* XXXXX varustus vastavalt seeria standardile, tehasehinna soovitus ilma transpordikuludeta, sh XX% käibemaks.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

BMW F 800 R.

Modernselt mitmekülgne.

Selle aktiivse rotsteriga saad teha kõike alates linnas liikumisest kuni pikemate reiside ning ambitsioonikalt sportliku sõiduni käänulistel maanteedel. BMW F 800 R ühendab sportlikuks tervikuks reaktsioonivõime, igapäevapraktilisuse ja dünaamilise soorituse. Tänu ratta särtsakale 66 kW (90 hj) mootorile tunnetad sa selle olemust selgesti igal kiirendusel: suurepärane juhitavus ja täielik kontroll sõidu üle. Kuid BMW F 800 R pakub veel palju enamat kui sportlik võimsus ja hea juhitavus, sest on varustatud ka mitmesuguse uuendusliku tehnoloogiaga: Ride-by-Wire ja erinevaid sõidurežiimid, põhivarustuses olev ABS ning valikulised süsteemid nagu automaatne stabiilsuskontroll ja vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine tagavad, et kogu võimsus kanduks kindlalt teele.

F 800 R-i disain

Vali oma stiil.

Kolm värvi rõhutavad dünaamilist disaini. Eriti sportlik ja dünaamiline näeb F 800 R välja BMW motospordivärvides. Kummarduseks ikoonilisele superbike’ile S 1000 RR saad sa valida punased veljeservad.

Light White uni / Lupin Blue metallik / Racing Red uni

Klassikalistes BMW motospordivärvides paistab F 800 R kerge ja väle.

Racing Red, mittemetallik

Selles silmapaistvas värvikombinatsioonis näeb F 800 R eriti sportlik välja.

Black Storm metallik

Must värviviimistlus annab F 800 R-ile eriti ründava ja dünaamilise välimuse.

Disain, mida saad nautida.

Seda näeb juba mootorratta välimusest: F 800 R on parim valik, kui soovid lihtsalt selga istuda ja lõbutseda. Selle selge siluett ja minimalistlikud disainielemendid annavad kinnitust kergusest ja nobedusest, samas kui pööratud asendis kahvel laseb aimata selle kiirendusvõimet ka paigal seistes. Jõudlusele orienteeritud juhikohal on näha uuendatud disain ja selgesti loetav multifunktsionaalne ekraan, mis nüüd veelgi rohkem teavet annab. Oluline element on ka uus tagumine summuti, mis näeb välja sama hea, kui kõlab, ja vastab ka EU-4 standardile.
+ Loe edasi

Kahesilindriline reasmootor

86
Nm maksimaalne pöördemoment 5800 p/min juures
203
kg tühikaal, täis kütusepaagiga
798
cm3 töömaht
790
mm istme kõrgus
Vesijahutusega neljataktiline kahesilindriline mootor

Dünaamiliselt edasiviiv kahesilindriline mootor.

Dünaamiliselt edasiviiv kahesilindriline mootor.

Võimas vesijahutusega 798 cm3 kahesilindriline reasmootor tagab dünaamilise kiirenduse. Saavutades 8000 p/min juures võimsuseks 66 kW (90 hj), võib see uhkust tunda suurepärase reaktsioonivõime, muljetavaldava kiirenduse ja suurepärase ökonoomsuse üle – ning see vastab ka uuele EU-4 standardile. Uutele, alla 25-aastastele sõitjatele on saadaval ka vähendatud võimsusega 35 kW (48 hj) versioon.

+ Loe edasi

Koge F 800 R-i häält

F 800 R-i olulisemad omadused

Iseloomulik esiosa.
F 800 R-i iseloomulik esiosa
Pööratud asendis kahvel.
F 800 R-i pöördasendis kahvel
Multifunktsionaalne näidikupaneel.
F 800 R-i multifunktsionaalne näidikupaneel
Reguleeritavad siduri- ja pidurihoovad.
F 800 R-i reguleeritavad siduri- ja pidurihoovad
Minimalistlikud ilupaneelid.
F 800 R-i minimalistlikud ilupaneelid
Dünaamilise disainiga veljed.
Dünaamilise disainiga F 800 R-i veljed
Lai istmevariantide valik.
F 800 R-i lai istmevariantide valik
Uue disainiga summuti.
F 800 R-i summuti

Turvaliselt edasi.

Turvaliselt edasi.

F 800 R on disainitud puhast ja lihtsat sõidunaudingut silmas pidades, hoides samas prioriteetide seas ka turvalisust: kõigil mudelitel on BMW Motorradi ABS ning stabiilne ja tasakaalus vedrustus, et kindlustada parim sooritusvõime ja täielik juhitavus. Valikus on ka ASC (automaatne stabiilsuskontroll) ja dünaamiline ESA (elektrooniline vedrustuse reguleerimine), mis pakuvad veelgi paremat turvalisust, sooritusvõimet ja mugavust. Ride-by-Wire annab parema kontrolli gaasi üle. Tänu põhivarustuses olevatele režiimidele „Rain“ ja „Road“ ning valikulisele režiimile „Dynamic“ on F 800 R võimeline paremini kohanduma kõigi teekatete ja sõidustiilidega.

+ Loe edasi

Piiramatud võimalused isikupärastamiseks.

Piiramatud võimalused isikupärastamiseks.

Mootorratta saad kujundada täpselt oma ergonoomiliste vajaduste järgi tänu põhivarustuses olevale reguleeritavale siduri- ja pidurihoovale ning suurele istmetevalikule. BMW Motorrad pakub sinu F 800 R-i isikupärastamiseks ka suurt valikut lisavarustust ja tarvikuid. Näiteks võid otsustada uue kõrgemas asendis juhtraua kasuks. Koos madala istmega on see ideaalne võimalus mugavama sõiduasendi nautimiseks, eriti lühemat kasvu sõitjate jaoks.

+ Loe edasi

Rohkem individuaalsust.

Erivarustus ja tarvikud.

Laia valiku erivarustuse ja BMW Motorradi originaallisavarustusega saad muuta F 800 R-i oma isiklike eelistustega sobivaks.

Lisateave

F 800 R-i tarvikud

Rohkem rotsterimudeleid

spinner