Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

*Hind koos käibemaksuga 20%

BMW K 1600 GT

Dünaamikast pungil, muljeid täis

Sinu matk on ideaalne, kui oled juba pärast esimest kurvi kõik selja taha jääva unustanud. Kui tunned vastupandamatut tungi vastuseks väikseimalegi käsule. Ehk teisisõnu: kui sul on kõik vajalik olemas, kuid sa saad veelgi rohkemat: rohkem mugavust, rohkem jõudlust. Legendaarne kuuesilindriline K 1600 GT viib sind nüüd veelgi sihipärasemalt edasi. Sellest lähtuvalt on uus juhikoht täielikult sinu vajaduste järgi kohandatud. Pakkumaks mõttekaaslastega matkal olles võrratut sooritusvõimet. Täielik jagatud sõidunauding – #RideAndShare.

K 1600 GT olulisemad omadused

Automaatne sõiduasendi kompenseerimine
Fookus vedrustuse dünaamilise elektroonilise reguleerimise anduritel.
Integreeritud nutitelefoni laadimiskamber
Integreeritud laadimiskamber nutitelefoniga.
Style Sport
K 1600 GT toonis Light White / Racing Blue metallik / Racing Red.
Legendaarne mootor
Fookus kuuesilindrilisel mootoril.
Säravselge 10,25" TFT-ekraan
Fookus K 1600 GT TFT-ekraanil.
Konfigureeritav lemmikute nupp
Fookus neljal nummerdatud lemmikute nupul.
Täis-LED-esituled
Fookus LED-esituledel.
Heli täiustav helisüsteem 2.0
Fookus K 1600 GT TFT-ekraanil ja kõlaritel.

Alates sooritusvõimest kuni mugavuse ja juhitavuseni on K 1600 GT täielikult suunatud sinu reisikogemusele, seda kuni viimsegi detailini. Isegi pimedas sõita saad sa dünaamilisemalt kui eales varem. Muuda täis-LED-esitulede abil öö päevaks. Adaptiivne esituli lisab sõidunaudingut ja turvalisust, kuna see valgustab kurve peaaegu täielikult. Kuhu iganes sa ka ei suunduks, on see juba üleni valgustatud. Lisavarustusena pakutav helisüsteem 2.0 avaldab samuti muljet suurepärase käsitsemise ja signaalikvaliteediga, pakkudes täiuslikku heli päikesetõusuks pärast kogu öö kestnud teekonda.

+ Loe edasi

Sama unikaalne nagu su matk

Värv peab olema atraktiivne – idee peab olema täpselt õige

K 1600 GT riders have one thing in common: dynamics and travelling at the highest level. However, when it comes to choosing a colour, the similarities stop: the next corner is always the most beautiful. Just like your own bike.

Eridisain 719 Meteoric II Dust metallik

Mis värvi on sooritusvõime? See visuaalne suurjõud ei jäta vastuses kahtlustele ruumi. Värvitoon Meteoric II Dust metallik annab märku selle kestvusmatkadeks loodud mootorratta peatamatust tõukejõust.

Sport

Kui palju dünaamikat saab luksusliku sõidu sisse mahutada? Style Sport demonstreerib seda muljetavaldava värvikolmikuga, mis koosneb kerevärvidest Light White / Racing Blue metallik / Racing Red ja rõhudetailidest, sealhulgas kuldsest pidurisadulast ees ja kontrastsest esiratta kattest toonis Light White.

Black storm metallic

Kui palju värvi vajavad mugavus, dünaamika ja luksus? K 1600 GT-l värvitoonis Black Storm metallik on sellele küsimusele otsekohene vastus: alates raamist kuni istme ja õhuvooludeflektoriteni.

Alati veidi rohkem

Alati veidi rohkem

Tänu ulatuslikule lisavarustusele ja BMW Motorradi originaaltarvikutele saad oma mootorratast veelgi rohkem enda ja oma reiside järgi kohandada. Pakume tehases paigaldatavana ka Comfort-paketti ja Touring-paketti: näiteks Comfort-paketis on olemas Pro-käiguassistent, mis võimaldab käike vahetada ilma sidurit kasutamata. Tänu helisüsteemile 2.0 ja LED-lisaesitulele pakub Touring-pakett nii kuuldavaid kui ka visuaalseid kõrghetki. Ja on ütlematagi selge, et viimane kehtib eelkõige lisavarustusse kuuluvate Eridisain 719 istme ja Eridisain 719 sepisvelgede kohta.

+ Loe edasi

Täiuslikult ettevalmistatud

Täiuslikult ettevalmistatud

Oleme koostanud sulle näidisteks kaks mootorratast, et anda sulle ideid edasiseks isikupärastamiseks. Variandid „dünaamiline“ ja „stiilne“. Oleme keskendunud eelkõige K 1600 GT dünaamikale ja disainile.

+ Loe edasi

Nii pole sa veel kunagi reisinud: 10,25-tolline TFT-värviekraan koos ühenduvusega võimaldab sul sisuliselt kaartidesse sukelduda. Täiuslik loetavus ja selge menüüs navigeerimine täiendavad igasugust teavet. Tänu nutitelefonipõhisele navigeerimisele on kasutamine sama lihtne, nagu oled oma igapäevaelus harjunud: see on jällegi see, mida me nimetame täiuslikuks disainiks ja absoluutselt parimateks omadusteks. Need omadused kajastuvad juba K 1600 GT dünaamilises ja sportlikus välimuses.

+ Loe edasi

Lummav kuuesilindriline reasmootor

1649
cm³ töömaht
64
liitrit hoiuruumi
180
Nm maksimaalne pöördemoment 5250 p/min juures
810
mm istme kõrgus
Õli-/vesijahutusega kuuesilindriline neljataktiline reasmootor

Mõnus kulgemine või võidusõit mööda maastikke? K 1600 GT puhul piisab nende vahel otsustamiseks vaid kergest käepideme pööramisest. Legendaarse kuuesilindrilise mootori uuendatud mootorijuhtimisseade tagab veelgi suurema intensiivsuse kõigis valdkondades. See tähendab, et nüüd saad sa võimsust ja pöördemomenti veelgi jõulisemalt vallandada. Mootorratas arendab nüüd 160 hj nimivõimsuse 1000 p/min varem, 6750 p/min juures. Mootori takistusmomendi kontroll (dünaamiline mootoripidurduse juhtimine) ja vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine tagavad stabiilsuse ja turvalisuse ning on täiuslikult kohandatud nüüd veelgi emotsionaalsema olemusega sõidurežiimidele: intensiivseks kestvusmatkamiseks.

+ Loe edasi

#RideAndShare – teekond jätkub siin

spinner