*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW R NineT

Hinnakiri BMW R NineT
PDF   |   1.37 MB

BMW R nine T Urban G/S.

Pilkupüüdev. Jõuline. Õhkjahutusega.

Naudi boksermootori enesekindlat tunnetust püstises ja mugavas sõiduasendis koos uuendusliku tehnoloogiaga. Oma ainulaadseid mõtteid saad väljendada lugematute kohandamisvõimalustega. R nine T Urban G/S väljendab end selgelt: see teeb kummarduse BMW Motorrad G/S-i eduloo alguspäevade ees. Piisab vaid ühest pilgust mõistmaks, et R nine T Urban G/S kehastab endas just selle ajastu offroad-vaimu. Samas on see oma sõiduomadustelt mõistagi tänase R nine T perekonna liige. See peegeldab vastava ajastu elustiili: inimesed teadsid, kuhu jõuda soovisid, ja ka täpselt seda, kuidas nad sinna jõuavad. Nii ka tänapäeval.

R NINE T URBAN G/S-i DISAIN

Vali oma stiil.

Lisaks värviviimistlusele Light White pakub BMW Motorrad nüüd isikupärastamise eesmärgil kaht täiendavat värviviimistlust: Eridisain 719 Black Storm metallik / Aurum ja Eridisain 719 Black Storm metallik / Light White.

  Light White

  Värvitoon Light White asetab R nine T Urban G/S-i tähelepanu keskpunkti.

  Eridisain 719 Black Storm metallik / Light White

  Black Storm metallik toonis rõhujooned Light White värvi kütusepaagil annavad sellele ainulaadse ilme.

  Eridisain 719 Black Storm metallik / Aurum

  Elegantne värvidemäng luuakse rikkaliku musta ja särava kuldse kombinatsiooniga.

  Inspiratsiooniallikas: eksimatult äratuntav.

  R nine T Urban G/S-i disain on pilkupüüdev. Oma eriliste disainielementidega teeb see võimas ja vastupidav ratas kummarduse G/S-i originaaldisainile: ratta esiosale annavad tema karakteri 19-tolline esiratas, tuttava välimusega lõõtsadega teleskoopkahvel, tuulekaitsega ühendatud esitulekate ja kõrgemale toodud porilaud. Profiilis annab rõhku tugevad horisontaaljooned. Valged kereelemendid ja kitsas, veidi pikem punane iste taaselustavad legendaarse 1980. aasta R 80 G/S-i vaimu. Seda efekti rõhutavad ka must mootor ja raam. Urban G/S-i kuulumist nineT perekonda kinnitavad ka uued klassikalise disainiga ümarad näidikud. R nine T Urban G/S on võidukas kõikjal, metsaradadest kruusateedeni. Visuaalselt ja funktsionaalselt annavad tooni veel valikulised naastrehvid ja kodaratega veljed, Enduro jalatoed, poltidega kinnitatud kuumuskaitse ja terasest jalgpidurihoob.
  + Loe edasi

  Kahesilindriline boksermootor

  116
  Nm maksimaalne pöördemoment 6000 p/min juures
  221
  kg tühikaal, täis kütusepaagiga
  1.170
  cm3 töömaht
  850
  mm istme kõrgus
  Õhk-/vesijahutusega neljataktiline kahesilindriline boksermootor

  Tehnoloogia puhtaks sõidurõõmuks.

  Tehnoloogia puhtaks sõidurõõmuks.

  R nine T Urban G/S jääb välimuselt truuks minevikule, kuid oma modernse tehnoloogiaga avaldab see samaväärset austust ka tänapäevale. Ratta mootor ja elektrisüsteem on end juba tõestanud mudelil BMW R nine T. Tänu oma tipptasemel tehnoloogiale vastab R nine T Urban G/S ka praegusele EU-4 standardile. Võimsa õhkjahutusega kahesilindrilise boksermootori maht on 1170 cm³ ja võimsus 81 kW (110 hj), mis tagavad tõeliselt dünaamilise jõudluse ka väiksematel kiirustel. Kõik kerge ja modernse sõidukogemuse heaks. Põhivarustuses ABS ja valikvarustuses automaatne stabiilsuskontroll (ASC) tagavad teel olles – või kruusal sõites – alati sinu turvalisuse. On veel midagi, mis annab visuaalselt aimu G/S-i enduuro-päritolust – poleeritud roostevabast terasest kõrgemal paiknev väljalaskesüsteem.

  + Loe edasi

  R nine T Urban G/S-i olulisemad omadused

  Iseloomulik esiosa.
  R nine T Urban G/S-i esitule ümbris
  Eesmine porilaud.
  R nine T Urban G/S-i eesmine porilaud
  Täiuslik värviskeem.
  R nine T Urban G/S-i punane värviskeem
  Enduro jalatoed.
  R nine T Urban G/S-i Enduro jalatoed
  Suur 19-tolline esivelg.
  R nine T Urban G/S-i 19-tolline esivelg
  Punane iste.
  R nine T Urban G/S-i iste
  Valged suunatuled.
  R nine T Urban G/S-i valged suunatuled.
  Poltkinnitusega kuumusekaitse.
  R nine T Urban G/S-i poltkinnitusega kuumusekaitse

  Püstises ja domineerivas asendis.

  Püstises ja domineerivas asendis.

  Oma tasakaalustatud ergonoomikakolmnurgaga annab Urban G/S sulle teel vajaliku nobeduse ja enesekindluse. Veidi kõrgem juhtraud, pikk iste ning veidi sügavamad ja laiema paigutusega tagumised jalatoed pakuvad tavapärasest mugavamat ja enesekindlamat sõidukogemust. Istme standardkõrgus on sellel seerial 850 mm. Tänu valikvarustuses olevale madalamale istmele tagab R nine T Urban G/S stabiilse sõidukogemuse peaaegu igat kasvu sõitjale.

  Visuaalselt efektne detail on ka nahkse välimusega iste. Tippklassi meisterlikkusega valmistatud iste on veekindel, tuues esile selle eheda pinna ja värvilahenduse. Rõivad, näiteks tumedad teksad, võivad põhjustada istmekatte tumenemist. Seda paatinaefekti ei saa enamasti ära hoida ja seega ei ole tegemist defektiga.

  + Loe edasi

  Rohkem individuaalsust

  Sisuliselt piiritu isikupärastamine.

  Sisuliselt piiritu isikupärastamine.

  Ükskõik, kas soovid offroad-välimust või armastad retrostiili, R nine T Urban G/S võimaldab sul täpselt oma elustiili väljendada. Selle kohandamisvõimalused on peaaegu lõpmatud, nagu näitavad suurepäraselt ka lugematud seiklused läbi G/S-i ajaloo. R nine T Urban G/S-i saab kergesti muuta ühekohaliseks, kuna kaassõitja istmeraam on kergesti eemaldatav.

  Lisaks on saadaval ka valitud BMW Motorradi originaaltarvikud ja eksklusiivne kõrgklassi lisavarustus Eridisain 719-lt. Lühidalt: sinu isikupära on sama piiramatu kui sõidunauding.  

  + Loe edasi

  Uue R nine T Urban G/S-i lisavarustus

  Rohkem Heritage-mudeleid

  spinner