Soovitatud veebilehitsejad:

Veebileht on loodud töötama kõigi sagedamini kasutatavate veebilehitsejatega. Optimaalsete tulemuste huvides soovitame kasutada Microsoft Internet Exploreri, Mozilla Firefoxi või Apple Safari uusimat versiooni, kuna veebilehitseja toimimine võib olenevalt selle versioonist ja tootjast erineda. Need veebilehitsejad saab tasuta alla laadida, klõpsates tarkvara allalaadimise lehel antud linkidele.

Eraldusvõime ja värvisügavus:

Veebilehe optimaalseks vaatamiseks on soovitatav kasutada vähemalt 1024×768-pikslise eraldusvõimega kuvarit. Arvuti süsteemisätetest tuleks valida maksimaalne värvisügavus, et tagada kõrgeima taseme kasutatavus.

JavaScript ja Java:

Veebilehte saab vaadata ainult siis, kui veebilehitseja sätetes on JavaScript aktiveeritud. Teatavad veebilehe lehed (näiteks mootorratta konfiguraator) nõuavad ka Java aktiveerimist.

Küpsised:

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht teie kõvakettale salvestab. Küpsised ei kahjusta teie arvutit ega sisalda viiruseid. Veebilehe teatavad osad kasutavad küpsiseid, et teile pakutavat sisu paremini isikustada. Parooliga kaitstud veebilehe osadele pääseb ligi ainult siis, kui küpsised on aktiveeritud.

+ Loe edasi
spinner