Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri

BMW Hinnakiri F Series
PDF   |   0.91 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW F 900 GS Adventure

Sinu kaaslane igaks seikluseks

Otsid seiklust? Sinu GS ootab sind. Valmis avastama maailma – eri ilmastikke, kõrgusi, horisonte. Meie matkaenduuro võimaldab sul oma reisidel lõõgastuda. Üksi või koos tagaistmel sõitjaga – piisavalt mugavust kõigi jaoks. Sa elad #SpiritOfGS-i ja tead, et võid alati oma masinale loota. Olenemata sellest, kas tegu on lühikeste sõitude või pikkade vahemaadega, võid end tänu võimsale paralleelsele kaksikmootorile igas olukorras kindlalt tunda.

Alusta oma F 900 GS Adventure’iga. Sinu järgmine seiklus ootab sind.

„ 

Saabu koju lugudega, mida edasi rääkida

 “

F 900 GS Adventure’i olulisemad omadused

See GS on ideaalne matkakaaslane. Lõõgastunud olek teel tänu maksimaalsele ohutusele, dünaamikale ja mugavusele. Need olulisemad omadused teevad F 900 GS Adventure’i matkamiseks sobivaks ning seavad sind valmis kõikideks lühikesteks ja pikkadeks sõitudeks.

 

+ Loe edasi
Reguleeritav Touring-tuuleklaas
BMW Motorradi F 900 GS Adventure’i reguleeritav Touring-tuuleklaas
Kaitsev alumiiniumist allasõidutõke
BMW Motorradi F 900 GS Adventure’i põhivarustusse kuuluv alumiiniumist allasõidutõke
Mugav mugavusiste
BMW Motorradi F 900 GS Adventure’i mugavusiste
Suurem ohutus tänu dünaamilisele ESA-le
BMW Motorradi F 900 GS Adventure dünaamilise ESA-ga
Reguleeritav kahvel
BMW Motorradi F 900 GS Adventure’i reguleeritav kahvel
Dünaamiline küljepaneel suure 23-liitrise paagiga
BMW Motorradi F 900 GS Adventure’i küljepaneelid suure 23-liitrise paagiga
Navigatsioonikoost, kõrge
F 900 GS Adventure’i navigatsioonikoost
Võimas täiendav LED-esituli
BMW Motorradi F 900 GS Adventure’i lisaesituli

Eksimatult vabaduse suunas

Eksimatult vabaduse suunas

Kuhu iganes sa soovid minna, ConnectedRide Navigator on sinu kaaslane. Tänu kõige olulisemale sõiduki- ja liiklusteabele ei eksi sa kunagi ära. Regulaarsed kaardiuuendused tagavad, et jõuad alati sihtkohta. Peaaegu hävitamatu riistvara tuleb toime enam-vähem kõigega. Ja rakenduse BMW Motorrad Connected abil saad ühendada ka oma nutitelefoni sisu.

+ Loe edasi

Ride Pro pakett

Ride Pro pakett

Ride Pro pakett sisaldab varustust pikemateks sõitudeks sinu GS-iga. Kinnita oma navigatsiooniseade navigatsioonikoostu külge ning tänu võtmeta käivitusele hüppa lihtsalt peale ja asu teele. Aktiveeri teel olles elektrooniline tempomaat ja jõua oma järgmisesse sihtkohta lõõgastunult püsival sõidukiirusel. Täiendav LED-esituli, dünaamiline ESA, sõidurežiimid Pro ja käiguvahetusassistent Pro pakuvad rohkem dünaamikat, mugavust ja ohutust. Kohvrihoidik alumiiniumkohvritele, M Endurance’i kett ja tugihark valmistavad sind hästi reisimiseks ette.

+ Loe edasi

Muljetavaldavad sõiduomadused

77
kW (105 hj) 8500 p/min juures
93
Nm suurim pöördemoment 6750 p/min juures
895
cm³ töömaht
23
Paagi maht
Kahesilindriline neljataktiline reasmootor

Ainulaadne matkasooritusvõime

Ükskõik kas Tais või Schwarzwaldis, kõrgetel mägiteedel või tasastel maanteedel: F 900 GS Adventure pakub alati maksimaalset matkamisrõõmu. Neile, kes soovivad viia oma sooritusvõime lõõgastavate teelõikude vahel maksimumini, pakub see palju võimsust tippjõudlusel ning rohkelt kasutatavat pöördemomenti madalamas ja kõrgemas pöördevahemikus. Selle tänapäevane heitkoguste kontseptsioon tagab täpse ja tõhusa heitgaasikontrolli.

+ Loe edasi

Seikluse heli

Lõõgastunult tippjõudluseni

Lõõgastunult tippjõudluseni

F 900 GS Adventure’i võimas paralleelne kaksikmootor pakub samapalju rõõmu nii pikkadel reisidel kui ka lühikestel sõitudel. Kahesilindriline reasmootor pakub rohkelt kasutatavat pöördemomenti madalamas ja kõrgemas pöördevahemikus. Muljetavaldava võimsuse kõveraga F 900 GS Adventure saavutab tippvõimsuse 77 kW (105 hj) 8500 p/min juures. Lai pöördemomendi kõver pakub kuni 93 Nm 6750 p/min juures.

+ Loe edasi

Sinu viis, sinu disain

Avasta oma stiil

Sulle meeldib avastada uusi asju? Siit leiad, mida sa otsid. Vali F 900 GS Adventure’i kahe stiili seast üks, mis sobib sinu seiklusvaimuga kõige paremini.

Blackstorm metallik

Võimas masin: F 900 GS Adventure musta ja halli mugavusistmega, värvitoonis White Aluminium radiaatori kaitsevõrede ja kerevärvi Blackstorm metallik kütusepaagi kattega.

Ride Pro

Dünaamiline liikvel olles. Ride Pro paketiga varustatud mootorrattal on musta ja halli värvi mugavusiste, mattvärvitoonis White Aluminium radiaatori kaitsevõred uue kleebisedisainiga ning matti kerevärvi White Aluminium kütusepaagi kate.

Funktsioon kohtub naudinguga

Kõik on kohandatud funktsionaalsuse ja sõidunaudinguga. Olenemata sellest, kas valid metalliktoonis Blackstorm võimsa masina või Ride Pro paketi ja pilkupüüdva kleebisedisainiga võimeka mootorratta – näed igal sõidul suurepärane välja. Uuenduslik plastist kütusepaak on vaid üks elementidest, mis eristab dünaamilist GS Flyline’i teistest. Muljetavaldavad GS-i logoga küljepaneelid näitavad kohe, et eelistad sõita kamba eesotsas. Pilkupüüdev valgusikoonidega LED-esituli näitab sulle teed.

+ Loe edasi

Leia oma täiuslik varustus

Sa tead ise kõige paremini, mida sa reisile minekuks vajad. Vaata meie soovitusi, lase end inspireerida ja disaini F 900 GS Adventure oma vajaduste järgi.

Isikupärastamise juurde

Veelgi rohkem #SpiritOfGS

spinner