Värskendav

Vana kooli sõitmine

Soovid oma mootorratta retrovälimust veelgi rohkem rõhutada, kuid jääda samas dünaamiliseks ja modernseks? Siis vali R nineT Pure värviviimistlusega Teal Blue metallik matt. Sisekummita 719 Classic-velje valik ja küljetasku täiendavad mootorratta välimust stiilselt ja autentselt. Ja tänu adaptiivsetele esituledele naudid sa kurvide võtmist veelgi rohkem. 

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Teal Blue metallik matt

Värviviimistlus Teal Blue metallik matt sobib elegantselt retrovälimusega.

Adaptiivsed esituled

Adaptiivne kurvituli garanteerib kurvides oluliselt parema teevalgustuse.

Küljetasku, paremal

Retrohõnguline veekindel küljetasku näeb äärmiselt vaba välja ja pakub 14-liitrise mahutavusega rohkelt ruumi pagasi hoiustamiseks.

Eridisain 719 Classic-veljed

Eridisain 719 Classic-velg on sisekummita kodarvelg, millel on moodne disain ja mis on 3 kg kergem kui sisekummiga rehviga kodarvelg.

Muljetavaldav

Intensiivne ja enesekindel

Eridisain 719 värviviimistlus Cosmic Blue metallik / Light White annab sinu R nineT Pure’ile sportliku iseloomu. Seda saad veelgi muljetavaldavamalt esile tõsta Eridisain 719 Sport-velgede ja sportsummuti abil. Classic II freesitud detailide pakett ja ühekohaline iste Urban demonstreerivad sinu stiilitunnetust ja näitavad, et sul on disainidetailidele silma.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Eridisain 719 Cosmic Blue metallik / Light White

Eridisain 719 Cosmic Blue metallik / Light White loob paagil klassikalise dünaamilise värvikolmiku koos tooniga Deep Sea Blue metallik.

Eridisain 719 Billet-pakett Classic II

Eridisain 719 Billet-pakett Classic loob kvaliteetsete hõbedaste komponentidega disaini määratlevad aktsendid. Paketti kuuluvad reguleeritavad käsihoovad ja jalatoed, samuti freesitud paisupaagi äärised ja tagumised jalatoed. Freesitud juhtrauaotste peeglid on eriline kõrghetk.

Eridisain 719 sportveljed

Eksklusiivsed kahevärvilised Eridisain 719 sportveljed lisavad oma kontrastse freesitud viimistlusega disainiaktsente.

Sportsummuti

Kvaliteetne pealelibistatav titaanist ja süsinikust otsakorgiga summutisukk tagab toore heli ja sportliku ilme.

Ühekohaline iste Urban

Klassikaline ühekohaline Scrambleri iste toonis Espresso Black on stiilne lahendus kõigile, kes eelistavad üksi sõitmist.

Disaini oma isiklik R nineT Pure

Kaht samasugust R nineT Pure’i pole olemas. Loo masin, mis peegeldab sinu isiksust, kasutades meie lisavarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute laia valikut.

Konfiguraatori juurde
spinner