Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

*Hind koos käibemaksuga 20%

BMW K 1600 B

Eridisain 719 erimudel Midnight

Kas eelistad olla individuaalne või tõeliselt unikaalne? Sina otsustad. Meie vastus: rakendasime esimest korda mootorrataste seeriatootmises keerulist hüdrograafikaprotsessi ning see värviviimistlus muudab iga mootorratta ainulaadseks. Eridisain 719 erimudel Midnight kujutab kogu galaktikat. See kujutab endast lõputut hulka kohti ja maailmaruume, mida avastada. Iga selle täht on ainulaadne ja moodustab osa suuremast pildist.

Tehasekülastus

Kiht kihi haaval

Kiht kihi haaval

Aja- ja töömahukas värvimisprotsess võimaldas meil hoolikalt läbi mõelda iga sammu – alates päris esimesest pigmendist: graafika on paigutatud nii, et üldpilt oleks pärast paigaldamist ühtlane. Aluskihiks on värvitoon Meteoric Dust II metallik. Galaktika tegelik motiiv kantakse peale taustakile abil, mis aktiveeritakse veevannis. Selle protsessi käigus eralduvad pigmendid taustakilest ja hakkavad veepinnal hõljuma.

+ Loe edasi

Sukeldumine uutesse sfääridesse

Sukeldumine uutesse sfääridesse

Värvimise käigus kastame asjakohase komponendi sellesse vanni, et pigmendid sellele külge kleepuksid. Vee voolukäitumise, graafika paigutuse ja detailide kuju tõttu oleme sunnitud seda protsessi käsitsi tegema. Materjali tundlikkus, sukeldamisnurk ja -kiirus on üliolulised. Ehk teisisõnu: intuitsioon peab olema paigas. See teeb igast detailist ainulaadse osa kogu galaktikast. Lõpuks viimistletakse detailid kõrgläikega pealislakiga.

+ Loe edasi

Hüdrograafiline värviviimistlus andis meile võimaluse rakendada täiesti uusi värvilahendusi ja graafilisi efekte ning olla esimene tootja, kes neid mootorrataste seeriatootmises rakendab.

 “

Theresa Stukenbrock

Pindade värvigraafika disainer

Teised Eridisain 719 erimudeli Midnight olulisemad omadused

Teised Eridisain 719 erimudeli Midnight olulisemad omadused

Lisaks värviviimistlusele pakub Eridisain 719 erimudel Midnight ka muid eksklusiivseid omadusi: kvaliteetne alumiiniumist Midnighti embleem kütusepaagi kattel. Mustal Eridisain 719 istmel on pilvemuster ja mudeli nimetähis. Tuuleklaasi paneelid ja juhtraua raskused on mustad ning esiporilaud, tuuledeflektorid ja kütusepaagi kate paistavad silma värvitooniga Meteoric Dust II metallik: eksklusiivne iseloom igas detailis.

+ Loe edasi

Avasta kestvusmatkamine

BMW K 1600 B

Eridisain 719 erimudel Midnight on mõeldud tõelistele individualistidele, kes hindavad elus kõige erilisemat. Uuri siit, mida suudab legendaarse kuuesilindrilise mootoriga K 1600 B sulle pakkuda lisaks lõõgastavale luksuslikule sõidule Baggerile omases stiilis.

K 1600 B juurde
spinner