Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%
„ 

Määrame tempo üheskoos.

 “

Sinu BMW R 1300 GS

Ära järgne, vaid näita teed.

Koos suudame rohkem kui üksi. Sinust võib saada parim versioon iseendast, kes sa kunagi oled olnud. Sa oled teerajaja. Astud igale kallakule ja kurvile hõlpsalt vastu. Miski ei peata sind, isegi maastikul. Sind ajendavad: su julgus, usk iseendasse ja minu võimas ajamisüsteem. Koos saame kehtestada uusi standardeid ja saavutada #SpiritOfGS-i.

+ Loe edasi
Lorem

BMW R 1300 GS
Enneolematu mitmekülgsus

Ei mingeid järeleandmisi – kõik on kohandatud sinu vajaduste järgi. Kuidas sulle meeldiks uute isiklike kõrguste vallutamisel istuda? Kõrgemal? Madalamal? Üheistmelisel? Koos kaasreisijaga? Kas eelistad sõites kaasa võtta vaid hädavajalikud asjad või palju pagasit? Kas läheksid pigem mugavatele pikamaareisidele või sportlikele maastikusõitudele? Uuenduslik moodulraami kontseptsioon suudab täita kõik su soovid. Räägi mulle, milline oleks ideaalne matkaenduuro – sul võib olla õigus.

Varustatud igaks katsumuseks

Usu endasse

See ootamatu kergus: kõik on sinu kontrolli all. Loomulikult on, kui su all on vaid 237 kilogrammi*. Lennukate eesmärkide saavutamine muutub üllatavalt lihtsaks. Saad enneolematu sõidukogemuse kõigil maastikel. Püsi teel stabiilselt ja täpselt. Kaldenurk, pidurdamine, kiirendamine – sul on endiselt täielik kontroll. Avasta tänu hiljuti väljatöötatud šassiile, uuele monokokk-tagaraamile, uutele EVO Teleleverile ja EVO Paraleverile ning ka uuele DSA-le (vedrustuse dünaamiline reguleerimine) ja uuenduslikule kõrguse kohanduvale reguleerimisele sõitmise kergus.

* DIN–tühimassiga.

+ Loe edasi
BMW Motorradi R 1300 GS

Olulised omadused tippsooritajatele

Sinu ees: sinu järgmine sihtkoht – hästi valgustatud tänu ikoonilisele LED-maatriksesitulele. Sinu taga: kilomeetripostid. Ja lühike monokokk-tagaosa koos suurepärase kohandamisvõimalusega. Pole kahtlustki: sa sõidad suurepäraste Adventure-mootorrataste mudelivaliku tippmudeliga. Tutvu rikkaliku põhivarustusega:

+ Loe edasi
Juhttuled: LED-maatriksesituli
BMW Motorradi R 1300 GS-i LED-maatriksesituli
Suurem sõidustabiilsus: EVO Paralever
BMW Motorradi R 1300 GS-i ajam
Võimalikult multifunktsionaalne: raamikontseptsioon
BMW Motorradi R 1300 GS-i raamikontseptsioon
Sõidumugavus: reguleeritav tuuleklaas
BMW Motorradi R 1300 GS-i reguleeritav sportlik tuuleklaas
Kena ja lühike: tagaosa
BMW Motorradi R 1300 GS-i tagaosa koos kaassõitja istme ja käepidemetega
Suurepärane juhitavus: EVO Telelever
Kahvlisild BMW EVO Teleleveriga BMW Motorradi R 1300 GS-il
Iseloomulik heli: väljalaskesüsteem
BMW Motorradi R 1300 GS-i põhivarustusse kuuluv tagasummuti
Eriti dünaamiline: GS Flyline
BMW Motorradi R 1300 GS-i paagi ja istme katkematu joon

Jõua järgmisele tasemele

Jõua järgmisele tasemele

Kõik on disainitud sinu vajadusi silmas pidades: järgmise taseme sõidumugavus. Uuenduslik Teleleveri laager tagab suurepärase juhitavuse. Eriti lameda paagi ja istme joonega GS Flyline pakub uut tüüpi liikumisvabadust, lihtsat manööverdamist ja lõõgastavat sõiduasendit. Lai valik ergonoomilisi valikuid aitab eri vajadustega sõitjatel vallutada igat maastikku. Tänu lisavarustusse kuuluvale Riding Assistanti keskkonnaanduritele saad kõike ülevaatlikult näha.

+ Loe edasi

Kontsentreeritud GS-i vaimu olemusse

Kontsentreeritud GS-i vaimu olemusse

Aeg uuteks seiklusteks. Tänu võtmeta käivitusele saad lihtsalt ratta selga ronida ja sõitma hakata. Põhivarustuses oleval sadulal, mille kõrgust saab reguleerida vahemikus 800–890 mm, saad mugavalt istuda. Lülita käekaitsmesse paigaldatud suunatuli sisse ja keera vabaduse poole. Iga sõidetud meetriga saab sulle selgemaks: sa istud millegi tõeliselt ainulaadse seljas. Just nii lihtne see ongi – tõeline suursugusus ei pea tähendama suuremat. Puuduvad tarbetud lisavidinad ja kõik on kompaktne, et tabada GS-i olemust: puhast rõõmu mootorrattasõidust.

