M RR

Sündinud võidusõidurajal

Ehe jõudlus ja pidev soov pigistada välja igat viimast millisekundit: sa tunned M RR-i motospordi geene igal ringil. Kuna M RR disainiti ja ehitati motospordi jaoks. Seda rallitehnoloogiat ja suhet WorldSBK mootorratastega võib näha igas detailis. Sõltumatult sellest, kas asud maanteel või rallirajal – M RR-i standardvarustus pakub täiuslikku tervikpaketti.  

M Competitioni paketiga

Vaade erakordsusele

M RR-i abil saad rõhutada oma pühendumust suurele jõudlusele ja oma kirele motospordi tehnoloogia vastu. Vali M Billet-pakett ja M Carboni osad, et rõhutada vastupandamatut, sportlikku välimust. Osade eriline tekstuur ja töötlemisstiil muudavad kompromissitu sooritusvõime peaaegu käegakatsutavaks. Ja need näitavad: parima aja saavutamise lõbusaim osa on selle poole püüdlemine.  

M Billet-osad

M Billet-osad rõhutavad mootorratta sportlikku iseloomu oma kvaliteetsete detailide ja eksklusiivse M-tähistusega. Anodeeritud alumiiniumist Billet-osad, kokkukäiv sidur ja käsipiduri hoob, M pidurihoova kaitse, M juhi jalatugede süsteem ja M mootorikaitsed pakuvad maksimaalset väärtust.

M Carboni süsinikosad

M Carboni osad rõhutavad mootorratta sportlikke püüdlusi ja aitavad luua kvaliteetset välimust.

Anodeeritud alumiiniumist kiik, hõbedane

Anodeeritud alumiiniumist kiik on 220 g kergem kui standardne kiik ja loob elegantse välimuse.

M Endurance’i kett

Suurem jõudlus tagarattal: M Endurance’i kett DLC-kattega rullikutega paistab silma madala hõõrdeteguriga ja vähese hooldusvajadusega.

Kaassõitja pakett ja kaassõitja istme kate

Kaks korda suurem sõidurõõm igaühele, kes soovib läbi tuule koos kaaslasega sõita: BMW Motorradi kaassõitja pakett pakub rallitunnetust kahele tänu kaassõitja istmele ja sobivale kaassõitja jalatoele. 

Kena vormiga kaassõitja istme kate, mis on samuti saadaval, on valmistatud löögi- ja UV-kindlast plastist, mis tagab sportliku välimuse, kui olete teel üksinda.

M Laptriggeri aktiveerimiskood

Ralliraja M Laptrigger võimaldab ekraanil automaatselt ringiaegu salvestada.

Rallisõitjateks pürgijatele

Sama isiklik nagu sinu ringiaeg

Osa-osalt, üks osa rallirajale lähemale. Sinu võidutahe elab igas detailis. Kasuta M Performance’i osi ja muid tarvikuid, et panna kokku isiklik M RR, mis sobib sinu maitse, sõidustiili ja vajadustega. Sest sina tead kõige paremini, mida sa vajad ja kus on sinu väljakutsed. 

Kõrge ja madal M-iste

M-iste, kõrge või madal, loodi ralliradade jaoks ja pakub kiirel sõidul paremat pidamist ja tuge. 

M-õlitäiteava

Mustast anodeeritud alumiiniumist M-õlitäiteava koos valge lasergraveeritud M-logoga lisab sportlikke aktsente. Kattes on kolm auku, mis kaitsevad seda võidusõidurajal avanemise eest.

Pidurite M-kaugreguleerija

M-kaugreguleerija loodi spetsiaalselt võidusõiduraja jaoks ja seda saab hõlpsasti eemalt kasutada pidurisurve punkti reguleerimiseks sõidu ajal.

Toonitud tuuleklaas

Toonitud tuuleklaas rõhutab mootorratta sportlikku välimust. Kriimustuskindel töötlus hoiab klaasi läbipaistvana.

Paagi põlvepadjad

Paagi isekleepuvad põlvepadjad pakuvad juhile mootorrattal paremat haarduvust ja kaitsevad paagi külgesid kulumise eest.

Ralliraja jaoks

Ring-ringilt

Sinu jaoks loeb vaid üks aeg – sinu parim aeg. Siin kompromisse ei tehta. Sa nõuad iseendalt ja oma mootorrattalt maksimumi. M RR töötati välja just selle jaoks. Selle saab seada rallirajale sobivaks vaid mõne käeliigutusega. 

Pea silmas, et mõningaid osi ei tohi kasutada avalikel teedel ja need sobivaid vaid rallirajale. 

