Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri

BMW Hinnakiri F Series
PDF   |   0.91 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW F 900 GS

Ootab väljakutseid

Siit see algab. Sinu järgmine seiklus, mis viib sind sinna, kuhu keegi muu vaevalt läheb. Välja arvatud sina ja su GS. Üle kivide ja kruusa, läbi tuule ja vee, sügavatesse kraavidesse ja üle kõrgeimate mägede. Rõõm südames, liiv hammaste vahel, adrenaliin veres – täiesti omas elemendis ja #SpiritOfGS-i voos.

Me ehitasime F 900 GS-i just sellisteks kogemusteks. Mootor, kere – oleme optimeerinud kõike, et saaksime maksimaalselt võimsa, ent kerge masina. Ja siin see on: meie täiuslik enduuro.

F 900 GS-i olulisemad omadused

Vähekuluv M Endurance’i kett
BMW Motorradi F 900 GS koos M Endurance’i ketiga
Reguleeritav Showa kahvel
BMW Motorradi F 900 GS Enduro Pro paketiga, sh sportvedrustusega
Metalltoega Enduro käekaitse
F 900 GS-i metalltugedega Enduro käekaitse GS Trophy mudelil
Täiendavad juhtrauakõrgendused
BMW Motorradi F 900 GS-i juhtraud, sh juhtrauakõrgendused
Äratuntav GS-i logo
Äratuntav GS-i logo BMW Motorradi F 900 GS-il
Reguleeritav vedruvarras
Reguleeritav vedruvarras kuulub BMW Motorradi F 900 GS-i Enduro Pro paketti.
Reguleeritav käigu- ja pidurihoob
Reguleeritav käigu- ja pidurihoob kuuluvad BMW Motorradi F 900 GS-i põhivarustusse.
Akrapoviči tagasummuti
BMW Motorradi F 900 GS koos Akrapoviči tagasummutiga

Just nagu sulle loodud

F 900 GS-i ergonoomilist kolmnurka on optimeeritud maastikul kasutamiseks: kõrgem juhtraud, madalamad jalatoed. Jalgpidurihoob asub samuti kõrgemal ja on lihtsamini juurdepääsetav, osalt madalamate jalatugede tõttu. Kokkupandav jalaplaat pakub samuti optimaalset juurdepääsu. Reguleeritavad käiguhoovad võimaldavad sul võtta ideaalse asendi. Olenemata sellest, kas sõidad tänava- või maastikusaabastega, seistes või istudes. Oma mugavustsoonist väljumine pole kunagi olnud mugavam.

+ Loe edasi

Hästi varustatud igaks maastikuks

Hästi varustatud igaks maastikuks

F 900 GS-i kere on täiustatud mitte ainult visuaalselt ja tehniliselt, vaid ka mugavuse ja ohutuse osas. Käekaitsmed pakuvad suuremat ohutust. Põhivarustuses olevad plastist käekaitsmed pakuvad paremat kaitset tuule ja ilmastiku eest. Metalltugedega Enduro käekaitsmed annavad ka lisakaitse, eriti F 900 GS Trophy tegevusele orienteeritud sõitjate puhul. Lisavarustusena pakutava navigatsioonikoostu abil saad mootorrattale kinnitada BMW navigatsiooniseadme või muud seadmed, näiteks tegevuskaamera.

+ Loe edasi

Sihtkoht alati silme ees

Sihtkoht alati silme ees

ConnectedRide Navigator kuvab sulle selgelt kõik, mida pead teel olles teadma. Peale olulise sõidukiteabe näitab see jooksvat liiklusteavet ja tänu regulaarsetele kaardiuuendustele võid kindel olla, et jõuad alati sihtkohta. Selle töökindel riistvara saab hakkama peaaegu kõigega. Ja rakendusega BMW Motorrad Connected saad ühendada ka oma nutitelefoni sisu.

+ Loe edasi
„ 

Januned rohkemate seikluste järele

 “

Rehvide näitajad

77
kW (105 hj) 8500 p/min juures
93
Nm suurim pöördemoment 6750 p/min juures
895
cm³ töömaht
14,5
-liitrine kütusepaak
Kahesilindriline neljataktiline reasmootor

Väiksem kaal, rohkem enesekindlust

F 900 GS on hämmastavalt kerge. Sa märkad seda, et see kaalub vaid 219 kg* eriti siis, kui keerutad maastikul üles liiva, künnad läbi kruusa või ronid mägedesse. Kerge kaalu tagavad muu hulgas sellised uued osad nagu plastpaak, aku, tagaosa ja Akrapoviči tagasummuti. Võrdlemisi väike kaal avaldub suurepärases juhitavuses ja suures võimsuses.

