Hinnakiri

BMW Hinnakiri S1000
PDF   |   0.78 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW S 1000 XR

Täisvõimsus, täielik vastupidavus

BMW S 1000 XR on sporditsikkel, milles kohtuvad võimekus ja suurepärane jõudlus. Võta nii palju kurve, kui soovid – ainult sina otsustad, millal sõit lõppeb. Põhivaldkondades täiustatud ratas saavutab nüüd kuni 170 hj võimsuse ning on tänu märkimisväärsetele kohandustele palju mugavam. S 1000 XR-iga saad kogeda esmaklassilist ja sportlikku sõidunaudingut ka pikematel distantsidel. Seega, mida sa veel ootad? Kustuta oma adrenaliininälg ja näita kõigile, mis sul on: #NeverStopChallenging.

 

Pikaajaline jõudlus

Teekond ise on sihtpunkt

Rohkem mugavust ka pikkadel sõitudel: optimeeritud sadulageomeetria pakub sõidu ajal suuremat liikumisvabadust, sest kasutatav sadulapind on pikem ja laiem. Sadul on saadaval kolmes kõrguses ning püüab kõigi pilke. Uue ja värske välimusega tagaosa paistab silma tänu motospordist tuttavatele õhuvõtuavadele.

+ Loe edasi

Väle ja eksklusiivne

Väle ja eksklusiivne

Uued M Carboni veljed, mis kuuluvad M-paketti või eraldiseisvalt lisavarustusse, vähendavad ratta pöörlevat massi ning tagavad eriti hea juhitavuse. Need on lubatud, kui rattal on kaks inimest pagasiga, ning tänu standardsetele iluliistukleepsudele püüavad need ka ohtralt pilke.

+ Loe edasi
227
DIN-tühimass kilodes, sh M Lightweighti aku, Touringu ja Dynamicu pakett
114
Nm max pöördemoment 9250 p/min juures
114
kW väljundvõimsus / 170 h 11 000 p/min juures
999
cm3 töömaht
Neljasilindriline reasmootor

Rohkem võimsust suuremaks läbisõiduks

Tänu mitmesugustele täiustustele on uue S 1000 XR-i võimsus tõusnud viie hobujõu võrra ja see saavutab nüüd maksimaalselt 170 hj võimsuse. Neljasilindriline reasmootor avaldab endiselt muljet, sest on sportlike ja pikkade sõitude korral suurepärane jõuallikas. Lisaks vastab mootorratas nüüd värskeimatele EU5+ heitestandarditele. Pro käiguassistendi tarkvara on täiustatud erinevate funktsioonidega ja see võimaldab muu hulgas käiguvahetuste ajal koormuse muutmist paremini pehmendada.

+ Loe edasi

Just nii kõlab S 1000 XR

S 1000 XR-i parimad omadused

Kolm värvi, üks sõnum

S 1000 XR-i värvivalikuga edastad selge ja nähtava sõnumi. Eristuvad ja täpsed värvid rõhutavad ratta iseloomu igas viimses kui detailis.

Metalliktoon Blackstorm 2

Vallutades tormiliselt teid. Tume metalliktoon Blackstorm 2 rõhutab S 1000 XR-i dünaamilist välimust ja avaldab sügavat muljet.

Sinine metalliktoon Gravity

Põnev ja jõuline S 1000 XR Sport erakordses sinises metalliktoonis Gravity astub vastu igale uuele proovikivile.

Helevalge / M Motorsport

Värvikombinatsioon, mis on nii lubadus kui ka kohustus. Siin väljendub S 1000 XR-i pärand kõige tugevamalt – otse rallirajalt maanteele. Ainult M-paketis.

Torkab silma

Torkab silma

See ratas on palju muutunud ja mitte ainult tehniliselt, vaid ka visuaalselt. S 1000 XR-i sisselaskekanal paistab silma uue kujundusega ning esimest korda on nina rattaga sama värvitooni. Uus värvilahendus ja eksklusiivsed kleepsud rõhutavad tsikli rabavat välimust. Esiosa iluliistu on samuti täiustatud musta struktuuriga.

+ Loe edasi
Rabav esiosa disain
S 1000 XR-i rabav esiosa
Kõikehõlmav valik lisatarvikuid
Kõikehõlmav valik lisatarvikuid
Ringreisipakett
Ringreisipakett
Dynamic ESA Pro
Dynamic ESA Pro
TFT ja Connectivity
TFT ja Connectivity
Optimeeritud mass
Optimeeritud mass
M-pakett
M-pakett
Mootor ja jõudlus
S 1000 XR-i mootor
Ringreisipakett

Ringreisipakett sisaldab sobivat varustust pikemateks sõitudeks. Paketti kuuluvad kohvriraam, tugihark, navigatsiooniseadme integreerimisvalmidus, käekaitsmed, TPC ja soojendusega käepidemed.

Dünaamikapakett

Dünaamikapakett väljendab S 1000 XR-i sportlikku loomust ning pakub lisajõudlust ja -mugavust. Pakett sisaldab Dynamic ESA Pro funktsiooni, Pro käiguassistenti ja püsikiirusehoidjat.

M-pakett

M-pakett täiustab S 1000 XR-i sportlikku profiili. Eksklusiivne helevalge / M Motorsporti värvilahendus on saadaval üksnes selles paketis ning annab mootorrattale jõulise välimuse. Pakett sisaldab M Sporti sadulat, mis pakub kurve võttes optimaalset tuge, M Lightweighti akut, sepistatud M-velgesid või lisavalikuna optimeeritud massiga M Carboni velgesid, M Endurance’i ketti, M-i GPS-ringiajaloendurit, sportsummutit, toonitud sportesiklaasi ja silmatorkavat musta kütusepaagi korki.

M Carboni pakett

Kvaliteetne süsinikkiust pakett annab su mootorrattale turbokiirusel superbike’i välimuse. Pakett sisaldab M Carboni küljekatteid paremal ja vasakul, M Carboni esiratta poritiiba, M Carboni mootorikaitset ning süüte- ja juhtraua lukku.

Freesdetailidega pakett

M Billeti pakett rõhutab ratta sportlikku iseloomu kvaliteetsete osade ja eksklusiivse M-brändinguga. Pakett sisaldab M-i jalatugede süsteemi, M-i tagumisi jalatugesid ja kokkuklapitavaid piduri- ja sidurihoobasid.

Kohandamine

S 1000 XR pakub sulle puhast atleetlikkust ja pikaajalist jõudlust. Meie laia valiku lisavarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute kollektsiooni abil saad kohandada S 1000 XR-i täpselt oma vajaduste järgi.

Mine kohandama

Muud teemad

spinner