M-andmelogija koos GPS-iga Laptriggeriga*

M-andmelogija võimaldab ringiaegu automaatselt salvestada tänu eelmääratud algus- ja lõpujoontele rohkem kui 300 maailma rallirajal. Lisaks kogutakse veel 80 sõiduparameetrit ja salvestatakse USB-mälupulgale. Nii saad analüüsida ja optimeerida oma parimat aega, kurv-kurvilt.

*Ainult võidusõidurajal. Ainult võidusõidurajal kasutamiseks. Ei tohi kasutada avalikel teedel.

M-katete komplekt*

Nende jaoks, kes soovivad oma mootorratta ringrajale sobivaks muuta, on peeglid sama tarbetud kui numbrimärgihoidja. BMW Motorradi M-katete komplekti kuuluvate kõrgekvaliteediliste katetega suletakse lahtivõtmise tagajärjeks olevad kereavad. Ja esipaneel on täiuslikult tagasi oma kohale pandud.

*Ainult võidusõidurajal. Ainult võidusõidurajal kasutamiseks. Ei tohi kasutada avalikel teedel.

Radiaatorivõre

BMW Motorradi radiaatorivõre kaitseb radiaatorit võidusõidurajal rehvide hõõrdeosakeste ja kivitäkete eest. 

M-rehvisoojendi

M-rehvisoojendi viib niihästi maanteele sobivad sportrehvid kui ka ralliradade siledad rehvid täiuslikule töötemperatuurile. Lisaks rehvide vastupidavusele tõstab see ka nende haaret ja tempot. Et nauding oleks maksimaalne juba alates esimesest meetrist.

M-rehvisoojendi kasutamiseks läheb vaja ka monteerimisalust ja monteerimisaluse kinnitusi.

Võidusõiduprofile

Sinu elu rallirada

Ehe motosport: kui rallirada määrab sinu elu rütmi, siis asud M Performance’i ralliosadega ideaalsel joonel. Need jõudlust tõstvad muudatused on saadaval BMW Motorradi Motorsport Race Supportilt. Need muudavad sinu M RR-i võistlusrattaks, mida ei tohi kasutada maanteedel.

KIT-mootor*

KIT-mootorid pannakse kokku Berliini tehases samade osadega ja samade spetsialistide poolt igas pisiasjas sama täpselt nagu ka kõik tehasemootorid WorldSBK ja FIM EWC jaoks. Need pakuvad maksimaalset sooritusvõimet  edu saavutamiseks. Ja need on saadaval erinevate täiendusetappidena vastavate regulatsioonide nõuete täitmiseks. 

*Ainult võidusõidurajal. Ainult võidusõidurajal kasutamiseks. Ei tohi kasutada avalikel teedel.

KIT-elektroonika*

Alista kõik ralliraja väljakutsed selle nende tipptasemel elektroonikapakettidega. Täielikult kiirühendatav KIT-süsteem pakub individuaalseid konfigureerimisvalikuid veojõu kontrolli, mootoripidurite ja palju muu jaoks. Lisaks sellele kaitsevad sind hoiatusekraanid ja diagnostikavalikud. Teine eelis: kohe, kui tippklassi valdkondades toimub mõni edasiareng, leiab see kiirelt tee ka kliendiversiooni, seda tänu tugevalt lõimunud tugisüsteemile.

*Ainult võidusõidurajal. Ainult võidusõidurajal kasutamiseks. Ei tohi kasutada avalikel teedel.

Sina otsustad, kus algab boksirada

Mootorratta vaip

Mootorratta vaip

Eksklusiivne koht sinu mootorratta jaoks. Mootorratta vaip näeb hea välja, kuid lisaks sellele kaitseb see maapinda reostuse, nt õli- ja kütuseplekkide eest. Veel üks boonus on libisemis- ja tulekindel materjal, millest see on valmistatud. See praktiline alus on lisaks suurte mõõtmetega 250 × 105 cm.

+ Loe edasi

Sport-monteerimisalus koos M-monteerimisaluse kinnitustega

Sport-monteerimisalus koos M-monteerimisaluse kinnitustega

Tänu Sport-monteerimisalusele on lihtne ratast kiirelt ja turvaliselt esi- ja tagarattast üles tõsta.

Freesitud ja kahekordselt anodeeritud M-ketipinguti koos alumiiniumist monteerimisalusega annab mootorrattale eriti sportliku välimuse.

+ Loe edasi

Loo oma enda M RR

Ükskõik, kas võistlusrajale või maanteele. Tee M RR-ist oma individuaalne M RR.

Konfigureeri enda oma kohe
spinner