Tarvikud sinu G 310 GS-ile

Käidud rajalt lahkumine.

Ühest küljest on G 310 GS linnadžunglis elamiseks suurepärane valik. Teisest küljest kutsub see ratas sind juba käidud radasid seljataha jätma – BMW Motorradi originaaltarvikud annavad sulle rohkem valikuid.   

+ Loe edasi

Panipaigad.

Paagikoti mahutavus 13–20 liitrit

Kütusepaagile asetatav vastupidavast polüestrist tehtud kott on tulvil nutikaid funktsioone ja seda saab vastavalt vajadusele suurendada alates 13 kuni 20 liitrini. Kaarditasku ja kaks välistaskut pakuvad lisaruumi. Nutikas kinnitussüsteem hoiab seda kindlalt paigal ja ühtlasi on seda kerge kasutada.   

Väike pealiskohver, 30 liitrine

30 liitrit mahutavas veekindlas plastist pealiskohvris on piisavalt ruumi kiivrile. Kate, mis on saadaval värvitoonides Black Storm metallik, Light White uni või Racing Red, ja pehmelt sulguvad hinged, mis võimaldavad kaane õrnalt sulgeda, jätavad väga kvaliteetse mulje.   

Pealiskohvri vooder

Pealiskohvriga sobivad voodrid loovad pagasis korda ning muudavad sisse- ja väljalaadimise lihtsamaks. Tänu kandesangale ja õlarihmale saab kotti kiiresti ja vaevata käsitsi transportida. Praktiliste funktsioonide hulka kuuluvad välistasku ja kolmepoolne tõmblukk.

Disain.

LED-suunatuled

Kiirgav välimus: muljetavaldavad LED-suunatuled on oma valge klaasi, voolujoonelise disaini ja nüüdisaegse valgustamise tehnoloogiaga elegants omaette. Need reageerivad tavalistest pirnidest kiiremini ja on praktiliselt kulumiskindlad. See tagab liiklusolukorras selge turvalisuse eelise.   

G 310 GS-i dekoratiivsete kleebiste komplekt

G 310 GS-i dekoratiivsete kleebiste komplekt sobib masinaga täiuslikult ja loob atraktiivse, unikaalse välimuse. Masina nurgelist disaini rõhutavad valged, sinised ja kollased jooned, mis koos sobivat tooni rattapöiaservadega tõmbavad palju tähelepanu.   

Wildi dekoratiivsete kleebiste komplekt

Wildi dekoratiivsete kleebiste komplekt sobib masinaga täiuslikult ja loob atraktiivse, unikaalse välimuse. Kontrastsed must-valged triibud ulatuvad üle terve sõiduki, luues tiigrit meenutava rabava disaini. Sobivas toonis rattapöiaservad tagavad tähelepanu.   

Ergonoomika ja mugavus.

Kõrge/madal iste

Kõrge iste, kõrgusega 850 mm, pakub suurepärast istumis- ja sõidumugavust ka pikkadele juhtidele, aidates seeläbi ennetada väsimuse sümptomeid.

30 mm madalam iste teeb rattale istumise ja mahatulemise kergemaks ning aitab kergemini maapinnani ulatuda. Mõnedki juhid tunnevad suuremat turvalisust tänu vähendatud istmekõrgusele, mis lihtsustab neil manööverdamist ja kontrolli masina üle.

Käsipidurihoob ja sidurihoob

Ergonoomilist käsipidurihooba ja sidurihooba saab seadistada neljale tasemele vastavalt oma käe ulatusele. Kahevärviline välimus musta pulbervärvitöötluse ja kroomist näidikutega toovad välja masina individuaalsuse.   

Navigatsioon ja kommunikatsioon.

BMW Motorradi nutitelefonihoidik

BMW Motorradi vastupidav nutitelefonihoidik tagab nutitelefoni hoidmiseks turvalise ja kaitstud koha. See võimaldab sõidu ajal ligi pääseda kasulikele funktsioonidele, nagu näiteks navigeerimisjuhised ja veebiteave. Tänu praktilisele laadimise funktsioonile on nutitelefon ka pikematel sõitudel endiselt kasutusvalmis.   

BMW Motorradi Navigator VI (sisaldab 4 nupuga hoidikut)

Navigator VI ei ole ainult reisifännidele. Süsteem teeb teekonnaplaneerimisest lapsemängu ja pakub mitmeid lisafunktsioone, mis muudavad iga reisi elamuseks. Viietolline puuteekraan on veekindel ja lihtsalt loetav ka otseses päikesevalguses, ning annab ka vajaliku ülevaate.   

Turvalisus.

Põhjakaitse

Poleeritud roostevabast terasest tehtud tugev mootori põhjakaitse pakub usaldusväärset kaitset kahjustuste vastu, piiramata sinu vabadust uljalt kurve võtta. Tugev torujas konstruktsioon peab vastu isegi karmidele kokkupõrgetele ning suudab vältida suuremaid maastikule ja sõiduteele kukkumisi.   

Käekaitsed

Löögikindlast ja UV-kindlast plastist tehtud käekaitsed kaitsevad okste ja kivikildude eest ning on sõidukile aerodünaamiliselt disainitud. Need pakuvad teel olles ka märkimisväärset kaitset tuule ja ilmastikutingimuste eest: Käed ja sõrmed püsivad ka madalamatel temperatuuridel kauem kuivad ja soojad.   

Alumiiniumist põhjakaitse

Tugev enduuro alumiiniumist põhjakaitse kaitseb mootoripõhja tõhusalt kivikildude ja kahjustuste eest. See on tavapärasest põhjakaitsest laiem ja pikem. Elegantne disain toob esile masina kvaliteetse iseloomu.   

Laadi alla täielik tarvikute kataloog

2020. a BMW Motorradi originaaltarvikute kataloog
PDF   |   47.89 MB   |   Eesti keel

Sinu isiklik seiklusratas

Kujunda omaenda G 310 GS.

Alates värviviimistlusest kuni varustuseni – konfiguraator võimaldab sul koostada täiesti omaenda BMW unistuste ratta.

Konfigureeri enda oma kohe external-link-arrow-slim
spinner