*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW R NineT

Hinnakiri BMW R NineT
PDF   |   1.37 MB

BMW R nine T Pure.

Puhas. Lihtsustatud. Õhkjahutusega.

BMW R nine T Pure on ideaalne kõigile, kes armastavad klassikalist rotsteri disaini ja otsivad puhast mootorrattasõidu kogemust. Selle disain ammutab inspiratsiooni otse esimestelt mootorratastelt. See meenutab oma olemuselt 1970ndaid ja 1980ndaid. Kuid selle juured ulatuvad sügavamale. Isegi kõige esimene BMW mootorratas oli lihtne, kompaktne ja dünaamiline. Juba 1923. aastal oli BMW kahesilindriline lamamootor kogu kontseptsiooni süda. Samas pakub see sulle rohkelt võimalusi oma mootorratta isikupärastamiseks. Sinu unistused saavad tõeks, nii ratta kui ka elustiili poolest. Sa tunnetad selle päritolu nii seda kujundades kui ka esimesel kiirendusel.

R nine T Pure’i disain

Vali oma stiil.

Lisaks värviviimistlusele Catalano Grey metallik pakub BMW Motorrad nüüd isikupärastamise eesmärgil kaht täiendavat värviviimistlust: Eridisain 719 Black Storm metallik / Aurum ja Eridisain 719 Black Storm metallik / Light White.

Catalano Grey uni

Puhas nauding: Catalano Grey rõhutab ehedat iseloomu.

Eridisain 719 Black Storm metallik / Aurum

Elegantne värvidemäng luuakse rikkaliku musta ja särava kuldse kombinatsiooniga.

Eridisain 719 Black Storm metallik / Light White

Black Storm metallik toonis rõhujooned Light White värvi kütusepaagil annavad sellele ainulaadse ilme.

Jäetud vaid kõige olulisem

R nine T Pure’i disain meenutab tüüpilist rotsterit. Esiosas rõhutavad seda muljet kroomitud äärisega ümmargune esituli, lakitud korpus ja uus ümmargune tahhomeeter. Proportsioonid määrab kolmeosaline sildraam koos uue klassikalise välimusega teleskoopkahvliga. Ning tugielemendiks on vaid möirgamist ootav kahesilindriline lamamootor. Terasest kütusepaak ja tüüpiliselt kitsas tagaosa ühendavad tervikuks silueti, mis on stiilne ja elegantne, tagades nobeda ja enesekindla välimuse – see kõik toetub efektsetele 5 kodaraga valuvelgedele.
Siiski ei ole miinimumini viidud disain kuidagi seotud nostalgiatrendiga. Nimelt võimaldab R nine T Pure kohandada oma ratta täpselt sellisena, nagu soovid: vali varustus, kohandused, disain – sinu ratas, sinu stiil. Selle mootorratta aluseks on end tõestanud kontseptsioon ja loomulikult tuntud BMW Motorradi kvaliteet.
+ Loe edasi

Kahesilindriline boksermootor

116
Nm maksimaalne pöördemoment 6000 p/min juures
219
kg tühimass, täispaagiga / sõiduks valmis
1.170
cm3 töömaht
805
mm istme kõrgus
Õhk-/vesijahutusega neljataktiline kahesilindriline boksermootor

Täiesti individuaalne sõidustiil – end tõestanud kahesilindriline lamamootor.

Täiesti individuaalne sõidustiil – end tõestanud kahesilindriline lamamootor.

R nine T Pure’i mootor ja elektrisüsteem tekitasid mootorrattahuviliste seas elevust juba R nine T puhul. Õhk-/õlijahutusega kahesilindriline lamamootor lubab oma 110 hj-ga (81 kW) tõeliselt ergutavat sõidukogemust ja loomulikult ka peab seda lubadust  nagu võib kaksikmootorilt oodata. Kaks-ühes väljalaskesüsteem rõhutab rotsteri enesekindlat stiili oma sügava ja jõulise kõlaga. Selle võimsuse aitavad turvaliselt tänavatele tuua põhivarustuses olev ABS ja valikuline automaatne stabiilsuskontroll.

+ Loe edasi

R nine T Pure’i olulisemad omadused

BMW logoga ümarad esituled.
R nine T Pure’i ümarad esituled
Eesmine porilaud.
R nine T Pure’i eesmine porilaud
Klassikaline ümar spidomeeter.
R nine T Pure’i ümar näidik
„nine T“ logo õhu sissevõtuaval.
R nine T Pure’i „nineT“ logo
Valualumiiniumist ühepoolne kiik.
R nine T Pure’i valualumiiniumist ühepoolne kiik
Muudetav tagaosa.
R nine T Pure’i tagaosa
Modernne LED-tagatuli.
R nine T Pure’i LED-tagatuli
Kaks-ühes väljalaskesüsteem.
R nine T Pure’i kaks-ühes väljalaskesüsteem

Ergonoomika: stiilne ja enesekindel.

Ergonoomika: stiilne ja enesekindel.

R nine T Pure võimaldab sul teoks teha oma unistuse just sinu soovide järgi ehitatud mootorrattast. Täpselt nii, nagu seda ette kujutasid. Kujundage ise oma mootorratas –  enda stiilis. Tänu võrdlemisi madalale istmele sobib mootorratas ühtviisi hästi erineva kasvuga inimestele. R nine T Pure’i saab veelgi madalamale tuua madala vedrustusega tehasevalikuga. Sügav, kitsas ja igati polsterdatud nagu parimad rotsterid –  sõidul enesekindel, võitmatu ja eksimatult äratuntav.

+ Loe edasi
Sisseehitatud turvalisus – tänu ABS-ile ja valikvarustuses olevale automaatsele stabiilsuskontrollile.

R nine T Pure on sinu ideedele avatud. Turvalisuse mõttes peegeldab see selgelt meie ideid: just seetõttu on põhivarustuses paigaldatud BMW Motorradi ABS. Ning lisavarustuses automaatne stabiilsuskontroll (ASC) hoiab ära tagaratta koha peal ringikäimise ning tagab tõhusama jõuülekande, pakkumaks aktiivsemat sõiduohutust äärmuslikes olukordades. Soovi korral on see saadaval isegi teekonna jooksul.
Istmevariandid – just sellisena, nagu sulle meeldib.

R nine T Pure pakub järgnevat kolme võimalust -  mis tahes viisil sulle meeldib: põhivarustuses on kaasreisija iste ja istmeraam. Ent sul on võimalik kaassõitja iste kiiresti ka lahti monteerida, kui sõidad üksinda. See pakub veidi rohkemat hoiuruumi väikese istmekühmu all. Viimane variant on sõita R nine T Pure’iga väga sportlikult ja stiilipuhtalt: ilme kaassõitja istme ja istmeraamita.

Rohkem individuaalsust

Just nii, nagu sulle meeldib.

Koosta oma R nine T Pure just sellisena nagu sulle meeldib, tükk tüki haaval. Seda näiteks Eridisain 719 eksklusiivse kõrgklassi lisavarustuse ja tarvikutega ning BMW Motorradi originaaltarvikutega.

Lisateave

Uue R nine T Pure’i lisavarustus

Teised Heritage-mudelid

spinner