Rahvusvaheline GS Trophy 2024

Tere tulemast Namiibiasse!

2024. aasta rahvusvahelise GS Trophy toimumiskoht on teatavaks tehtud: maastikuseiklus toimub Namiibias. Nüüd, kui rahvusvaheline GS Trophy on rännanud läbi kõigi mandrite kogu maailmas, naaseb see sinna, kust see algas – Aafrikasse. Namiibia avaldab muljet kaunite maastikega, suure viisikuga (lõvi, elevant, ninasarvik, pühvel ja leopard) ning paljude muude loomaliikidega. Kuumad päevad lõpevad karmiinpunaste päikeseloojangutega. Sellele järgneb hingetuksvõttev öine tähistaevas. Sõit Namiibiasse on ainulaadne kogemus, milles on palju #SpiritOfGS-i. Me ei jõua seda ära oodata!

Kordumatu kogemus

On ütlematagi selge, et 2024. aasta rahvusvahelise GS Trophy täpsed marsruudid on siiski kuni ürituse alguseni ülisalajased. Ent saame juba praegu lubada ühte asja: see saab olema unustamatu kogemus, kus osalejad saavad näidata karmidel katsumustel oma sõiduoskusi ja asjatundlikkust.

Kõik seisneb oskustes ja meeskonnavaimus. Peale rohkete liivaste lõikude viib marsruut meid ka Namiibia mägedesse, kus kostitatakse meid ka kiviste teelõikudega. Isegi kogenud enduurosõitjate jaoks on Namiibia kordumatu seiklus, mis jätab kestva mälestuse.

Follow the Trails Namibia

Int. GS Trophy 2024 sihtkoht on otsustatud, kuid täpsed marsruudid on endiselt saladus. Sellest hoolimata peaksid kohe hakkama kavandama oma reisi Windhoeki, sest niipea kui Int. GS Trophy 2024 võistlus läbi saab, alustab Enduropark Andalusia oma retke mööda Namiibia radasid. Võid oodata põnevaid sõite metsikutes kanjonites, jõesängides ja kõrbes, aga ka pidevalt muutuvat maastikku. Sellest Follow the Traili üritusest saab enneolematu maastikuseiklus. Seega, mida sa veel ootad? Seiklus kutsub.

Vaata lähemalt external-link-arrow-slim

Int. GS Trophy 2022

spinner