LEGO® Technic™ M 1000 RR

Teist sellesarnast ehitamist pole

Sind kannustab paeluv originaalmudel. See on kirg, mis sind vallutab. Sinu jaoks loeb iga detail, iga millimeeter, iga tehniline omadus. Sa armastad seda tunnet ja äratad selle ellu tänaval, võidusõidurajal ja nüüd lõpuks ka kodus: esimene M LEGO® mudel ja seni suurim LEGO® Technic-seeria mootorrattamudel on loodud tihedas koostöös LEGO® Technicu disaineritega: LEGO® Technic M RR mõõtkavas 1 : 5. Spetsifikatsioonid olid selged – maksimaalne täpsus, et teha varasem võimatu võimalikuks. Kui osad ei vastanud rangetele nõuetele, projekteeriti need nullist, just nagu originaali puhul. Just seda „Sündinud võidusõidurajal. Ehita kodus.“ tähistab.

Iga detail loeb – selle puhul 1920-kordselt

Sa lihtsalt naudid iga viimase kui detaili tundmist oma käes.

 “

Samuel Tacchi

Disainer, LEGO® Technic

Mõõtkava 1 : 5 oli disainerite jaoks paras katsumus. Siiski võimaldas see neil joonte, nurkade ja M RR-ile omaste komponentide täpsemat reprodutseerimist kui eales varem: igal elemendil peab olema originaalvaste – kuni eksklusiivse M Competitioni paketi süsinikkiust ja freesitud osadeni välja. Ainuüksi esi- ja tagavedrustuse kaal on 1,4 kg. Tõeline inseneritöö meistriteos, mille jaoks loodi spetsiaalselt uued LEGO® Technicu elemendid. Rattapöiad, pidurikettad ja tuuleklaas on samuti täielikult eritellimusel valmistatud tooted, mida enne seeriatootmist põhjalikult katsetati. Just nagu päris M RR-i puhul.

+ Loe edasi

Kompromissideta tehnoloogia

Pilguheit boksiteele näitab, et detailid otsustavad võidu ja kaotuse vahel: täpselt nagu LEGO® Technic M RR-i puhul. Selle toimiv esi- ja tagavedrustus on täpselt mudelile kohandatud. Mootoriplokil on liikuvad silindrid ja kolmekäiguline käigukast ning ka vabakäik on täiesti töökorras. Täiesti loogiliselt on LEGO® Technic M RR-il ka oma lisatugi: veel üks märk kompromissitust kirest kuni viimsegi detailini.

+ Loe edasi
1920
LEGO® Technicu lõbu täis elementi
45,5
cm kogupikkus
27
cm kõrgus tuuleklaasi ülaservani
240
LEGO® Technicu elementide ehitustoodang tunnis

Fännidelt fännidele

Innukas mootorrattur ja LEGO® Technicu disainer Samuel Tacchi disainis varem ise mootorrattaid. Kompromissitu entusiasmiga sooritusvõime ja tehnoloogia vastu töötas ta koos oma meeskonnaga ta välja täiesti uusi osi ja konstruktsioone. Tulemus: sa tunned M RR-i täielikku võlu igas elemendis, igas kokkupanekuetapis. Lase end inspireerida autentsetest detailidest, nagu näiteks tiivaotsad, Endurance-kett ja erinevad M-osad. LEGO® Technic M RR on ideaalne austusavaldus kõigile selle fännidele, sõitjatele ja loojatele.

+ Loe edasi
spinner