*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW G Seeria

Hinnakiri BMW G Seeria
PDF   |   7.01 MB

BMW G 310 GS.

Seiklusjanu. Iga päev.

Ole spontaanne, loobu rutiinist, tee oma igapäevaelust isiklik seiklus. Seiklus ootab sind alati juba koduuksel – seda aitab vastu võtta G 310 GS. See kannab sind kindlalt ja muretult läbi linnadžungli välja ümbritsevatele maateedele. Sest G 310 GS-iga ei pea seiklused olema suured, et need unustamatud oleksid. Tähtis on see, et sa neid kogeda saaks – iga päev.

G 310 GS-i disain

Vali oma stiil.

Sinu seiklus, sinu valik: BMW G 310 GS on saadaval kolmes põnevas värviviimistluses: Strato Blue metallik, Pearl White metallik ja Cosmic Black

Strato Blue metallik

Värvitoon Strato Blue metallik rõhutab dünaamilist voolujoonelisust ning väljendab murevaba sõidunaudingut.

Pearl White metallik

Toonides Light White/Racing Blue metallik/Racing Red peegeldab sinu BMW G 310 GS uhkelt ja selgelt BMW Motorrad Motorsporti päritolu.

Toon Cosmic Black

Must rõhutab eksimatut GS-välimust.

Tüüpiline GS.

Eksimatult äratuntav GS. Jõuline. Mitmekülgne. Ning oma tuttava disainiga kehastab see kuulsat GS-i vaimu. Intensiivse sõidunaudingu mis tahes pinnal tagab voolujooneline kere koos kaitsva tuuleklaasi ja tuntud GS-i ergonoomikaga. Efektsed uued värvivariandid püüavad linnadžunglis kõigi pilke. Kvaliteetsed disainielemendid rõhutavad sinu seiklustel eksimatut GS-ilmet.
+ Loe edasi

Ühesilindriline neljataktiline mootor

19
-tolline esiratas
835
mm istme kõrgus
180
mm vedrukäik
3,33
liitrit kütust 100 km-le WMTC andmete põhjal
Vesijahutusega neljataktiline ühesilindriline mootor

Dünaamiline kombinatsioon.

Dünaamiline kombinatsioon.

Ühesilindrilise mootori võimsuse tagab tahapoole kaldus silinder ja 180 kraadi pööratud silindripea. Muuhulgas on mootori ebatavaline paiknevus eriti muljetavaldav. See seab gravitatsioonikeskme madalale ning esiratta juurde – võimaldades sul G 310 GS-i seljas iga kurvi hõlpsalt ja täpselt läbida.

Eksimatu GS-iga pole tegu vaid välimuse poolest – ka sisimast leiad sa BMW Motorradi kogemused ja kvaliteedi. Tänu tõhusale süüte- ja lisaõhusüsteemile vastab G 310 GS rangetele Euro IV standarditele. Samal ajal tagab eriline mootori konfiguratsioon lisaks madalale kütusekulule ka võimsa ja harmoonilise jõujuhtimise isegi madalates pöördevahemikes. Vajaliku võimsuse ja kiirenduse eest hoolitsevad 313 cm³ kubatuur ja 25 kW (34 hj) võimsus 9500 p/min juures.

+ Loe edasi

G 310 GS-i olulisemad omadused

Kuldne anodeeritud pöördasendis kahvel.
G 310 GS-i kuldne anodeeritud pöördasendis kahvel.
Tuuleklaas.
G 310 GS-i kaitsev tuuleklaas
GS-i nina.
G 310 GS-i nina
Vedrustuse elemendid.
G 310 GS-i vedrustuse elemendid
Madala kuluvusega standardrehvid.
G 310 GS-i seeriarehvid
Kuldsed pidurisadulad.
G 310 GS-i kuldsed pidurisadulad
GS-i ergonoomika.
G 310 GS-i ergonoomika
Uuenduslik ühesilindriline neljataktiline mootor
G 310 GS-i ühesilindriline neljataktiline mootor

Kerge ja enesekindel.

Kerge ja enesekindel.

GS-i tüüpilise istumisasendiga on sõit alati mugav ja stressivaba. Juhtraud, jalatoed ja juhtelemendid on paigutatud tasakaalustatud viisil ja on mugavalt nii pikemate kui ka lühemate juhtide käeulatuses. Ning 180 mm vedrukäik, stabiilne pöördasendis kahvel ja 19-tolline esiratas tagavad tõelise sõidunaudingu igal pinnasel. Sõidul lisab stabiilsust ka tugev terasvõrest sillatüüpi raam. G 310 GS on kergesti ja täpselt juhitav nii läbi linnadžungli kui ka kõrvaltänavate – midagi uut igaks päevaks.

+ Loe edasi
Sobiv istmekõrgus igale kasvule.

G 310 GS pakub sobivat istmekõrgust igat liiki juhile ning võimaldab seeläbi lõõgastavat ja stressivaba sõitmist. Lisaks standardsele vaid 835 mm kõrgusega istmele on erivarustusena saadaval ka kaks teist valikut: 820 mm madalam variant ning kõrgem, eriti suure mugavusega 850 mm kõrge iste.
Tüüpiline GS-i ergonoomika.

Nii juhtraud, jalatoed kui ka käituselemendid on G 310 GS-il paigutatud tasakaalustatud viisil, tagades seeläbi tüüpilise GS-i istumisasendi. See tagab lõõgastunud ning kergesti tõstetava istumisasendi nii suurt kui ka väiksemat kasvu juhtidele – täiuslik ülevaade, täpne juhtimine.
Jõuline pidurisüsteem ja põhivarustuses ABS.

Alates 2013. aastast on see olnud kõigil BMW mootorratastel: ABS põhivarustuses. G 310 GS-il tagab see ohutud pidurdusmanöövrid igal teekonnal koos jõuliste piduriklotsidega. ABS-i on võimalik maastikusõitudeks välja lülitada.

Tarvikud sinu G 310 GS-ile

Igapäevaseiklused

Kohtumine sõpradega.

BMW Motorrad Days 2019.

Kolm päeva Baieris Garmisch-Partenkirchenis, kõik keerleb taas sama kire ümber: Mootorrattad BMW Motorradi päevadel. Põhjalik kava täis elavat muusikat ja põnevust täis esitlusi, tänapäevaseid rattaid ja palju uut meelitab Zugspitze läheduses asuvasse linna umbes 40 000 külalist 5.–7. juulini. Ja tegu ei ole vaid BMW Motorradi fännidega, igat liiki mootorrataste sõitjad tulevad kogema mitmekülgsete sündmustega nädalalõppu – see on sõprade, perekondade ja mootorrattakogukonna kohtumine.

Loe edasi

Teised Adventure-mudelid

spinner