*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW C Seeria

Hinnakiri BMW C Seeria
PDF   |   3.35 MB

C 650 Sport.

ROHKEM PÖÖRDEID IGA PÄEV.

Uus BMW C 650 Sport on ideaalne linnaeluks ja see muudab isegi igapäevase töölesõidu nauditavaks kogemuseks. Võimas 44 kW (60 hj) kahesilindriline reasmootor, mille tippkiirus on 180 km/h, võimaldab sul liikuda kiirelt ja mugavalt punktist A punkti B. Modernne disain, mis keskendub dünaamikale, rõhutab rolleri sportlikku olemust. Uus roostevabast terasest väljalaskesüsteem ei muuda masinat ainult kenamaks, vaid see tekitab ka muljetavaldavamat heli. Ja õrn, nobe šassii võimaldab sul võtta kergusega kurve ja liikuda tihedas linnaliikluses kitsastes kohtades.

C 650 Sporti disain

Vali oma stiil.

Valik on sinu – C 650 Sport on saadaval kolmes kütkestavas värvitoonis: Lupin Blue metallik, Black Storm metallik, Light White / Racing Blue metallik / Racing Red.

Lupin Blue metallik

Uus Lupin Blue metallikvärv kombineeritud kontrastsete aladega annab C 650 Sportile modernse, rõõmsameelse ja dünaamilise välimuse.

Black Storm metallik

Klanitud ja klassikaline: Black Storm metallikvärvis C 650 Sportil on õrn, tasakaalukas ja harmooniline välimus.

HP Style

Light White‘i / Racing Blue metalliku / Racing Redi kombinatsioon rõhutab C 650 Sporti sportlikku, kiiret olemust ja dünaamilisi jooni.

Modernne välimus.

C 650 Sporti disaini eesmärk on dünaamiline ja modernne välimus. Täiustatud välimusega eesosa annab maxi scooter‘ile eriti sportliku välimuse. Uued juhtraua katted kõrgläikega keskosaga ja kroomitud triipudega muudab maxi scooter‘i väga veetlevaks. Panipaiga riiv kvaliteetse kroomitud pinna, uue istme õmblused ja uue C 650 Sporti mudeli logo täiustavad selle välimust. Kõik C 650 Sportis väljendab kiirust ja dünaamilisust.
+ Loe edasi

Kahesilindriline reasmootor

44
kW (60 hj) 7750 p/min juures
180
suurim kiirus (km/h)
647
cm3 töömaht
4,6
kütusekulu liitrites 100 km kohta vastavalt WMTC andmetele
Vesijahutusega neljataktiline kahesilindriline mootor

Võimsalt ehitatud.

Võimsalt ehitatud.

Dünaamiline ja võimas vesijahutusega kahesilindriline reasmootor pöördemomendiga 63 Nm, 44 kW (60 hj) ja maksimumkiirusega 180 km/h tähendab, et C 650 Sport viib su usaldusväärselt sinna, kuhu sa soovid.

Tänu täiustatud sidurile ja CVT-le suudab roller nüüd kiirendada madalamatel kiirustel paremini, näiteks foori tagant.

C 650 Sporti 35 kW (48 hj) vähendatud võimsusega versiooniga sõitmist saavad nautida ka alla 25-aastased ELi juhilubade omanikud.

+ Loe edasi

Uus välimus. Jõuline heli.

Uus välimus. Jõuline heli.

C 650 Sportil on uus kvaliteetsest roostevabast terasest väljalaskesüsteem. Äärmiselt sportliku välimuse kõrval on see ka palju kergem ja väiksema heite- ja müratasemega kui varasem mudel. Lisaks on sel täidlasem ja jõulisem heli.

+ Loe edasi

Koge C 650 Sporti häält

C 650 Sporti olulisemad omadused

Lühike esiosa.
C 650 Sporti lühike esiosa
Kvaliteetsed pinnad.
C 650 Sporti kvaliteetsed pinnad
Multifunktsionaalne näidikupaneel
C 650 Sporti näidikupaneel
Palju kauneid detaile.
C 650 Sporti detailid
Optimeeritud kesktugi.
C 650 Sporti optimeeritud kesktugi
Uus summuti.
C 650 Sporti summuti
Uue kujundusega tagaosa.
C 650 Sporti tagaosa
Stabiilne tagumine tugikonstruktsioon.
C 650 Sporti stabiilne tagumine tugikonstruktsioon

Linnas sportlik ja mugav.

Linnas sportlik ja mugav.

C 650 Sport võidab mugavuses alati tänu lisavarustusele, nagu käepideme- ja istmesoojendus. Suur pagasiruum, mis mahutab lihtsasti kaks kiivrit, poe- või käekotid, on samuti boonus.

+ Loe edasi
ABS ja automaatne stabiilsuskontroll põhivarustuses.

Võimalikult ohutu pidurdamisel ja kiirendamisel.
BMW Motorradi ABS-süsteem on C 650 Sporti põhivarustuses juba standardina. Nüüd on sellel ka täiesti funktsionaalne automaatne stabiilsuskontroll, mis on samuti põhivarustuses. Automaatne stabiilsuskontroll reguleerib vajaduse korral aktiivse mootorijuhtimissüsteemi toimimist, suurendades juhi ohutust eriti ootamatutes teeoludes.
Uus vedru ja amortisaatori säte.

Uus ja mugavam säte.
C 650 Sporti šassii ja vedrustuse säte on läbinud täieliku uuenduskuuri. Eesmist kahvelvedru vedrukonstanti ja tagumist vedrutuge on vähendatud 10 protsenti. See annab sõidukile parenenud juhitavuse, vähendamata selle stabiilsust.

Adaptiivsed päevasõidutuled.

Tagab parima valgustuse automaatselt.
Päevasõidutuled kohanduvad keskkonnaga automaatselt. Näiteks tunnelisse sõites või sealt väljudes lülituvad need automaatselt lähituledele ja tagasi. Juht ei pea enam käsitsi tulesid reguleerima. See muudab liiklusele keskendumise lihtsamaks.
Optimeeritud kesktugi.

Lihtsam tungrauaga üles tõsta.
C 650 Sporti on veelgi lihtsam tungrauaga üles tõsta. Tugijalg on optimeeritud asendiga pikem. See vähendab 30 protsenti jõudu, mida on vaja rolleri tungrauaga üles tõstmiseks.

Rohkem individuaalsust

Erivarustus ja tarvikud.

Erivarustuse ja BMW Motorradi originaalvarustuse lai valik täiustab seda tasast ja elektrilist maxi scooter‘it.

Lisateave

Maxi scooter‘iga läbi Madridi

Linn sinu jalge ees.

BMW Motorradi Concept Link asub uutele ühendatud radadele.

Suur linn. Lõputud linnakanjonid, kus iga käänaku taga on midagi uut avastada. Kuid samuti on olemas iha liikumise ja vabaduse järele ning võimalus liikuda kiirelt ühest kohast teise. Concept Linki näol toob BMW Motorrad üritusel Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2017 avalikkuse ette kontseptsõiduki, mis ühendab endas linnaliikuvuse väljakutsed digiteeritud maailma võimalustega.  

Loe edasi

C 650 Sporti tarvikud

Rohkem linnaliikuvuse mudeleid.

spinner