+ Loe edasi

Nauditava sõidu faktid

107
kW (145 hj) 7750 p/min juures
149
Nm suurim pöördemoment 6500 p/min juures
1.300
cm³ töömaht
237
kg tühimass
Õhk-/vedelikjahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Takistusi ei ole

Teel olles sõltub kõik sinust endast. Sinu ülesanne: unista suuremalt. Minu ülesanne: anda piisavalt hoogu, et muuta kõik võimalikuks. Võimas 145 hj mootor ja sõiduki väike mass tagavad sulle vajaliku võimsuse. Sa tunned viimase põlvkonna boksermootori muljetavaldavat iseloomu igas kiirusvahemikus. Koge silmapaistvat jõudlust ja muljetavaldavat juhitavust, sõites samal ajal veelgi sujuvamalt väiksematel kiirustel.

+ Loe edasi

Sinu vabaduse heli

Mitmekülgsem kui eales varem

Tippu kerge vaevaga

Autentne, kerge, lihtne ja täpselt õige. Dünaamilise GS Flyline’i, teravate joonte ja sportliku ilmega põhiversioonis keskendume olulisele: sinu kogemusele.

Põhivärv Light White

Dünaamika kohtub kergusega. Põhivarustusse kuuluval sadulal on helehalli värvi kahetooniline kate ja see moodustab ühtse terviku, mis kulgeb kütusepaagi korgist kaassõitja istmeni. Põhivärvitoonis Night Black valuveljed täiendavad kontrastirohket esteetikat.

Ole eksimatult äratuntav

Tagasihoidlik disain, ainulaadne kere, heledast alumiiniust paak – kõik toimib koos tõhusalt ja hästi integreeritult. Valualumiiniumist alusraam on lõpmatute võimaluste aluseks. Koos põhiraamiga pakuvad põhivarustuses olevad valuveljed ja mootor värvitoonis Avus Black alumise osa tumedamat ääristust, mis loob kontrasti kere heledama esiosaga. Väike kompaktne esiosa pakub suurepärast vaadet teele. Tänu uuele sümmeetrilisele valgusikoonile – äratuntav esiosa – toimub selge disainitraditsiooni murdmine.

+ Loe edasi
BMW Motorradi R 1300 GS-i vähendatud disain

Taiplikumate sõitjate jaoks

Kas sa ootad põhimõtteliselt rohkemat? See on hea võimalus. Tutvu kohandamisvõimalustega. Leia enda vajadustele vastavad sobivad tooted lisavarustuse laialdasest valikust ja BMW Motorradi originaaltarvikute valikust. Teise võimalusena saad luua algusest peale ainulaadse iseloomuga mootorratta: maastikule sobiva GS Trophy, suurimat mugavust ja universaalseid omadusi pakkuva Triple Blacki või ehtsat eksklusiivsust pakkuva Tramuntana.

+ Loe edasi

Sooritaja

Kas soovid saavutada rohkem veelgi kiiremini? Pole probleemi. See soovitatud varustus võimaldab sul võtta oma mootorrattast enamat. Eelkõige nauditavam sõit – seda võimaldab dünaamikapakett. Ent võid nautida ka täiustatud ohutust ja reisimugavust. Tutvu meie soovitustega või konfigureeri oma versioon.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Dünaamikapakett

Dünaamikapakett võimaldab sul kasutada sportliku mootorratta täielikku potentsiaali. Tänu käiguvahetusassistendile Pro ja Pro sõidurežiimidele võib iga sõit olla sõidudünaamika tipphetk koos individuaalsete konfigureerimisvõimalustega. Sportpidur ja elektrooniline vedrustus (DSA) tagavad optimaalse juhitavuse ja ohutuse.

Pro esituli

Pro esituli avaldab sõitjatele muljet parema vaate ja sobiva esteetikaga. Sõidu-, kaug- ja kurvituled on disainitud LED-maatriksina. Need pakuvad moodsaid valgustusfunktsioone. See võimaldab sõitjatel valgustada teed sõidutingimustele kõige paremini sobival viisil.

Laiem käekaitse

Laiem käekaitse pakub su kätele ja käsivartele paremat kaitset tuule ja ilmastikuolude eest. Sa mitte ainult ei naudi mugavamat sõitu, vaid tunned end ohutumalt tänu suuremale kaitsele häirivate mõjude eest.

Pagasiraam

Pagasi saab turvaliselt löögikindlast plastist valmistatud pagasiraamile kinnitada. Pagasiraam kasutab kaassõitja sadula jaoks mõeldud kinnituselementi ja seda on lihtne kinnitada. Koos Vario kohvritega loob see laia ja ühetasase laadimisplatvormi. Selle kandevõime on 5 kg ja külgedele saab kinnitada 20 kg pagasit.

Varustatud igaks katsumuseks

Rohkem olulisi omadusi sinu jaoks

spinner