Timelessness

Alati täiusliku stiiliga

R nineT viimistlusega Eridisain 719 Aluminium kiirgab ajatut elegantsi, millele saad panna täiusliku punkti alumiiniumist Billet-paketiga Classic. Kvaliteetsed mustad süsinikkiust sisselasketoru katted ja roolilukustus süütelukus loovad sellele kontrasti. Eridisain 719 kahevärviliste valuvelgedega saad anda oma mootorrattale sportliku viimistluse. Teisalt muudab adaptiivne kurvituli sinu sõidu palju turvalisemaks ja nauditavamaks.

 

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Alumiiniumpakett

Värviviimistlus Eridisain 719 Aluminium matt koos läbipaistva lakiga rõhutab harjatud alumiiniumi olulisust.

Eridisain 719 Billet-pakett Classic

Eridisain 719 Billet-pakett Classic muudab sinu mootorratta eksklusiivseks kõrghetkeks tänu puhta alumiiniumi välimusega kvaliteetsetele komponentidele.

Eridisain 719 sportveljed

Eksklusiivsed kahevärvilised Eridisain 719 sportveljed lisavad oma kontrastse freesitud viimistlusega disainiaktsente.

Süsinikkiust sisselasketoru kate

Kvaliteetne süsinikkiust sisselasketoru kate ühendab endas elegantse välimuse ja kerge kõrgtehnoloogilise materjali täiuslikkuse.

Adaptiivne kurvituli

Adaptiivne kurvituli garanteerib pööretel oluliselt parema teevalgustuse.

Suured kontrastid

Dünaamilise välimuse nimel

Kas soovid näidata oma sportlikku külge? Siis vali R nineT Eridisain 719 viimistlusega Night Black matt / Aluminium matt. Sest punaseks värvitud põhiraami ja modernse kleebisedisainiga on garanteeritud, et oled silmatorkav. Eridisain 719 Billet-paketid Shadow ja Shadow II annavad tänu kvaliteetsetele freesitud osadele sulle veelgi sportlikuma väljanägemise. Eridisain 719 Classic-veljed ja sportsummuti kinnitus panevad punkti mootorratta läbinisti dünaamilisele välimusele.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Eridisain 719 Night Black matt / Aluminium matt

Eridisain 719 värviviimistlus Night Black matt / Aluminium matt ühendab endas ülima olulisuse ja nüüdisaegse stiili.

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow rõhutab mootorratta sportlikku iseloomu oma kvaliteetsete mustade/hõbedaste alumiiniumkomponentidega.

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow II

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow II rõhutab mootorratta sportlikku iseloomu oma kvaliteetsete mustade/hõbedaste alumiiniumkomponentidega. Paketti kuuluvad reguleeritavad käsihoovad ja jalatoed, samuti freesitud paisupaagi ääristus ja tagumine jalatugi. Freesitud juhtrauapeeglid on eriline kõrghetk.

Eridisain 719 Classic-veljed

Eridisain 719 Classic-velg on sisekummita kodarvelg, millel on moodne disain ja mis on 3 kg kergem kui sisekummiga rehviga kodarvelg.

Sportsummuti kinnitus, tõstetud

Kinnitus aitab tõstetud sportsummuti kindlalt raami külge kinnitada.

Kujunda omaenda BMW R nineT

R nineT on loodud isikupärastamiseks. Suure hulga erivarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute abil saad luua mootorratta, mis kehastab sinu iseloomu.

Konfiguraatori juurde
spinner