Juhtimissüsteemi amortisaatorid.
Juhtimissüsteemi amortisaatorid.
Andmesilt.
Andmesilt
Muudetav tagaosa.
Muudetav tagaosa
Istmetoed.
Istmetoed
Puhas alumiinium.
Puhas alumiinium
ABS.
ABS-süsteem
Porilaua kinnitus.
Porilaua kinnitus

Mugav istumine, stressivaba sõit.

Mugav istumine, stressivaba sõit.

Isegi R nine T ergonoomika on täielikult kooskõlas selle vaba üldilme ja dünaamiliste sõiduomadustega. See kõlab peaaegu paradoksaalselt, kuid hoolimata selle mootorivõimsusest on siin eesmärgiks rahulik sõit maksimaalse naudinguga. Tasakaalustatud ergonoomikakolmnurk ja samas siiski mõnevõrra lamedam roolikannu nurk võimaldavad sul avastada uusi teid, olles samas mugavalt sirge seljaga. Nii käivad R nine T puhul ergonoomika ja erakordsed sõiduomadused sõna otseses mõttes käsikäes.

+ Loe edasi

Rohkem individuaalsust

Täielikult R nine T. Täielikult sinulik.

Iga mootorrattur on ainulaadne. Miks siis mitte ka iga mootorratas? R nine T pakub sulle hulgaliselt võimalusi isikupärastamiseks: seda näiteks freesitud kõrgklassi osade komplektiga Eridisain 719-lt või BMW Motorradi originaaltarvikutega.

Lisateave

R nine T isikupärastatud mootorrattad

Kunstiteosed kahel rattal.

Kohandajad muudavad rattaid ainulaadseteks esemeteks.

Ta on algataja, disainer, esteet – kohandaja annab standardsele mootorrattale ainulaadse näo ja hinge. Kõik tema loodu on kunstiteosed. Uued värvid, uued vormid. Teised materjalid, teised mehhanismid. See tõmbab pilke ja paneb südame kiiremini põksuma.  

Loe edasi

Uue R nine T lisavarustus

Rohkem Heritage-mudeleid

spinner