All motorcycles are supplied only with equipment required by law (e.g. reflectors as per Euro 4 standard). Illustrations on this website may differ from this.

Hinnakiri

BMW Hinnakiri R Series
PDF   |   0.84 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW R 12 nineT

Lase maanteel olla enda lava

Istu R 12 nineT selga. Selle sensatsioonilise rotsteriga pole su enesekindlusel piire. Iseloom: ekstravert. Disain: väljendusrikas. Selle arendustöö käigus ei jäetud lahti keeramata ühtegi kruvi. Tänu murrangulisele raamikontseptsioonile saad seda ratast märkimisväärselt kohandada. Seega anna endast kõik ja loo midagi isikupärast. R 12 nineT julgustab sind maanteel oma sõnumit väljendama. Naudi #Soulfueli elustiili endale sobival moel.

Tee on su ees valla

Stiiliikoon

R 12 nineT satub kõikjal tähelepanu keskpunkti. Kuldne ümberpööratud asendis kahvel, ohtralt alumiiniumosi, kaks ümarat näidikupaneeli – iga detail jätab kustumatu mulje.

Metalliktoon Blackstorm

Esiratta kate, õhukasti kate, mootorratta sadul: musta värvi leidub kogu rattal ning see teeb R 12 nineT eriti lahedaks. Alumiiniumviimistlusega must kütusepaak lisab põnevat iseloomu.

Roheline metalliktoon San Remo

Roheline metalliktoon San Remo rõhutab R 12 nineT nostalgilist välimust ja muudab selle iseloomu väljapeetumaks. Alumiiniumviimistlusega elemendid loovad põnevaid kontraste.

Eridisain 719 Aluminium

Täiuslik kooskõla: paak ja kumer tagaosa on valmistatud harjatud alumiiniumist, millel on läbipaistev kate. Punane raam sobib kokku õhukasti katte punaste kleepsudega. Eridisain 719 Aluminiumi freesdetailid rõhutavad tsikli säravat välimust.

See ei järgi trende. Vaid loob neid.

R 12 nineT ei järgi eeskujusid. Ta on ise stiiliikoon. Tänu ehedale välimusele ning iseloomulikule rotsteri kujule on mootorratas juba kaugelt äratuntav. Lähedalt vaadates märkad legendaarseid detaile, nagu ümarad näidikupaneelid, kroomitud kollektor, alumiiniumpaak ja väljendusrikkad siserehvita kahevärvilised veljed. Hüppa selga ja tee maanteest enda lava. Sinu sõitu saadab eksimatult äratuntav heli, mis kostub kahe summutitoruga väljalaskesüsteemist.

+ Loe edasi

Jäädes alati endale kindlaks, kuid püsides mitte kunagi paigal: see tsikkel näitab, milline näeb välja edukas evolutsioon.

 

 “

Edgar Heinrich

BMW Motorradi disainijuht

Pilkepüüdvad kõrghetked: alumiiniumpinnad
BMW Motorradi R 12 nineT vaimustab harjatud alumiiniumist pindadega
Elegantne välimus: mustad kodarveljed
Lisavarustusse kuuluvad mustad kodarveljed annavad BMW Motorradi R 12 nineT-le väljapeetud välimuse
Legendaarne ajam: boksermootor
BMW Motorradi R 12 nineT legendaarne boksermootor
Luues meeleolu: tagasummuti
BMW Motorradi R 12 nineT kahe väljavooluga tagasummuti
Muretu sõit mugavuspaketiga
BMW Motorradi R 12 nineT lisavarustusse kuuluv mugavuspakett Pro käiguassistendiga
Kaasaegne varustus: digitaalse ekraaniga
BMW Motorradi R 12 nineT lisavarustusse kuuluv digitaalne ekraan
Paneb järele vaatama: ümberpööratud asendis kahvel
BMW Motorradi R 12 nineT reguleeritav ümberpööratud asendis kahvel
Nutitehnoloogia: ConnectedRide'i juhtimisäpp
BMW Motorradi R 12 nineT ConnectedRide'i juhtimisäpp ja nutitelefoni hoidik

Aja oma asja

Aja oma asja

Standardvarustusse kuulub maksimaalne kujundusvabadus. Klassikalise alumiiniumtorudest kandevõrestikuga kohandatav raam, lame vedrustus ja täielikult ümber tehtud mootorikorpus on täiuslik lõuend sinu ideedele. Moodulsõiduki kontseptsioon on loodud sinusugustele individualistidele. Võta oma ideed maanteele kaasa.

+ Loe edasi

Ainulaadne sõidukogemus arvudes

109
hj (80 kW)
220
kg sõiduki tühimass, täispaagiga/sõiduvalmis
16
-liitrine paak
795
mm kõrgune sadul (standardne)
Õhk-/õlijahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Igavene boksermootor!

Nii mõndagi on uuendatud, kuid boksermootor on jäänud samaks ning selle mõju on sama nagu alati: kananahk ihul esimesest hetkest. Selle ainulaadne jõudlus on vaimustanud fänne juba aastakümneid. Tänu kolmele sõidurežiimile saad olukorrast ja oma tujust sõltuvalt emotsioone valida. RAIN ehk vihmase ilma sõidurežiim muudab gaasireaktsiooni sujuvamaks ja kiirendab veojõukontrolli. ROAD ehk maantee sõidurežiim on optimeeritud igapäevasõite ja sujuvaid maateid silmas pidades. DYNAMIC ehk dünaamiline sõidurežiim võimaldab sul ära kasutada boksermootori täit potentsiaali ja viia sõidunaudingu maksimumini. Dünaamiline pidurdusjõukontroll teeb mootorrattaga sõitmise igas olukorras võimalikult stabiilseks.

+ Loe edasi

Iga algus on lihtne – A2-kategooria jaoks mõeldud R 12 nineT

R 12 nineT on saadaval ka A2-kategooria juhilubadega sõitjate jaoks sobivas variandis: võimsusega 35 kW (48 hj). Seega võib sul olla oma mootorratas ka siis, kui sul on veel A2-juhiload. Nüüd saad nautida R 12 nineT intuitiivset juhtimist juba oma sõidukogemuse alguses. 

Kas oled valmis teedel rokkima?

Ohtralt ruumi sinu kogemustele

Ohtralt ruumi sinu kogemustele

Liikudes sujuv, kuid dünaamiline. Seda võimaldavad rotsterile iseloomulik ergonoomika ja varustus, näiteks ABS Pro ja DTC. Klassikalise kujuga paak ja kompaktsed proportsioonid teevad sõiduasendi paindlikuks ning uuendatud kujuga juhtraud ja jalatugede asend aitavad kaasa dünaamilisele sõiduergonoomikale. Naudi kaaslasega sõitu jagatud sadulal. Lisavarustusse kuuluva ühekohalise sadulaga saad mugavalt üksi sõita.

+ Loe edasi

Kompromissitu mugavus

Kompromissitu mugavus

Kas sul on ranged standardid? See rotster vastab sinu ootustele. Võtmeta käivitussüsteem laseb sul lihtsalt rattale hüpata ja sõitma hakata. Tänu lisavarustusse kuuluvale ConnectedRide’i juhtimisäpile saad oma nutitelefoni mobiiltelefoni hoidikusse ühendada, oma rattaga siduda ning hõlpsalt sihtkoha üles leida. Lisavarustusse kuuluv mugavuspakett teeb sõidu veel mugavamaks, sest sisaldab selliseid funktsioone nagu Pro käiguassistent ja käepideme soojendus.

+ Loe edasi

Rohkem #Soulfueli

spinner