#NeverStopChallenging

M-mudelite valik

Nende professionaalse võidusõitmise pärand on ilmselge juba esimesest silmapilgust. Ka mootorid ja tehnoloogilised abisüsteemid on suunatud maksimaalsele sooritusvõimele: adrenaliinirohkeks sõitmiseks mööda maanteid ja loomulikult parimaks soorituseks võistlusrajal ja motospordis. On ütlematagi selge, et mootorrattaid saab muuta tõupuhasteks võistlusratasteks vaid mõne lihtsa sammuga. 

+ Loe edasi

Meie M-mudelid

M 1000 RR

Võidusõit nagu ei ükski teine. Meie superbike pakub esikohale jõudmiseks puhtaverelist võidusõidutehnoloogiat ja näitab välja eksklusiivset iseloomu kuni vähimagi detailini.

M 1000 R

Elu kiirel rajal. Meie superbike’i võimsusega dünaamiline roadster valitseb maanteid ja ringradu tänu oma suurepärasele sooritusvõimele.

M 1000 XR

Enneolematu pikkade vahemaade läbimise võime ja enesekindel M-i domineerivus. Uus võimas mootorratas – varsti saadaval.

Adrenaliin kui eluviis

BMW Motorrad Motorsportiga oleme esindatud võistlusseeriates üle kogu maailma ning mudelitega M RR ja RR tähistame võite kõikjal. Sel viisil saadud eksperditeadmised edastame sihipärase protsessi osana oma maanteemootorratastele. Nii laiendame pidevalt uute etalonide ja uuenduslike projektide kaudu oma sooritusvõime püüdlusi.

+ Loe edasi
BMW Motorrad Motorsporti juurde external-link-arrow-slim

Sooritusvõime elutoas

Just like with the original, we focussed on precision and every single detail with the 1,920 LEGO® Technic elements of the LEGO® Technic M RR. This is how we developed parts and created innovative solutions: featuring details that come close to their original, the largest LEGO® Technic motorcycle model ever has been created at a scale of 1:5.Täpselt nagu originaaligagi, keskendusime ka meie LEGO Technic® M RR-i 1920 LEGO® Technicu osa puhul täpsusele ja igale detailile. Selle mõtteviisiga töötasime välja osi ja lõime uuenduslikke lahendusi: originaalilähedaste detailidega on loodud kõigi aegade suurim LEGO® Technicu mootorrattamudel mõõtkavaga 1 : 5.

+ Loe edasi
LEGO® Technic M RR-i juurde external-link-arrow-slim

Tunneta M-i ainulaadset iseloomu

spinner