Seiklushimuline

Tõeline GS-i tunne

Soovid iga päev #SpiritOfGS-i tunnet uuesti avastada?Siis on G 310 GS Rallye sinu jaoks õige mootorratas. Paki kõik reisiks vajalik suurde külgkotti. Sest kui Navigator näitab sulle kõige maalilisemat marsruuti sihtkohta, võib sul tekkida soov veel mõned kilomeetrid oma teekonnale lisada. Tänu juhtrauakõrgendustele saad istuda püstisemalt ja näha, mis ümbruses toimub. Käekaitsed ja soojendusega käepidemed kaitsevad sinu käsi aasta ringi tuule, ilma ja külma eest. Ning alumiiniumist mootorikaitse koos mootori kaitserauaga turvab sinu mootorratta südant kivitabamuste ja kahjustuste eest, kui sinu teerada veidi karmimaks muutub.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Suur külgkott

Puhta tehnilise disainiga veekindel külgkott pakub oma 15-liitrise mahuga sinu pagasile hulgaliselt hoiuruumi.

Soojendusega käepidemed

Kolmeastmelised reguleeritavad soojendusega käepidemed hoiavad käed ja sõrmed meeldivalt soojana ka külmadel päevadel.

BMW Motorrad Navigator VI

Hoidik BMW Motorradi navigatsiooniseadmetele

BMW Motorradi navigatsiooniseadmehoidik on kinnitatud juhtraua kinnitusklambri külge sõitja otsesesse vaatevälja.

 

Navigator VI

Navigator VI ei ole ainult reisifännidele. Lisaks täiuslikule navigeerimisele pakub süsteem hulgaliselt lisafunktsioone.

Mootorikaitse

Mootori kaitseraud vasakul ja paremal

Roostevabast terasest mootori kaitseraud kaitseb silindrit ümbritsevat ala kahjustuste eest, piiramata sealjuures kaldenurka.

 

Alumiiniumist mootorikaitse

Vastupidav alumiiniumist mootorikaitse pakub tõhusat kaitset kivitabamuste ja selgaistumisel tekkivate vigastuste eest.

Juhtrauakõrgendused

15 mm juhtrauakõrgendused muudavad nii istumis- kui ka seisuasendid mugavaks, tagades mootorratta märgatavalt ohutuma käsitsemise maastikul.

Käekaitsed

Vastupidav käekaitse annab masinale sportliku välimuse ja kaitseb käsi tuule, ilmastiku, okste ja kivide eest.

Pendelrändaja GS

Sinu usaldusväärne kaaslane

Valluta linnadžungel hõlpsasti mudeliga G 310 GS värvitoonis Cosmic Black 3. Kui oled teel tööle, spordisaali või sõbra juurde, käib sinu pagas pealiskohvrisse ning sina ise istud mugavalt madalal istmel. Nutitelefonihoidikuga saad oma telefonil alati silma peal hoida. Must tuuleklaas kaitseb sind tormistel päevadel tuuleiilide eest ja keskne tugihark hoiab ratast turvaliselt laadimisel, tankimisel või parkimisel.

 

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Kerge pealiskohver, 29 l

29-liitrine kerge pealiskohver pakub piisavalt ruumi kiivrile ja sobib ideaalselt nii igapäevasõitudeks kui ka lühimatkadeks.

Madal iste

Eriti just lühematele ratturitele teeb 15 mm madalam iste rattale istumise ja mahatulemise kergemaks ning aitab kergemini maapinnani ulatuda.

Tugihark

Stabiilne tugihark hoiab mootorratast turvaliselt ja on suureks abiks tankimisel, laadimisel ja rehvirõhu kontrollimisel.

Sport-tuuleklaas, must

Must toonitud Sport-tuuleklaas rõhutab mootorratta sportlikku disaini ja pakub teie ülakehale märgatavat kaitset tuulesurve eest.

BMW Motorradi nutitelefonihoidik

BMW Motorradi praktilise nutitelefonihoidikuga on ratturitel nutitelefonid alati vaateväljas ja nad saavad neid sõidu ajal kasutada.

Kujunda oma individuaalne G 310 GS

Lase loovusel vabalt lennata ja konfigureeri mootorratas oma ettekujutuse järgi.

Konfiguraatori juurde
spinner