*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW R NineT

Hinnakiri BMW R NineT
PDF   |   1.37 MB

BMW R nine T Scrambler.

AUS. TALTSUTAMATU. ÕHKJAHUTUSEGA.

Murra end lahti ja kiirenda vabaduse suunas, kogedes uusi asju ja nautides tuule kohinat – uue BMW R nine T Scrambleriga. Vastupidav, autentse scrambler’i välimusega ratas, mis ühendab endas BMW Motorradi uuendusliku tehnoloogia ja tuttava kvaliteedi.

Sõida sa linnas, looklevatel maateedel või rannas – võimekas kahesilindriline lamamootor ja kõrgel asetsevad topeltsummutid pakuvad jõulist kiirendust ja eksimatut heli. Tänu lõõgastavale istumisasendile on mõnusad isegi pikad kahe inimesega reisid. Ja vaja läheb vaid mõnda sammu, et saaksid anda R nine T Scramblerile just enda isikliku puudutuse.

R nine T Scrambleri disain

Vali oma stiil.

Sinu mootorratas, sinu valik: R nine T Scramblerile on kolm erinevat värviviimistlust. Tee oma valik värvi Stereo metallik mati või kahe BMW Motorradi isikupärastamispakkumise vahel – Eridisain 719 Black Storm metallik / Aurum ja Eridisain 719 Black Storm metallik / Light White.

Stereo metallik matt

Mattvärviviimistlus rõhutab puhast iseloomu.

Eridisain 719 Black Storm metallik / Aurum

Elegantne värvidemäng luuakse rikkaliku musta ja särava kuldse kombinatsiooniga.

Eridisain 719 Black Storm metallik / Light White

Black Storm metallik toonis rõhujooned Light White uni värvi kütusepaagil annavad sellele ainulaadse ilme.

Tüüpiline Scrambler.

R nine T Scrambler pöördub tagasi legendaarsete scrambler’ite aega ning sel on kõik seda erakordset tüüpi mootorrataste iseloomulikud tunnused: lõõtsadega teleskoopkahvel, iseloomulik tõstetud summuti ning suur 19-tolline esiratas. Kompaktne terasest kütusepaak toonis Stereo metallik matt rõhutab puristlikku ilmet.   
Lisaks teevad valikvarustusse kuuluvad ristkodaratega veljed ja naastudega Off-Road rehvid juba esimesest silmapilgust selgeks, et tee lõppedes ei pea sõit tingimata lõppema. Nahkstiilis iste ja analoogspidomeeter on samuti pilgupüüdjad. Kvaliteetsed detailid nagu BMW embleemiga ümarad esituled muudavad klassikalise algupära ilme täiuslikuks.
+ Loe edasi

Kahesilindriline boksermootor

116
Nm maksimaalne pöördemoment 6000 p/min juures
220
kg tühikaal, täis kütusepaagiga
1.170
cm3 töömaht
820
mm istme kõrgus
Õhk-/vesijahutusega neljataktiline kahesilindriline boksermootor

Jõuline bokser dünaamiliseks sõidurõõmuks.

Jõuline bokser dünaamiliseks sõidurõõmuks.

Mootor ja elektrisüsteem on end juba tõestanud BMW R nine T komponendid. Võimsa õhkjahutusega kahesilindrilise boksermootori maht on 1170 cm³ ja võimsus 81 kW (110 hj), mis tagavad tõeliselt dünaamilise sõidukogemuse. Selle võimsuse aitavad igal hetkel turvaliselt tänavatele tuua põhivarustuses olev ABS ja valikuline automaatne stabiilsuskontroll.

+ Loe edasi

Koge R nine T Scrambleri häält

R nine T Scrambleri olulisemad omadused

Tähelepanu detailidel.
R nine T Scrambleri ümarad esituled
Lõõtsadega teleskoopkahvel.
R nine T Scrambleri lõõtsadega teleskoopkahvel
Kompaktne terasest kütusepaak.
R nine T Scrambleri terasest kütusepaak
Analoognäiduga spidomeeter.
R nine T Scrambleri spidomeeter
Jämedate hammastega jalatoed.
R nine T Scrambleri jalatoed
Patenteeritud nahkstiiliga iste.
R nine T Scrambleri iste
Modernne LED-tagatuli.
R nine T Scrambleri LED-tagatuli
Tõstetud väljalaskesüsteem.
R nine T Scrambleri väljalaskesüsteem

Lõõgastav Scrambleri tunnetus.

Lõõgastav Scrambleri tunnetus.

Lõõgastunud püstine istumisasend on üks scrambler-rataste võtmeomadusi. See mitte ainult ei näe muretu välja, vaid teeb ka sõidutunnetuse lõõgastavaks. Isegi pikad sõidud lähimasse randa on mõnusad tänu R nine T-ga võrreldes kõrgemale juhtrauale, veidi õhemale istmepolstrile ning jalatugedele, mis asetsevad mõnevõrra madalamal ja tagapool.

+ Loe edasi
Sisseehitatud turvalisus – tänu ABS-ile ja valikvarustuses olevale automaatsele stabiilsuskontrollile.

Tüüpiline Scrambler. Tüüpiline BMW Motorrad. Mis puudutab turvalisust, vastupidavust ja kvaliteeti, siis BMW R nine T Scrambler on tipptasemel. R nine T Scrambleri põhivarustusse kuulub BMW Motorradi ABS. Valikvarustusse kuuluv automaatne stabiilsuskontroll tagab kiirendamisel suurema turvalisuse.
Patenteeritud nahkstiiliga ja õmblustega iste.

Nahkstiiliga ja õmblustega iste on veekindel ning seda on kvaliteetselt töödeldud, keskendudes autentsele pinnale ja seonduvale välimusele.

Rohkem individuaalsust

Piirideta.

Piirideta.

Lõputu isikupärastamine: R nine T Scrambler pakub hulgaliselt viise ratta välimuse muutmiseks, võimaldades sul seeläbi dünaamilise bokseri iseloomu täiesti enda maitse järgi kujundada. Eksklusiivse Eridisain 719 disainerlisavarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute abil saad sa panna ratta täielikult oma isiklike eelistustega ühtima. Isegi professionaalsed kohandajad saavad tõeliselt loomingulist auru välja lasta: tänu suurele isikupärastamisvõimele ei ole R nine T Scrambleri puhul praktiliselt mingeid piire. 

+ Loe edasi

Scrambleri lood

Teel olles.

Teel R nine T Scrambleriga.

Meie sõit R nine T Scrambleriga. Me tulime külla tõelistele meestele, kes ajavad oma asja ja armastavad lisaks mootorrattaid. Kirest ajendatult loovad nad ise reegleid selle asemel, et lihtsalt trende järgida. Alati inspiratsiooni ja uusi kogemusi otsimas.

Loe edasi

Uue R nine T Scrambleri lisavarustus

Rohkem Heritage-mudeleid

spinner