* (DIN-tühimassiga)

 

+ Loe edasi

Vabaduse heli

Saavuta kõik õige mootori abil

Saavuta kõik õige mootori abil

Ükskõik, kas oled sirgel asfaldil või ebatasasel maastikul: F 900 GS-i paralleelne kaksikmootor pakub suurimat sõidurõõmu igal pinnal. Kahesilindriline reasmootor pakub rohkem tippvõimsust koos täiustatud pöördemomendi kõveraga. Tänu optimeeritud võimsuse kõverale saavutab F 900 GS tippvõimsuse 77 KW (105 hj) 8500 p/min juures. Laiem pöördemomendi kõver pakub pöördemomenti kuni 93 Nm 6750 p/min juures.

+ Loe edasi
„ 

Täiesti uus mootorratas, mis kannab silmnähtavalt GS-i DNA-d.

 

 “

Tüüpiline GS: disain

Tugeva iseloomuga ja enesekindel

Isegi GS-i disain paljastab: siit tuleb keegi, kes ei lase takistustel end peatada. Kolm erinevat värvivalikut koos väljendusrikka kleepsudisainiga annavad igale F 900 GS-ile oma isikupära. Millise valid sina?

Blackstorm metallik

Jõuallikas, millest õhkub puhast jõudu. Sadul: must Tagumine raam: must. Radiaatori kaitsevõred värvitoonis Blackstorm metallik koos punaste kleepsudega

Passion

Ei jää märkamatuks ühelgi maastikul: radiaatori kaitsevõred värvitoonis São Paulo Yellow koos punaste kleepsudega. Must sadul paikneb punasel tagumisel raamil.

GS Trophy

Seikluslik ja ülisportlik: radiaatori kaitsevõred värvitoonis Light White koos siniste/punaste kleepsudega. Valget värvi tagumine raam ja kuldsed veljed loovad kontraste.

Uus, ent tuttav: kere

F 900 GS on valmis edasi arenema, kuni kõige väiksema detailini välja. Kere on ülisportliku kujuga. Paagi kattepaneel (sh radiaatori kaitsevõre) näeb väga sihvakas välja. Raami paneelid loovad masinaga hea kontakti, eriti püsti sõites. Põhivarustusse kuuluv tuuleklaas on optimaalse suurusega enduuro otstarbel kasutamiseks. Väike, äratuntav GS-i esiosa osutab julgelt sinu uue väljakutse suunas. GS logo tähendab, et sa sõidad kamba eesotsas.

+ Loe edasi

Kerge ja sihvakas: tagumine osa ja paak

Kerge ja sihvakas: tagumine osa ja paak

Verstapostiks nii kaalu optimeerimise mõttes kui ka sõiduki disaini seisukohast on kerge plastpaak. See kaalub teraspaagist 62% vähem, ent mahutab kokku 14,5 liitrit – piisavalt kütust sinu seiklusteks. Tagaosa tervikuna on sihvakas ja GS on selle tulemusena muutunud kergemaks. Siia saad hõlpsalt kinnitada pehmeid kotte, seljakotte või alumiiniumkohvreid.

+ Loe edasi

Ideaalne täiskomplekt

Enduro Pro pakett

Enduro Pro pakett on ideaalne täiendus neile, kes eelistavad maanteel sõitmise asemel maastikul sõita. Paketti kuulub alumiiniumist sepistatud must juhtraud koos juhtrauakõrgendustega. See muudab juhtraua veel 24 mm kõrgemaks kui põhivarustuses olev juhtraud. Paketis on ka sportvedrustus koos 45 mm täielikult reguleeritava kuldse Showa kahvli ja paisupaagiga täielikult reguleeritav Sachsi amortisaator. Vastupidav M Endurance’i kett paneb paketile punkti.

Dünaamikapakett

Dünaamikapakett, mis sisaldab Pro sõidurežiime ja käiguvahetusassistenti Pro, pakub suuremat ohutust ja atleetlikkust. Sa valid sõidurežiimi vastavalt olukorrale – Rain märgade ja Road kuivade teekatete korral. Režiimiga Dynamic saad oma F 900 GS-ist asfaldil maksimumi välja võtta. Enduro seab su masina maastikul sõitmiseks täiuslikult valmis. Käiguvahetusassistent Pro annab sulle ootamatutes olukordades veelgi suurema kontrolli.

Kõik on täpselt nii, nagu sina tahad

Sul on ilmselt juba väga selged ettekujutused oma mootorrattast. Milline peaks välja nägema F 900 GS, mis sobib ideaalselt kokku sinu ja su ideedega? Vaata meie soovitusi ja lase end inspireerida.

Isikupärastamise juurde

Veelgi rohkem #SpiritOfGS

spinner