* XXXXX varustus vastavalt seeria standardile, mittesiduv tehasehinna soovitus ilma transpordikuludeta, sh XX% käibemaks.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

BMW R 1200 R.

täiuslik rotsteritunnetus.

BMW R 1200 R pakub sulle täpselt seda, mida bokser-rotsterilt võiks oodata: mugavust, dünaamikat ja matkasobivust. Jäljendamatult kannab see sind edasi – füüsiliselt ja akustiliselt. Selle rabav välimus esindab ehtsat mootorrattasõidu naudingut. Pöördasendis kahvel rõhutab selle dünaamilist välisilmet ning tagab stabiilsuse ja täpse juhitavuse. Ülim kahesilindriline boksermootor viib aga seda jõulist komplekti oma 92 kW-ga (125 hj) enesekindlalt edasi. Valikvarustusse kuuluv vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine suurendab sõidudünaamikat ning Pro käiguassistent ja Pro sõidurežiimid koos DTC-ga näitavad, mis on puristliku välimuse taga: täiuslik rotsteritunnetus.

R 1200 R-i disain

Vali oma stiil.

R 1200 R on saadaval kolmes variandis: Light White / Cordoba Blue, Iced Chocolate metallik, Racing Red. Valitud pinnaviimistlused ja spetsiaalselt disainitud komponendid määravad ära sinu ratta iseloomu.

Light White / Cordoba Blue

Sportlik ratas toonis Light White / Cordoba Blue rõhutab agressiivselt sportlikku geeni.

Iced Chocolate metallik

Exclusive Style keskendub koos värviviimistlusega Iced Chocolate metallik R 1200 R-i erakordsele välimusele ning pakub seega visuaalselt meelitavat rotsteri-tunnetust.

Racing Red

Klassikaline võidusõidupunane toonitab R 1200 R dünaamilisi proportsioone.

Tõeline rotster.

R 1200 R on rotster selle sõna kõige otsesemas tähenduses – taandatud olulistele elementidele: mootorile, kahele rattale ja kerele, mis koosneb paagist ja istmest. R 1200 R-i disain on range ja muskliline, selle jooned kulgevad dünaamiliselt madala asetusega esiosa ja esiratta poole. S 1000 RR-i konstruktsioonilahendusel põhinev pööratud asendis teleskoopkahvel annab sellele efektse välimuse, tagades samal ajal ka stabiilsuse ja täpse juhitavuse. Sama rabav: klassikaliste ümarate esitulede tänapäevane tõlgendus. Soovi korral saad nendesse lisada LED-päevatuled.
Teravate kontuuridega kütusepaagiosa ja sujuv üleminek istmelt tagaosale esitlevad selle rotsteri välimuses just neid omadusi, mida kogeb ka sellega sõites. Kogu siluett on varjutatud, kuid sellest hoolimata õhuke: moodsa ja kaasaegse mugava sõidukogemuse saavutamiseks. Torukujuline pakiraam ümbritseb disaini keskpunkti: klassikalist boksermootorit. Ta seisab oma lubaduse eest ja lubaduseks on puhas sõidunauding.
+ Loe edasi

Kahesilindriline boksermootor

92
kW (125 hj) 7750 p/min juures
3,3
kiirendus 0–100 km/h (s)
125
Nm maksimaalne pöördemoment 6500 p/min juures
790
mm istme kõrgus
Õhk-/vesijahutusega neljataktiline kahesilindriline boksermootor

Jõudlus kohtub kirega.

Jõudlus kohtub kirega.

Võimas õhk/vesi-jahutusega kahesilindriline boksermootor on põnev. Selle võimsus 92kW (a125 hj) 7750 p/min juures ja maksimaalne pöördemoment 125 Nm 6500 p/min juures pakuvad puhast sõidunaudingut kogu mootori pööretevahemikus. Sõltumata sellest, kas lihtsalt kulgeda, proovida maateel sportlikku dünaamilist kiirendust või sõita lõõgastaval puhkuseekskursioonil koos reisija, külje- ja pealiskohvriga. Sinu kaaslane selles kõiges on eksimatu, rikka boksermootoriheliga: siin kohtub sooritusvõime kirglikkusega.

+ Loe edasi

Kuula R 1200 R-i häält

R 1200 R-i olulisemad omadused

Lisavarustuses LED-päevasõidutuli.
R 1200 R-i LED-päevasõidutuli
Pööratud asendis teleskoopkahvel.
R 1200 R-i pööratud asendis teleskoopkahvel
Multifunktsionaalne näidikupaneel.
R 1200 R-i näidikupaneel
Kõrge kvaliteediga kahvli stabilisaator.
R 1200 R-i kahvli stabilisaator
Roostevabast terasest kütusepaagi kate.
R 1200 R-i kütusepaagi kate
Kerged 10 kodaraga valuveljed.
R 1200 R-i 10 kodaraga valuveljed
Lisavarustusena pakutav LED-tagatuli.
R 1200 R-i LED-tagatuli
Viisnurkse disainiga summuti.
R 1200 R-i summuti

Kindel sooritusvõime, kindel kontroll.

Kindel sooritusvõime, kindel kontroll.

R 1200 R on põnev – seda nii visuaalselt kui ka tehiliselt. Lisavarustusena saada oleva dünaamilise veojõukontrolli (DTC) abil saad sõidurežiime vaid nupust valides tuua boksermootori võimsuse asfaldile – parimal ja kõige turvalisemal moel. Enamgi veel, Pro käiguassistent kindlustab veelgi suurema mugavuse ja dünaamika. Lühidalt: lai valik erivarustust lubab sinu R 1200 R-i rotsterist saada veelgi rohkem, kui loodad.

+ Loe edasi
Automaatne stabiilsuskontroll ja kaks sõidurežiimi põhivarustuses.

Sinu vajaduste optimaalseks kohandamiseks on S 1200 R-i põhivarustuses kaks sõidurežiimi „Rain“ ja „Road. Tavapärase BMW Motorrad ABS-i kõrval on varustuses ka automaatne stabiilsuskontrolli (ASC), mis suurendab ohutust kiirendamisel.
Pro sõidurežiimid koos dünaamilise veojõukontrolliga (DTC).
Pro sõidurežiim sisaldab nii dünaamilist kui ka kasutaja enda seadistusi, dünaamilist veojõukontrolli (DTC) koos nurkkiiruse anduriga ja optimeeritud blokeerumisvastaseid pidureid ABS Pro koos dünaamilise piduritulega (sõltub tüübikinnitusest riigis).
Pro käiguassistent dünaamiliseks käiguvahetuseks.

Lisavarustusse kuuluv Pro käiguvahetusassistent võimaldab R 1200 R-il käike üles ja alla vahetada ilma sidurit või gaasi kasutamata peaaegu igasuguse koormuse ja kiiruse juures – suurema mugavuse ja dünaamika tagamiseks.
Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine optimaalse sõidudünaamika tagamiseks igas olukorras.
Erivarustusena saada olev vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine (Dynamic ESA) võimaldab tõsta R 1200 R-i sõiduelamuse taas kord tippu. Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine reguleerib vedrustust automaatselt sõltuvalt sõidutingimustest ja sõidumanöövritest: veelgi parema sõiduturvalisuse, sooritusvõime ja mugavuse saavutamiseks.

Rohkem individuaalsust

Erivarustus ja tarvikud.

Laia valiku erivarustuse ja BMW Motorradi originaallisavarustusega saad muuta R 1200 R-i sobivaks oma individuaalsetele eelistustele.

Lisateave

R 1200 R-i lisavarustus

Rohkem rotsterimudeleid

spinner