Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

*Hind koos käibemaksuga 20%

 

BMW K 1600 Grand America

Koge enamat üheskoos

Kahekesi reisimine tähendab iga kilomeetri kahekordset kogemist. Kõlab loogiliselt, eks? Kuid K 1600 Grand Americaga kogete te alati enamat. Selle suurepärase kuuesilindrilise mootoriga saate te vabalt horisondi suunas kulgeda: mootorratta täiuslik varustust sisaldab jalatugesid, seljatoega pealiskohvrit ja kõrget tuuleklaasi. Seetõttu pole iga päeva lõpus lihtne öelda, milline oli motomatka ilusaim hetk. Siiski, lood iga kilomeetri kohta tunduvad vähemalt kaks korda paremad. Lihtsamini öeldes: #RideAndShare

Lühike ülevaade olulisematest omadustest

Helisüsteem 2.0 koos suurepärase heliga
Fookus K 1600 Grand America TFT-ekraanil ja kõlaritel.
Ülim kuuesilindriline mootor
Fookus kuuesilindrilisel mootoril.
Praktiline pealiskohver
Fookus LED-tagatulega K 1600 Grand America pealiskohvril.
Integreeritud nutitelefoni laadimisvõimalusega hoiukamber
Integreeritud hoiukamber nutitelefoniga.
Ainulaadne hüdrograafiline värviviimistlus
Fookus Eridisain 719 värviviimistlusega külgkottidel.
Võimsad esituled
Fookus LED-esituledel.
Säravselge 10,25“ TFT-värviekraan
Fookus BMW Motorradi alguskuvaga värviekraanil.
Konfigureeritavad lemmikute nupud
Fookus neljal nummerdatud lemmikute nupul.

K 1600 Grand Americaga koged sa iga kilomeetrit intensiivsemalt. Ja ometi ei saa sul kunagi küllalt: tänu põhivarustusse kuuluvale lisaesitulele ning täis-LED-esitulele koos adaptiivse esitulega saad nüüd sõita turvalisemalt ka öösel ning enesekindlamalt kui eales varem. Tänu pöörlemisfunktsioonile jääb valguskoonus püsivaks ja kohandub kurvi suunas kallutades sujuvalt. Lõppude lõpuks – mis saaks olla parem sellest, kui isegi pimedal ajal on horisont alati silme ees? Ka põhivarustusse kuuluv helisüsteem 2.0 avab uusi mõõtmeid. Näha on vaid käepärane menüü ja arvukad heliprofiilid: antennid on peidetud. See muudab muusika nautimise veelgi muljetavaldavamaks. Just nagu oodata võid!

+ Loe edasi

Näita oma mootorratast – näita iseennast

Küllaldaselt ruumi sinu stiilile

Rohkem mugavust, rohkem eksklusiivset iseloomu, rohkem võlu – viimane peaks eelkõige kehtima kõigile, kes sinu K 1600 Grand Americale pilgu peale heidavad. Mida sa veel ootad? Sinu teekond algab siit.

Mudelivariant Exclusive

Värviviimistlus Manhattan metallik matt võtab elegantselt dünaamilise seisukoha – kuni viimsegi detailini: alates kerevärvi esiporilaua esiosast kuni Night Black mattvärvi mootorispoileri ja Black Storm metallikvärvi õhuvooludeflektorini.

Black Storm metallik

K 1600 Grand America toonis Black Storm metallik rõhutab oma järjekindlat disaini: selged jooned ja täpsed servad loovad võrdväärselt aukartustäratava ja dünaamilise üldmulje.

Eridisain 719 erimudel Midnight

Sõna otseses mõttes ainulaadne. Eridisain 719 erimudeli Midnight tipphetkeks on värviviimistlus toonis Meteoric Dust II metallik. Selle peen hüdrograafiline värviviimistlus kujutab lausa kogu galaktikat. Siin muutub sinu K 1600 Grand America tõeliselt ainulaadseks.

Edasi ja kaugemale – alati

Edasi ja kaugemale – alati

Kas nõustud, et reisimine tähendab ka näitamist, kust oled tulnud ning kuhu oled teel? Tänu ulatuslikule lisavarustusele ja BMW Motorradi originaaltarvikutele saad K 1600 Grand Americat veelgi rohkem oma vajaduste järgi kohandada. Näiteks pakume soovi korral põhjalikku Comfort-paketti, et reisimine oleks veelgi meeldivam. Eridisain 719 iste ja sepisveljed esindavad seevastu kõrgeimat käsitöö taset ja eksklusiivset maitset ning sepistatud juhtraud täiendab vabalt võtvat välimust. Oleme sulle koostanud kaks täiendavat inspiratsiooniallikat: nendega näed, et sõites saab alati veidi kaugemale minna.

 

+ Loe edasi

Lihtsalt galaktiline

Lihtsalt galaktiline

Iga mootorratas on ainulaadne: galaktikamotiiviga Eridisain 719 värviviimistlust Meteoric Dust II metallik kandvad komponendid on viimistletud keeruka hüdrograafikatehnikaga. Täpsus ja puhas käsitöö viivad ainulaadsete tulemusteni, sõna otseses mõttes.

+ Loe edasi

Jäetud vaid kõige olulisem: sina

Tänu 10,25-tollisele TFT-värviekraanile, selgele disainile ning tugevdatud peegeldumisvastasele katteklaasile on K 1600 Grand America ümberkujundatud juhikoht ideaalselt sinu teekonnale suunatud. Ja üldine välimus? Tüüpilises Baggeri stiilis voolujoonelisus ja madal tagaosa mootor õhkavad elegantsust, jõudu ja eksklusiivset iseloomu. Kõrge tuuleklaas, mugavad jalatoed ja seljatoega pealiskohver näitavad selgelt üht: veidi kauem võttev jagatud teekond probleeme ei valmista. Kõigi mugavusomadustega – ja sobib nagu valatult.

 

+ Loe edasi

Ülim kuuesilindriline reasmootor

1649
cm³ töömaht
111,5
liitrit hoiuruumi
180
Nm maksimaalne pöördemoment 5250 p/min juures
750
mm istme kõrgus
Õli-/vesijahutusega kuuesilindriline neljataktiline reasmootor

K 1600 Grand America mootor läheb hea meelega lisakilomeetrile. Seejuures reageerib ratas nii täpselt ja enesekindlalt sinu käskudele, et sa lausa tunned, kuidas see iga kord juba järgmist kurvi või sirget ootab: see ongi legendaarne ülimuslikkuse, sujuvuse ja sooritusvõime tunne. Tänu uuendatud mootori juhtimisseadmele tunned sa kiirendamishimu üle veelgi suuremat rõõmu: mootorratas arendab 160 hj nimivõimsuse nüüd juba 1000 p/min varem, samal ajal kui suurenenud maksimaalse 180 Nm pöördemomendini jõuab see 5250 p/min juures. Seega paneb vaid randmepööre maastiku sinust mööda vuhisema. Rikkalikum pöördemoment tagab veelgi lõõgastavama kulgemise. Mootori takistusmomendi kontroll (dünaamiline mootoripidurduse juhtimine) ja vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine garanteerivad vajaliku stabiilsuse ja turvalisuse. Ning isegi sõidurežiimid on nüüd veelgi keskendunumad. Märkimisväärselt rohkem sõidurõõmu pakkumiseks – nii üksi kui ka kaassõitjaga.

 

+ Loe edasi

#RideAndShare – teekond jätkub siin

spinner