Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

BMW R nineT 100 Years

Meie erimudel 100. aastapäevaks

Sada aastat tagasi sai alguse R 32 ainulaadne edulugu. Täna tähistame oma sündmusterohket ajalugu uue ikooniga: BMW R nineT 100 Years.

Tootmisarvuga 1923 ratast, on see tõelistele fännidele mõeldud mudel, mis annab edasi nostalgiat. Varustatud suure hulga eksklusiivsete eridisain 719 freesitud osadega ja muidugi äratuntava boksermootoriga, esindab see #SoulFueli kõige eksklusiivsemal kujul. Kroomitud paagi Black Storm metallik värviviimistlus on erimudeli oluline ja eriline omadus. See traditsiooniline kroom-värvi meetod on austusavaldus 1969. aasta mudelile R 75/5. 

„ 

100 aastat puhast kirge

 

 “
Kollaaž BMW Motorrad R nineT 100 Yearsi piltidega

Üks 1923-st

Kümne aastakümne glamuur võib olla ajatu ja kaasaegne. See mootorratas oli, on ja jääb disaini ikooniks. Seisukoht. Sellest erimudelist saab fanaatiliste kollektsionääride sihtmärk tänu tähelepanu pööramisele ajaloolistele detailidele. See on silmatorkav, see paistab silma. Komplekti kuuluvad musta värvi eridisain 719 freesitud osad annavad rattale domineeriva ja kvaliteetse välimuse. Tõeline meistriteos. 100 Yearsi embleem muudab selle ametlikuks: „1 1923-st“ ütleb kõik. See tähendab, et see pole mootorratas kõigile, see on üks tõelistele fännidele.

+ Loe edasi

100 Yearsi mootorrattas üksikasjalikult

Eksklusiivne ja silmatorkav

Elegantne välimus: 100 Yearsi mudeliga on kaasas kvaliteetsed eridisain 719 Shadow ja Shadow II Billet-paketid. Nende hulka kuuluvad näiteks juhtraua otsapeeglid, jalatoe süsteemid ja rohkelt teisi osi. Samuti on olemas Comfort-pakett, mis on varustatud kasulike funktsioonidega, nagu adaptiivne esituli.

Klassikaline kroom

Klassikaline kroomitud värviviimistlus tekitab põnevaid rõhutusi. Kroom-värvi meetod tagab väga kvaliteetse välimuse. Valged jooned rõhutavad mootorratta ajaloolist päritolu.

Fotogalerii ja videod BMW Motorradi juubelimudelist R nineT 100 Years.

Eksklusiivsem kui kunagi varem

Meie Heritage-maailma loonud mudelina kannab R nineT endaga alati kaasas tükikest BMW minevikust, jäädes alati kaasaegseks. BMW R nineT 100 Years muudab ikooniliste osade kasutamise veelgi silmatorkavamaks. Eridisaini 719 Shadow ja Shadow II osad annavad rattale erilise, väga eksklusiivse välimuse. Paljud musta värvi aktsendid loovad põneva kontrasti Oxbloodi istmele ja eridisain 719 Classicu velg täiendab seda eksklusiivset välimust. 

+ Loe edasi

Erimudeli 100 Years stiilis lisatarvikud

100 Yearsi disainikeeles lisatarvikud täiendavad sinu stiili. Reisi stiilselt erimudeli 100 Years kollektsiooni kuuluva kotiga. 100 Yearsi juubelilogoga mootorrattamatt aga muudab sinu garaaži sinu R nineT 100 Yearsi jaoks näitusesaaliks.

+ Loe edasi

Juubelist rohkem

spinner