Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri

Hinnakiri M 1000
PDF   |   1.42 MB
[This is disclaimer text for gpx download files.]

BMW M 1000 RR

Võidusõit nagu ei ükski teine

Sinu võistlusvaim viib sind edasi. Sinu kirg valitseb sind ja esitab sulle väljakutseid. Enama otsimine defineerib iga millisekundit: see on puhas motosport. Suur sooritusvõime, kõrgtehnoloogilised materjalid, kvaliteetseim meistritöö ja eksklusiivsus kuni viimse detailini: M RR on BMW Motorradi esimene M-mudel. Selle geenid pärinevad otse professionaalsest võidusõidumaailmast. M RR ja M RR koos M Competition paketiga pakuvad puhast võidusõidutehnoloogiat, mis vastab motospordi ja maanteel adrenaliinist kannustatud perfektsionistide kõige kõrgematele sooritusnõuetele. Sest #NeverStopChallenging on rohkem kui lubadus. See on pühendumus.

Vastupanu? Vastupandamatu

We see the M RR in front of a rotating turbine when the sun is shining.

Tipphetkede koosmõju

Freesitud M-osad ja M Carboni osad
We see the M milled parts and M carbon parts of the M RR in the footrest system.
M-pidurisüsteem
We see the M brake of the M RR with a blue brake piston.
M-tiivaotsad ja kõrge tuuleklaas
Näeme M-tiivaotsi M RR-i küljel.
Disain – selgelt BMW M
Näeme M RR-i asümmeetrilist värvikontseptsiooni, mille põhivärvid on helesinine, tumesinine ja punane.
M Carboni veljed
We see the rear carbon wheel of the M RR in detail.
M-logoga käivitusanimatsioon
We see the launch animation with an M logo in the cockpit of the M RR.
Täielikult titaanist väljalaskesüsteem
We see the full-titanium exhaust system of the M RR.
Puhas sooritusvõime: mootor
We see the engine of the M RR.

See on peaaegu paradoks: me jahime aega, kuigi naudime selles iga millisekundit. 

 “

Tom Sykes

BMW Motorrad WorldSBK sõitja

Sündinud võidusõidurajal

306
suurim kiirus (km/h)
156
kW (212 hj) 14 500 p/min juures
315
km/h suurim kiirus (min) võistlusraja käiguvahemikus
3.1
sekundit kiirendus 0–100 km/h
Vesi-/õlijahutusega neljasilindriline neljataktiline reasmootor

Puhas võidutahe

M RR-i konstruktsioon on välja töötatud võidusõiduspordis ja täiustatud maanteesõiduks. Selleks oleme suurendanud RR-i neljasilindrilise reasmootori võimsust: pakkumaks keskvahemikus suuremat pöördemomenti. Samuti suurendasime maksimaalset pöörlemiskiirust 500 p/min võrra kuni 15 100 p/min. Titaanist ühendusvardad on kergemad, nookurid on 1,5 mm kitsamad, õhukambri lehter on lühendatud koormuse paremaks muutumiseks: millimeetritöö millisekundite nimel. Lisaks sellele on masinal ristsoonte ja silindripeadega kaherõngalised sepistatud kolvid, millel on uus kanaligeomeetria ja tugevdatud laagriklambrid. Lõpptulemus: suurem dünaamika ja väiksem massiinerts. Lühema vahemiku saavutamiseks on isegi ketiratas saanud ühe hamba juurde ning ka ketti ennast ja teljevahet on pikendatud. Tagaratta blokeerumist vähendav sidur töötab isevõimenduseta, et pakkuda täiuslikku stardiabi.

+ Loe edasi

Lõikab läbi luu ja liha – ning ka läbi asfaldi

Valmis kõigeks – välja arvatud kompromissideks

We see the winglets of the M RR.

Rohkem tõmmet: M-tiivaotsad

Kontaktsurve määrab ka võidu või kaotuse. Süsinikkiust M-tiivaotsad tekitavad 16,3 kg suurust allatõmbejõudu. Koos kõrge tuuleklaasiga saad sa muundada rohkem energiat puhtaks tõukejõuks. Enne kurvi, kurvis ja kurvist välja kiirendades. Esiratas tõmbub otse tippu ja kahvel hoiab maapinnaga kontakti; DTC peab vähem sekkuma. Ning tagarattal sõitu saad sa finišijoone jaoks hoida.

