Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri

BMW Hinnakiri K1600
PDF   |   1.05 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW K 1600 GTL

Üheskoos reisimine

Üks saksa vanasõna kõlab umbes järgnevalt: „Kes reisib ambitsioonidega, ei reisi kunagi üksi“. See kehtib eriti siis, kui reisid koos kellegi teisega. BMW K 1600 GTL esindab neid mõlemaid elemente. See pakub kestvusmatku, mis ei jäta ühtegi soovi täitmata. Selle võimas kuuesilindriline mootor pakub nüüd veelgi suuremat dünaamikat ja ülimat iseloomu: tänu mugavalt kujundatud sõidukigeomeetriale saad nautida iga kilomeetrit. Ka juhikoht on ümber kujundatud. See on täielikult suunatud sinuga suhtlemisele, et saaksid iga reisi veelgi teadlikumalt ja intensiivsemalt nautida. Sest koos reisimine algab siit – tõeliselt #RideAndShare’i vaimus.

K 1600 GTL-i olulisemad omadused

Vaimustav mootor
Fookus kuuesilindrilisel mootoril.
Integreeritud nutitelefoni laadimiskamber
Integreeritud laadimiskamber nutitelefoniga.
Konfigureeritavad lemmikute nupud
Fookus neljal nummerdatud lemmikute nupul.
Kvaliteetne Eridisain 719 sepisvelg Classic
Must Eridisain 719 velg mudelil K 1600 GTL.
Säravselge 10,25" TFT-ekraan
Fookus K 1600 GTL-i TFT-ekraanil.
Küllaldaselt pagasi- ja hoiuruumi
Fookus K 1600 GTL-i avatud külgkottidel.
Võimsad LED-esituled
Fookus LED-esituledel.
Heli täiustav helisüsteem 2.0
Fookus K 1600 GTL-i TFT-ekraanil ja kõlaritel.

Mõnikord on just väikesed asjad need, mis teevad reisi unustamatuks. Seepärast on K 1600 GTL eksklusiivne kuni viimsegi detailini: olgu selleks siis sinu kaassõitja käetugi, peened voodrid kohvritele ja pealiskohvrile või arvukad kroomitud osad, mis muudavad sinu mootorratta välimuse täiuslikuks. Sina ise saad loota parimatele võimalikele valgustustingimustele, tänu täis-LED-esitulele koos adaptiivses esitulega. Muuda öö päevaks – ja naudi ööpäev ringi sõitmist ideaalsetes valgustingimustes: eksklusiivse mugavuse ja suurema ohutuse tagamiseks.

+ Loe edasi

Ole sina ise – ja näita seda välja

Värvid on ainult valgus – kuid väga eriline valgus

Ükskõik, millise värvi sa valid: K 1600 GTL rõhutab oma õigust olla prestiižne. Lõppude lõpuks ei tohiks tipptasemel reisimine nähtuda vaid mugavusest ja jõudlusest.

Eridisain 719 Havanna

Värviviimistlusega Meteoric Dust II metallik, mustade Eridisain 719 sepistatud velgedega ja Eridisain 719 sadulaga K 1600 GTL kehastab selgelt tipptasemel elegantsi.

Exclusive

Reisimine tähendab maailmade avastamist – sealhulgas värvimaailmade avastamist: elegantsete mustade ja monoliitset metallikvärvi detailidega Style Exclusive keretoonis Gravity Blue metallik on lausa rahustav, kuid päästab soovi korral valla puhta dünaamika – millega käivad silmapaistvalt kaasas kroomitud lisadetailid.

Black Storm metallik

Üleni must. See on alati olnud märk rahulikust elegantsist ja võimsast dünaamikast, mistõttu on see K 1600 GTL-i puhul ideaalne valik.

Eksklusiivne – eksklusiivselt sinule

Eksklusiivne – eksklusiivselt sinule

Lõppkokkuvõttes on kõige tähtsam jääda iseendale ja oma lähenemisviisile truuks – isegi reisides. Muuda K 1600 GTL meie lisavarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute abil täiesti omaenda mootorrattaks. Comfort-pakett pakub sulle juba täiendavaid LED-esitulesid ja mootori kaitseraudu, samuti võtmevaba käivitust, kesklukustussüsteemi ja vargusevastast alarmi. Paketti täiendab Pro-käiguassistent, mis võimaldab vahetada käike ilma sidurit kasutamata.

+ Loe edasi

Nimi ütleb kõik

Nimi ütleb kõik

K 1600 GTL on nii täielik ja täiuslik, kui seda oma metsikuimates unistustes võid ette kujutada. Kuid just nagu igale reisile on võimalik mõni kilomeeter lisada, saame ka mootorrattale alati midagi juurde lisada. Oleme koostanud sinu inspireerimiseks kaks mootorratast: variandid „kestvussõitja“ ja „eksklusiivne“. Saa inspiratsiooni ja avasta veelgi rohkem mugavust ja isiklikke kõrghetki.

+ Loe edasi

Sportlik, dünaamiline ja ülimuslik K 1600 GTL esindab eksklusiivset ja mugavat reisimist. Kuid meie disainistandardid lähevad veelgi kaugemale: üksteisega ühenduses olemine, kaartide lugemine, meeskonnana sihtkohta jõudmine, läbides kõige kaunimaid marsruute. K 1600 GTL-i 10,25-tolline TFT-värviekraan on selleks ideaalne kaaslane. Selle täisekraani režiim pakub navigeerimiseks täielikult interaktiivset kaardivaadet koos rakendusega BMW Motorrad Connected: juhikohal navigeerimiseks viisil, mida sa pole kunagi varem kogenud. Jagatud ekraani režiimis saad seevastu kasutada korraga mitut funktsiooni, mida saad hõlpsasti juhtida mitmikjuhteseadme abil.

+ Loe edasi

Legendaarne kuuesilindriline reasmootor

1649
cm³ töömaht
180
Nm maksimaalne pöördemoment 5250 p/min juures
113
liitrit hoiuruumi
750
mm istme kõrgus
Õli-/vesijahutusega kuuesilindriline neljataktiline reasmootor

Kuidas tekivad legendid ja kuidas nad maailmas ringi rändavad? K 1600 GTL-i kuuesilindrilise mootori puhul on vastus selge: reisides. Selle suurepärane iseloom ja sooritusvõime on legendaarsed, ent käegakatsutavad. Ja tänu uuendatud mootorijuhtimisseadmele on võimsus ja pöördemoment nüüd veelgi jõulisemad. Mootorratas arendab 160 hj nimivõimsuse lausa 1000 p/min varem, 6750 p/min juures. Mootori takistusmomendi kontroll (dünaamiline mootoripidurduse juhtimine) ja vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine tagavad stabiilsuse ja turvalisuse ning on täiuslikult kohandatud nüüd veelgi emotsionaalsema olemusega sõidurežiimidele: keskendunumaks kestvusmatkamiseks.

+ Loe edasi

#RideAndShare – teekond jätkub siin

spinner