*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW K 1600

Hinnakiri BMW K 1600
PDF   |   3.49 MB

BMW K 1600 B.

NAUDI IGAL AJAL LÕÕGASTAVAT SÕITU.

Sa januned asfaldi järele. Iga kilomeetri järele. Uute silmapiiride järele. Sellisel juhul on Bagger sinu reisideks sobiv kaaslane. 6 silindrit pakuvad erakordselt sujuvat sõitu, muljetavaldav võimsuse arendamine ei jäta kahtlustki – reis algab nüüd. Sina ja mootorratas saate teega üheks Baggerile omasel viisil: erikujuline tuuleklaas ja silmapaistev tagaosa loovad eksimatu ilme. Selle suurepärase välimuse taga seisavad uuenduslik tehnoloogia ning mugavus. Sest Baggeri juhid naudivad tuult enda näol. Kulgemine kuulub põhivarustusse. Hakka liikuma ja naudi koos K 1600 B-ga tuult enda näol.   

K 1600 B disain

Vali oma stiil.

Uus metallikvärv Hockenheim Silver rõhutab sinu K 1600 B digger’i karakterit. Seda pakutakse kõrvuti sama muljetavaldavate metallikvärvidega Black Storm ja Imperial Blue.

Black Storm metallik

Baggeri muljetavaldava ja ekstravagantse sooritusega sobiv värv.

Hockenheim Silver metallik

Uus metallikvärv Hockenheim Silver peegeldab mudeli K 1600 B sportlikku ja elegantset karakterit.

Imperial Blue metallik

Šikk ja elegantne Sinise metallikvärviga Bagger särab eredalt rambivalguses.

Eksimatult Bagger. Eksimatult erinev.

Baggerile kohasel viisil on selle kohaolek märgatav ning see on kulgemiseks loodud. K 1600 B silueti kaldus jooned muudavad selle voolujooneliseks ning ühtlaseks. Blackstorm Metallic värv koos erinevate mustade toonidega annavad Baggerile sellele loomuomase kuju ning muudavad välimuse enesekindlaks ja aukartustäratavaks. Eripärase kujuga tuuleklaas, LED-tuledega silmapaistev tagaosa ja raami paigaldatud pidurituled määratlevad mootorratta stiili. Must kuuesilindriline mootor täiustab tugevat üldilmet. Standardsete ümarate juhtraudade abil saab Baggeri kergelt silmapiirile suunata.
+ Loe edasi

kuuesilindriline reasmootor

1,649
cm3 töömaht
750
mm kõrge iste
175
Nm maksimaalne pöördemoment 5250 p/min juures
125
Nm alates 1500 p/min, mis on 70% maksimaalsest pöördemomendist
Vesi-/õlijahutusega, neljataktiline kuuesilindriline reasmootor

Ükski vahemaa pole liiga pikk.

Ükski vahemaa pole liiga pikk.

Kuuesilindriline reasmootor tagab soovitud dünaamika, võrratu sujuvuse ja võimsuse arendamise. Sõpradega sõites on igas kurvis pööramine dünaamiline ning sujuv. Selle 175 Nm maksimaalne pöördemoment ja 118 kW (160 hj) võimsus moodustavad võrreldamatu ja sundimatu tõuke. 70% pöördemomendist saavutatakse juba 1500 p/min juures. See tähendab, et tunnete vaid kerge randmeliigutusega K 1600 B  muljetavaldavat kiirendust. Sihtkohta jõudes tagab parkimisassistent pingevaba manööverdamise. Võtmeta sõidu funktsioon on järjekordne tehniline saavutus, mis lihvib kogupaketi täiuslikuks. 

+ Loe edasi

KOGE K 1600 B HÄÄLT

K 1600 B tähtsamad omadused

Kuuesilindriline reasmootor.
K 1600 B
Kroomitud detailid.
K 1600 B
Korpustessee integreeritud LED-tuled ja pidurituled.
K 1600 B
Torukujulised juhtrauad.
K 1600 B
Tagurdusassistent.
K 1600 B
Madal iste pakub suuremat mugavust.
K 1600 B
Jalatoe katted.
K 1600 B
Erikujuline tuuleklaas.
K 1600 B

Lõputu sõidunauding.

Lõputu sõidunauding.

Kes iganes Baggerile istub, soovib sellega ka sõita. Tänu selle erilise ratta mugavusele ei pea sõiduajale piirangut panema. Standardne dünaamiline ESA (elektrooniline vedrustuse reguleerimine) tagab optimaalse käsitsemise ja sõidudünaamika. DYNAMIC-seadistus tagab pehmema ja mugavama vedrustuse. Baggerile omased jalatoed võimaldavad juhil võtta mugava sõiduasendi ning sõitu täielikult nautida. Lisavalikuna saadaolevate esikõlarite, mäestardi assistendi (HSC), Pro käiguassistendi või lisapanipaikade abil saad mugavust endale sobival viisil suurendada. Teenid lõõgastunud asendi ja silmatorkava välimuse tõttu kindlasti paljude kaassõitjate pilke. 

+ Loe edasi

Rohkem individuaalsust

Erivarustus ja tarvikud.

Laia valiku lisavarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikutega võid muuta K 1600 B-d selliselt, et see sobiks sinu individuaalsete eelistustega.

Avasta rohkem

Veel Tourer-mudeleid

spinner