Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

BMW CE 04

Vaikne revolutsioon

Sa liigud maailma linnades ja suurlinnapiirkondades just nii, et iga projekt tähistab esimest sammu järgmise uue idee poole. Ning sa oled alati liikvel. See paeluv dünaamika on meile tuttav, kuna oleme seda rakendanud üle 10 aasta, et töötada välja linnaliku elektromobiilsuse lahendusi ja kontseptsioone – tänapäeval tähendab see palju enamat kui kõigest punktist A punkti B jõudmist. Just sellest pikaaegsest uuenduslikust juhtimisest sööstab BMW CE 04 disaini uude ajastusse, et siduda end sujuvalt sinu igapäevaeluga, tänu selle nutikatele ühenduvuslahendustele.. Eluga täielikult ühenduses – #PluggedToLife.

Uue ajastu disain

Disain toob meid kokku

Kaks värvikontseptsiooni on kohandatud täpselt BMW CE 04 modernse ja eksimatu disaini järgi. Need rõhutavad teedrajavat disaini ja loovad rabavaid kõrghetki.

Avantgarde

Väljendusrikas ja enesekindel: BMW CE 04 Avantgarde värviviimistlusega Imperial Blue metallik.

Light white

Helevalge toon peegeldab dünaamiliselt ja liberaalselt suurlinna kui modernset tõlgenduspinda.

Ajast ees, kuid ajatu

BMW CE 04 disaini keskmes on õhuke energiatalletusüksus põhjakoostus ning kompaktne jõuülekanne. Siinsed disainivabadused ja -lahendused on viinud uue esteetikani, näiteks mootorratta küljele avanev laadimiskamber või hõljuv iste. Madal gravitatsioonikese tähistab veelgi eeliseid: lõbusat käsitsemist, üllatavat dünaamikat ja ajatut sõidunaudingut. Selle tulemusena viib üks uuendus sujuvalt järgmiseni, seda ka disainis. Küllaldased, rahulikud ja minimalistlikud pinnad valitsevad ülddisaini. Siinjuures on esiosa põnevalt tükeldatud, tagaosa samas paljastab tehnoloogilised komponendid, mis on mootorrataste puhul tüüpiline omadus.

+ Loe edasi

Energiast pakatav, ökonoomne ja heitmevaba

31
kW (42 hj) max võimsus
2.6
sekundiga Kiirendus 0–50 km/h
130
km WMTC järgi Sõiduulatus
65
minutit 0% kuni 80%-ni laadimiseks, kasutades lisavarustuses kiirlaadijat maksimaalse laadimisvõimsusega
Vesijahutusega sünkroonmasin

Tulevikus teisendame oma nurgataguse kohvipausi kilomeetriteks.

 “

Florian Römhild

BMW CE 04 projekti juht

Laeb igal pool, kus sa asud

Laeb igal pool, kus sa asud

Just seda nimetame me mugavaks: sa alustad oma päeva energiast pakatavana ning sinu BMW CE 04 juba ootab sind oma täislaetud akuga. Seda laetakse lihtsalt 220 V kodumajapidamise seinakontakti või BMW Wallboxi kaudu. Ning lisavarustuses oleva kiirlaadijaga saad sa igast laadimisprotsessist veelgi rohkemat – nimelt rohkem aega: selle abil saad sa maksimaalset laadimisvoolu kasutades laadida oma BMW CE 04 aku BMW Wallboxiga või liikvel olles 0–80%-ni ligikaudu 65 minutiga.

+ Loe edasi

Sõida BMW CE 04-ga juba A1-kategooria juhiluba omades

Kui sul on A1-kategooria juhiluba, saad sa kogeda BMW CE 04 sõidunaudingut selle vähendatud võimsusega mudeliga, mille nimivõimsus on 11 kW (15 hj). Meie volitatud BMW Motorradi edasimüüjad selgitavad hea meelega kõiki üksikasju.

Edasimüüja otsingu juurde

Olulised omadused uueks linnaesteetikaks

Stiilsed dekoratiivkleebiste komplektid
Side view of the BMW CE 04 with orange tapes.
Suur TFT-värviekraan
TFT display with BMW Motorrad start-up animation.
Elektriline jõuülekanne
BMW CE 04 jõuülekandeseade.
Praktiline panipaik
Open Side Loading compartment of the BMW CE 04.
Ikooniline tulede disain
BMW CE 04 esiosa, kus fookuses on LED-esituled.
Rabav ketasvelg
Disc wheel of the BMW CE 04 with sticker.
Integreeritud tugijalg
BMW CE 04 integreeritud tugijalg.
Mugav Pro-iste
Musta ja oranžiga hõljuv sadul.

Mobiilne ja täiuslikult ühenduses

Mobiilne ja täiuslikult ühenduses

Ära jäta midagi kahe silma vahele ning naudi kõike. Tänu BMW Motorrad Connectivityle ja BMW Motorradi Connected-rakendusele loob BMW CE 04 uusi ühendusi. Jagatava kuva võimalusega 10,25-tollisest TFT-ekraanist saab liides digitaalse ja analoogmaailma vahel. Olgu tegemist sooritusvõime andmetega, sõiduulatuse, laadimisaja, lemmiku esitusloendi, järgmise sihtkoha või telefonikõnega: mobiilsus ja kommunikatsioon sulanduvad ühte. Kõik, mida igapäevaelus vajad. Sinu nutitelefon võib lihtsalt jääda veekindlasse ventileeritud panipaika ning tänu USB-C ühendusele seadet ka laetakse.

+ Loe edasi

Revolutsioon kohtub evolutsiooniga

Revolutsioon kohtub evolutsiooniga

Mugavuse, käepärasuse ja turvalisuse poolest saad BMW CE 04 puhul tugineda end tõestanud BMW Motorradi tehnoloogiale. ABS ja automaatne stabiilsuskontroll on standardvarustuses, lisavarustuses on saadaval DTC, ABS Pro ja intelligentne hädaabikõne ECALL. Lisavarustusena on saadaval istmefunktsioonid, nagu integreeritud seljatugi ja istmesoojendus, ning ka elektriline tagurdusfunktsioon, mis tagab suurlinnades liigeldes mugavuse. Ning võtmevaba käivitusega lülitad sa BMW CE 04 sujuvalt oma mobiilsesse ellu – sõna otseses mõttes: lihtsalt hüppa peale ja sõida minema, võtme võid taskusse jätta.

+ Loe edasi

Sulle veelgi lähemal

Sinu ideed loevad

Sinu ideed loevad

Rohkem hoiuruumi, rohkem mugavust, parem välimus? Ükskõik, mida sa oma motorolleriga plaanid: meie pakume sulle lugematul hulgal kohandamisvõimalusi koos oma põhjaliku lisavarustuse ja BMW Motorradi
originaaltarvikute valikuga. Hoiusta oma oste Vario pealiskohvris või Urban Collectioni külgkotis. Väljas on jahe, ent päike paistab? Tänu Comfort-paketis olevatele soojendusega käepidemetele ja istmesoojendusele saad tõeliselt sõitu nautida. Disaini rõhutavad ka lisavarustusse kuuluvad kleebisekomplektid.

+ Loe edasi

Veelgi enam eluga ühenduses – #PluggedToLife

spinner