+ Loe edasi

Mugav, selge, aus, otsene – just selline peaks tagasiside olema

Mugav, selge, aus, otsene – just selline peaks tagasiside olema

Edasi kihutab sind vaid see, mida tunnetad. M RR-i šassii ja geomeetria on võistlusrajale loodud. Rajal ja boksis parema sooritusvõime saavutamiseks. Juhitavus, pidurdamine ja stardikõrguse kompenseerimine annavad rohkem tunnetust esi- ja tagarattale. Isegi maanteedel. Pikem teljevahe muudab M RR-i palju mugavamaks. Lihtsalt reguleeritavat pöördepunkti on muudetud ja suurendatud. Ning uus tagasild – samuti tänu kohandatud pidurikolvile – võimaldab kiiret tagarattavahetust. See on koht, kus boksirada kohtub sinu ihalusega veatusest. 

+ Loe edasi

Kompromissitu kiirendus – kuid vastupidi

Oleme enda jaoks välja töötanud turu parima pidurikolvi. Üks tulemus, kolm sõna: oma klassi parim. Oleme optimeerinud vedelikutasakaalu, et saavutada suurem survepunktide stabiilsus. Lisaks standardsele piduriklotsile saad valida ka mõne muu piduriklotsi. See pärineb võistluselt Endurance World Championship ja on mõeldud ainult võistlusrajal sõitmiseks. Koos ideaalselt kombineeritud juhtseadme ja sadulaga tagab see maksimaalse piduristabiilsuse ja tagasiside ning suurepärase koostöö RACE ABS-iga. M-pidur on seega ideaalne võrdlusalus. 

+ Loe edasi

Võitja ilme

Kaks versiooni, üks eesmärk: Puhas sooritusvõime

Iga M RR seisab absoluutse pühendumise ja tegutsemistahte eest. Põhiversioonis on see loodud võidusõiduks – ning grammide ja millisekundite kallal töötamiseks. M Competitioni paketiga sisaldab see freesitud M-osi ja M Carboni osi ning rõhutab sportlikku välimust.

M RR värviviimistluses Light White / M Motorsport

Sündinud rallirajal. Ning just sinna viib sind sinu M RR ikka ja jälle tagasi. Alati täiuslikkuse otsinguil. Igas millimeetris.

M RR koos M Competitioni paketiga

See on koht, kus võistlusrajal saadud kogemustega loodud seadmed, näiteks M GPS Laptrigger, ja disain saavad kokku puhta kultuurina. Ning teel olles püüad sa paljusid pilke.

Ringrajad lõppu ei tunne – täiuslikkusega on samamoodi

Ringrajad lõppu ei tunne – täiuslikkusega on samamoodi

Kas täiuslikkust saab parandada? Otsusta ise: M RR on saadaval baasversioonina ja lisavarustuses koos Competitioni paketiga. Samuti pakume sulle arvukalt M Performance’i osi, et oma M RR-i isikupärastada. Paljusid osi saab kiiresti paigaldada, muutes sinu M RR-i tänavaversiooni mõne minutiga võistlusmasinaks. Kuid ka siin on arenguruumi: M Performance’i Race-osadega M RR-i puhul loeb ainult võistlusrada.

+ Loe edasi

Sinu täiuslikkus – sinu mootorratas

Sinu täiuslikkus – sinu mootorratas

M RR-i ja Competitioni paketiga M RR-i kujul oleme juba kokku pannud kaks sinu jaoks täiuslikult häälestatud mootorratast. Tahad end ja oma piire veelgi rohkem proovile panna? Uue M RR-i veelgi individuaalsemaks muutmiseks pakume sulle laia valikut lisavarustust ja BMW Motorradi originaaltarvikuid.

+ Loe edasi

Maailma tugevaim täht

M on kogu maailmas võidusõiduedu sünonüüm ning on suunatud sõitjatele, kellel on eriti kõrged nõudmised jõudluse, eksklusiivsuse ja individuaalsuse osas. Lisateavet M RR-i ja M-perekonna kohta leiad siit.

Tutvu kohe

Sooritusvõime lähedaltvaates

spinner