#NeverStopChallenging

M-mudelite valik

Kollaaž liikuvatest mudelitest M 1000 RR ja M 1000 R.

Nende professionaalse võidusõitmise pärand on ilmselge juba esimesest silmapilgust. Ka mootorid ja tehnoloogilised abisüsteemid on suunatud maksimaalsele sooritusvõimele: adrenaliinirohkeks sõitmiseks mööda maanteid ja loomulikult parimaks soorituseks võistlusrajal ja motospordis. On ütlematagi selge, et mootorrattaid saab muuta tõupuhasteks võistlusratasteks vaid mõne lihtsa sammuga. 

+ Loe edasi

Meie M-mudelid

M 1000 RR

Võidusõit nagu ei ükski teine. Meie superbike pakub esikohale jõudmiseks puhtaverelist võidusõidutehnoloogiat ja näitab välja eksklusiivset iseloomu kuni vähimagi detailini.

M 1000 R

Elu kiirel rajal. Meie superbike’i võimsusega dünaamiline roadster valitseb maanteid ja ringradu tänu oma suurepärasele sooritusvõimele.

Adrenaliin kui eluviis

Mitmed võistlusrattad võistlusrajal

BMW Motorrad Motorsportiga oleme esindatud võistlusseeriates üle kogu maailma ning mudelitega M RR ja RR tähistame võite kõikjal. Sel viisil saadud eksperditeadmised edastame sihipärase protsessi osana oma maanteemootorratastele. Nii laiendame pidevalt uute etalonide ja uuenduslike projektide kaudu oma sooritusvõime püüdlusi.

+ Loe edasi
BMW Motorrad Motorsporti juurde external-link-arrow-slim

Sooritusvõime elutoas

Just like with the original, we focussed on precision and every single detail with the 1,920 LEGO® Technic elements of the LEGO® Technic M RR. This is how we developed parts and created innovative solutions: featuring details that come close to their original, the largest LEGO® Technic motorcycle model ever has been created at a scale of 1:5.Täpselt nagu originaaligagi, keskendusime ka meie LEGO Technic® M RR-i 1920 LEGO® Technicu osa puhul täpsusele ja igale detailile. Selle mõtteviisiga töötasime välja osi ja lõime uuenduslikke lahendusi: originaalilähedaste detailidega on loodud kõigi aegade suurim LEGO® Technicu mootorrattamudel mõõtkavaga 1 : 5.

+ Loe edasi
LEGO® Technic M RR-i juurde external-link-arrow-slim

Tunneta M-i ainulaadset iseloomu

spinner