Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

BMW F 800 GS

Lühikesed vahemaad, suured seiklused

Võid sellele kindel olla, olenemata sellest, mida marsruut endaga kaasa toob. Tänu uuele võimsamale mootorile ja paljudele muudele uuendustele on F 800 GS sinu ideaalne kaaslane lühikestel või pikkadel reisidel. Paki kott, haara sõbrad kaasa ja asu teele. Avastage üheskoos uusi teekondi ja kogege unustamatuid seiklusi. Koge #SpiritOfGS-i lähedalt, kuula praksuvat lõket ja lihtsalt unusta igapäevaelu.

„ 

JANU ROHKEMA #SPIRITOFGS-I JÄRELE

 “

F 800 GS-i olulisemad omadused

Dünaamiline ESA ohutu sõidutunde tagamiseks
F 800 GS-i dünaamiline ESA
ABS Pro ja DTC põhivarustuses
F 800 GS-i ABS Pro ja DTC
Käekaitsmed põhivarustuses
F 800 GS-i käekaitse
Rohkem toidet põhivarustuses oleva USB-pesaga
F 800 GS-i USB-pesa
Kohvrihoidik Vario kohvrite kinnitamiseks
F 800 GS-i Vario kohvrisüsteemide kohvrihoidik
TFT-ekraan koos Connectivityga ja mitmikjuhtseadme abil juhtimisega põhivarustus
BMW F 800 GS-i TFT-ekraan koos Connectivityga
Soojendusega käepidemed koos mitmeastmelise kontrolliga
BMW F 800 GS-i soojendusega käepidemed
Laiendatud istmete valik
F 800 GS-i eriti madal iste

Leia kogemusi, mitte ainult teed: meie ConnectedRide Navigator

Leia kogemusi, mitte ainult teed: meie ConnectedRide Navigator

Tänu ConnectedRide Navigatorile on sul sõidu ajal kogu oluline sõiduki- ja liiklusteave silme ees. Regulaarsed kaardiuuendused tagavad selle, et jõuad igasse sihtkohta. Töökindel riistvara saab hakkama peaaegu kõigega. Rakendusega BMW Motorrad Connected saad ühendada ka oma nutitelefoni ja selle funktsioonid.

+ Loe edasi

Võimas ajamisüsteem

895
cm³ töömaht
91
Nm suurim pöördemoment 6750 p/min juures
64
kW (87 hj) 6750 p/min juures
815
mm istme kõrgus põhivarustuses
Kahesilindriline neljataktiline reasmootor

Rohkem võimsust, rohkem rõõmu

Rohkem võimsust, rohkem rõõmu

Puhas sõidurõõm igal marsruudil. F 800 GS-i uus paralleelne kaksikmootor pakub rohkem tippvõimsust täiustatud pöördemomendikõveraga. Tänu optimeeritud võimsuse kõverale saavutab F 800 GS oma tippvõimsuse 64 kW (87 hj) 6750 p/min juures varem koos samal ajal suurendatud maksimaalse pöördemomendi kõveraga 91 Nm 6750 p/min juures.

+ Loe edasi

Sellist heli tekitab BMW F 800 GS

Jõuline disain, isikupärane stiil

Vali enda oma kolme seast

F 800 GS on saadaval kolmes eri värvitoonis, alates traditsioonilisest kuni sportlikuni. Millise valid sina?

Põhivärv Light White

F 800 GS kehastab pingevabadust ja dünaamikat. See tuleneb peamiselt heledat põhivärvi Light White voolundist, silmapaistvast musta ja sinist tooni istmest, millel on tikitud GS-i logo, ning mustast juhtrauast.

Sport

Sportlik läbi ja lõhki: F 800 GS Sport värvitoonis Racing Blue metallik on dünaamiline variant. Tikitud GS-i logoga musta ja punast tooni iste pakub suurepärast kontrasti heledat põhivärvi Light White radiaatori kaitsevõrede ja hõbedase juhtrauaga.

Triple Back

Blackstorm metallik rõhutab mootorratta kontuure ja sobib täiuslikult F 800 GS Triple Blacki seiklusjanuga. Välimust rõhutavad radiaatori kaitsevõred matis värvitoonis Mineral Grey metallik ning musta ja halli tooni iste koos GS-i logoga.

Isikupärasta seda nii, nagu sulle meeldib

Dünaamikapakett

Dünaamikapaketi abil saad nii suurema ohutuse kui ka sportlikkuse. See sisaldab Pro-sõidurežiime, mis võimaldavad sul valida sinu olukorrale kõige paremini vastava sõidurežiimi. Käiguvahetusassistent Pro annab sulle ootamatutes olukordades veelgi suurema kontrolli. Dünaamilise ESA abil summutatakse vedrustust automaatselt ja saad määrata, kui intensiivne peaks olema rehvide ja maapinna vaheline kontakt.

Mugavuspakett

Ideaalne pakett neile, kellele meeldib mugavus. Tänu võtmeta käivitusele võid võtmeid oma taskus hoida. Elektrooniline tempomaat hoiab püsivat sõidukiirust. Pagasiraami abil saad hõlpsalt oma pealiskohvri kinnitada. Navigatsioonikoost koos hoidiku ja kinnitusraamiga näidikuplokile asetab BMW ConnectedRide Navigatori kenasti juhikohale ja seega otse juhi vaatevälja. Lisaks tagab M Endurance’i kett, et tagaratas vajab vähem hooldust.

Kordumatu nagu sa ise

Õige tehase lisavarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikutega saad anda BMW F 800 GS-ile oma isikliku puudutuse. Loe lähemalt siit.

Isikupärastamise juurde

Veelgi rohkem #SpiritOfGS

spinner