Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri

BMW Hinnakiri F Series
PDF   |   0.91 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW F 900 XR

Kiiremini, kõrgemale, kaugemale

XR tähendab kompromissitut sportlikkuse ja pikkade vahemaade läbimise võime kombinatsiooni: adrenaliin püsib üleval päevi, kurv kurvi järel. Uue F 900 XR-iga saad neid kurve läbida ilma peatumata – kilomeeter kilomeetri kaupa. Juba ratta vapustav disain lubab ehedat sooritusvõimet. Püstine pingevaba istumisasend ja tuuleklaas kõnelevad  ühte: ainult üks inimene otsustab, millal sõit lõppeb – sina.

Tänu varustuse laiale valikule oled ühtemoodi hästi valmis nii linnasõitudeks kui ka sportlikeks ning matkasõitudeks. F 900 XR on ratas, mis sobib kokku sinu ja su sportliku suhtumisega. #NeverStopChallenging

Selge kehakeel – eksimatult XR

F 900 XR-i motivatsioonist saab aru kohe esmapilgul. Rabav innovaatiline LED-esituli toob välja F 900 XRi nõudliku loomuse –  see on tunne, mida tead omast käest väga hästi. Voolundid tekitavad dünaamilist särtsu veelgi juurde. Piiritletud ääred annavad aimu tema agressiivsest disainist. Kitsas ja visuaalselt lühike tagaosa on selle pikkade vahemaade läbija sportlikule energiale nagu täpiks i peal.

+ Loe edasi

Erakordselt seiklushimuline

Väljendusrikkad värvid

Kõik kolm disainivarianti tõstavad esile F 900 XR-i täpse profiili ja eristuvad pinnad. Kõigil variantidel on ka üks ühine omadus: ehe edasitõukejõud.

Sport

Põnev ja teotahteline F 900 XR silmapaistvas värvitoonis Racing Blue metallik 2 võtab vastu kõik uued väljakutsed.

Triple Black

Täielik sõidunauding ja alati järgmist käänakut jahtimas: värviviimistlus Black Storm metallik rõhutab seda F 900 XR-i võimast omadust.

Light White

Stiilipuhas, otsusekindel, lahe: värvitoonis Light White ja mustade rattapöidadega BMW F 900 XR paneb inimesed võluväel sulle järele vaatama.

Püstine ja pingevaba

Püstine ja pingevaba

Õhtuks oled saanud läbisõidumõõdikule täpselt sobiva kilomeetrite arvu ja sama palju kilomeetreid on sul kontides: F 900 XR-i ergonoomika. Ta on spetsiaalselt loodud sportlikuks pikkade vahemaade läbimiseks. Neela kurve, istudes ratta kaitsva esivoolundi taga. Reegliks on maksimaalne muudetavus. Istmekõrgust saab reguleerida 775 kuni 870 mm kõrguseks, samuti on reguleeritav juhtraua hoob ja paindlik kahetasandiline tuuleklaas. Jalatoe ja istme optimaalne asend võimaldab sinu kaassõitjal saada sõidukirest osa igal kilomeetril.

+ Loe edasi

Kahesilindriline reasmootor

77
kW (105 hj) maksimaalne võimsus 8500 p/min juures
92
Nm maksimaalne pöördemoment 6500 p/min juures
895
cm3 töömaht
775
Istmekõrgus 775–870 mm

Sinu puhkeoleku pulsisagedus: 92 Nm

Sinu puhkeoleku pulsisagedus: 92 Nm

Maantee sinu silme ees ja pilk pikalt ette suunatult, võtad sa iga kurvi rahulikult ja kindlalt. Üks teise järel. Ikka ja jälle. Tüüpiline #NeverStopChallenging. Kui sul on rahuldamatu kirg iga sirge järgi, soov alati kaugemale jõuda, siis siin on õige partner: F 900 XR-i suure pöördemomendiga kahesilindriline reasmootor lubab 87 Nm 4500 kuni 8500 p/min juures. Valikuline vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine tagab optimaalse ja mugava vedrustuse ning väga stabiilse juhitavuse. Need, kes sel moel edasi liiguvad, jätavad teised kaugele selja taha.

+ Loe edasi

XR, algusest peale: F 900 XR-i A2 variant

XR, algusest peale: F 900 XR-i A2 variant

Oled peaaegu kohal? See pole põhjus käepärasest juhitavusest ja pikkadest distantsidest loobumiseks: F 900 XR-i 95 hj variandi puhul on võimalik väljundvõimsust vähendada, seega saad rattaga sõita A2-kategooria juhiloaga.

+ Loe edasi

Visionäär – sõna otseses mõttes

Visionäär – sõna otseses mõttes

F 900 XR seab valgustuses uusi standardeid. Tal on adaptiivsed kurvituled – esimest korda keskklassis saadaval. Asudes uutes innovaatilistes LED-esituledes, suudavad nad perfektselt valgustada kurve 7° nurga all: selge pluss öisel ajal või halbades valgustingimustes sõitmiseks.

+ Loe edasi

Süsteemne turvalisus

Süsteemne turvalisus

Mitmed muud uuendused tagavad meeldiva ja pingevaba sõidu. Dünaamiline pidurdusjõu kontroll (DBC) ja mootori pidurduskontroll (EBC) tagavad hädaolukorras pidurdamise ja gaasi äkilise vabastamise ning samuti järskude käiguvahetuste korral suurema turvalisuse.

+ Loe edasi

Koge F 900 XR-i häält

F 900 XR-i olulisemad omadused

Kahesilindriline reasmootor
Näeme kahesilindrilise reasmootori lähivaadet.
Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine
Näeme suures plaanis vedrustuse dünaamilist elektroonilist reguleerimist.
Adaptiivne kurvituli
Näeme BMW F 900 XR-i tulesid.
Istmekõrgused: sobiva kõrguse leidmiseks suur valik
Näeme BMW F 900 XR-i istet.
Reguleeritava kõrgusega tuuleklaas
Näeme BMW F 900 XR-i tuuleklaasi.
Alati hästi informeeritud tänu BMW Motorrad Connectivityle ja TFT-ekraanile
Näeme BMW F 900 XR-i värvilist TFT-ekraani.
Mugav pagasiruum
Näeme BMW F 900 XR-i hoiuvõimalusi.
ECALL, julgustav kaaslane
Näeme ECALLi lülitit ratta juhtraual.

Teised mudelid

spinner