* XXXXX varustus vastavalt seeria standardile, tehasehinna soovitus ilma transpordikuludeta, sh XX% käibemaks.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

BMW F 800 GT.

Üles ja minema. Teekond algab.

Roni peale, jäta oma igapäevarutiin seljataha ning koge puhast sõidunaudingut: ümber disainitud BMW F 800 GT lisab igale reisile veelgi enam sportlikkust ja dünaamikat – olgu selleks sõit idüllilistel teedel, käänulistes mäekurudes või lõpututel maanteedel. Tänu jõulisele 66 kW (90 hj) kahesilindrilisele reasmootorile saab iga reis kiiresti hoo sisse, samal ajal aga oled igati kooskõlas uue EU-4 standardiga. Sellel rattal on standardvarustuses Ride-by-Wire funktsioon, valik sõidurežiime ning ABS-süsteem. Mugavust suurendab veelgi rikkalik tuule ja ilmastikunähtuste eest kaitsev varustus. Sõidukvaliteeti lisab mootori vaikne ja samal ajal võimsalt sujuv töö – reisiks ideaalne. Valikus on ka ASC (automaatne stabiilsuskontroll) ja järele proovitud ning end tõestanud dünaamiline ESA (elektrooniline vedrustuse reguleerimine). Lühidalt: sul tarvitseb vaid mootorrattale istuda ja seiklus võib alata. Klassikaline GT. Katkestusteta teekond.

F 800 GT disain.

Vali oma stiil.

Eripärase ilme saavutamiseks on mootorrattas saadaval kolmes värvitoonis. Igaüks neist annab F 800 GT-le eripärase ilme, alates elegantsest kuni eriti sportlikuni. Võid valida, milline neist sobib sinu ja su sõidustiiliga.

Gravity Blue matt metallik

Elegantsemaks ilmeks.

Light White, mitte-metallik

Äärmiselt rabava välimusega ja sportlik.

Black Storm metallik

Annab sportlikule mootorrattale veelgi dünaamilisema ilme.

Võimsalt kerge ja elegantne.

Dünaamilise disainiga kere sobib täiuslikult iga ilmaga sõitmiseks. Selged jooned lubavad juba algusest puhast sõidunaudingut – see lubadus ka täidetakse. Armatuurlaua uus disain pakub korraga rohkem andmeid. Mati GT-logoga tuuleklaas või galvaniseeritud kirjaga F 800 GT küljeosa rõhutavat uut disaini. Uus tagasummuti püüab pilke, lisab atraktiivsust ning vastab EU-4 standardile.
+ Loe edasi

Kahesilindriline reasmootor

66
kW (90 hj) 8000 p/min juures
86
Nm maksimaalne pöördemoment 5800 p/min juures
206
kg kandevõime (erivarustusega)
83
liitrit hoiuruumi
Vesijahutusega neljataktiline kahesilindriline mootor

Võimas ja dünaamiline kahesilindriline mootor.

Võimas ja dünaamiline kahesilindriline mootor.

Eriline gaasipedaal ja 90 hobujõudu (66 kW) tagavad rutiini kaugele mahajäämise. Vesijahutusega kahesilindriline reasmootor 798 cm3 kubatuuriga pakub erakordset kiirendust igal sõidul, saavutades oma tipptasemel võimsuse kergesti hooldatava hammasrihmülekandega. Pikem tagaosa ja jäigem vedrustus muudavad sõiduki eriti stabiilseks, tagades erakordse sõidumugavuse.

+ Loe edasi

Koge F 800 GT häält

F 800 GS olulisemad omadused

Uus tuuleklaas.
F 800 GT tuuleklaas
Erinevad sõidurežiimid.
F 800 GT erinevad sõidurežiimid.
Uue disainiga mõõdikud.
F 800 GT näidikupaneel
Palju kauneid detaile.
F 800 GT kaunid detailid
Vibratsiooni isoleeriv juhtraud.
F 800 GT juhtraud
Dünaamilise disainiga kerged veljed.
F 800 GT veljed
Lai istmevalik.
F 800 GT istmevariandid
Ümberdisainitud põhivarustuse summuti.
Põhivarustuse summuti

Mugavus ja turvalisus on parimad reisikaaslased.

Mugavus ja turvalisus on parimad reisikaaslased.

See võimas ja lõbus masin tagab täiusliku kontrolli ja mugavuse: lai valik istmeid, reguleeritav sidur ja pidurihoovad lasevad sul ratast enda ergonoomiliste vajaduste järgi kohandada. Dünaamiline ESA (elektrooniline vedrustuse reguleerimine) võimaldab tagaosa amortisaatoreid reguleerida, et saaksid nautida optimaalset pehmendust ja sõidumugavust. Tänu Ride-by-Wire süsteemile saad nüüd gaasipedaali palju täpsemalt juhtida. Tänu põhivarustuses olevatele režiimidele „Rain“ ja „Road“ ning valikulisele režiimile „Dynamic“ on F 800 GT võimeline täiuslikult kohanduma kõikide teekatete ja sõidustiilidega.

BMW Motorradi ABS-süsteem on standardvarustuses ning aitab sind igal pidurdusel. Valikuline ASC veokontroll pakub veelgi enam ohutust, seda eriti märgades teeoludes.

+ Loe edasi

Rohkem individuaalsust: lisavarustus ja tarvikud.

Rohkem individuaalsust: lisavarustus ja tarvikud.

Standardne F 800 GT püüab Gran Turismo täiuslikkust ning ühendab peaaegu ideaalselt sportlikkuse ja sõidumugavuse. BMW Motorrad pakub ka laias valikus lisavarustust ning tarvikuid, mis kohandavad F 800 GT täpselt sinu vajadustele vastavaks. Näiteks pakume erinevaid praktilisi panipaiku. Nende abil võid endaga kaasa võtta kõike, mida soovid – olgu siis tegemist pika reisi, lühikese väljasõidu või lihtsalt igapäevase töölesõiduga.

+ Loe edasi

Vaade kulisside tagant

Tunnetuse loomine.

BMW Motorradi disainiprotsess.

BMW Motorradi disainitiimis töötavad erakordsed isikud. Igal disaineril on isiklik stiil ja ta tunneb end omaenda mootorrattaskeenes koduselt. Iga igaüks neist lisab töösse omaenda inspiratsiooni ja kirge. Need erinevad vormid kombineeritakse seejärel disainimise käigus – need kõik on osa iga uue BMW Motorradi loomises. Edgar Heinrich, BMW Motorradi peadisainer tutvustab BMW Motorradi disainitiimi ja disainiprotsessi.

Loe edasi

Sinu F 800 GT tarvikud

Hinnakiri BMW F Seeria

Hinnakiri BMW F Seeria
PDF   |   1.41 MB
spinner